Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

nemastne, neslane, lehce predvidatelne...nijak extremne zabavne...spise pro tee publikum...

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Dost jsem se pobavil, prvni pohadka se syrovym a brutalnim nasilim. scena kdy nekdy ve stredoveku porcovala carodejnice rotacakem me fakt dost rozesmala.

Raubíř Ralf (2012)

Pobavilo, urcite se jedna o jeden s tech lepsich animaku poslednich let

Pí a jeho život (2012)

Je to originalní, velice hezky natoceno a ma to i hlubsí myslenku, jista je další projekce v blu-ray

Nespoutaný Django (2012)

Vpodstate proti tomu vubec nic nemam, je to dobre zahrano kvalitne zrezirovano, spravne drze, vybornej soundtrack (jak uz je u Tarantina zvykem) i jsem se docela slusne zasmal, ale bohuzel (jak uz je u Tarantina zvykem) je to zbytecne dlouhe a misty trochu nuda, dalsi projekce by pripadala v uvahu pouze kdybych ztroskotal na opustenem ostrove a nebolo by tam nic jinyho nez dvd prehravac a Django Unchained.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Hobbit splnil me ocekavani, a ty jsem mnel vazne velke. Tesi mne ze Peter vyuzil nadupany rozpocet, a je to fakt znat, efektove orgie od zacatku do konce k tomu pridejme skvelou hudbu a poutavy pribeh a ja to proste ono, miluju lotr a hobbit je kvalitnim nastupcem, tedy prednastupcem delany ve stejnem duchu, a je to in. V originalnim zneni proste 5*

Ovládací panel
1 bod