lskala

okres Plzeň
Prázdná nádoba

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 19.7.2011  05:52
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

První díl super! Al Bunda ještě má co nabídnout a jeho reinkarnace do 21 století se povedla. Uvidíme co dál ... 80% - 4****

• 18.7.2011  11:57

Klaustrofobický film se špatným filmem - co víc si přát? Určitě si hnidopichové najdou nelogická místa, ale mě to rozhodně nevadilo. Raynolds se snažil a dokonce hrál jako herec. 65% - 3***

• 18.7.2011  10:34

Já nevím. České filmy mě příliš neberou. Občanský průkaz se veze od začátku na jedné vlně, žádný zvraty (vrácení z hranic není nic kulervoucího), žádné finále a ani pointa! Pelíšky zůstávají pořád na Olympu! 45% - 2**

• 18.7.2011  10:29
    Predátoři (2010)

Antalovi se podařil malý zázrak, protože dokázal trochu oživit skomírající ságu o Predátorech. Nic na tom nemění fakt, že já zastávám názor, že se první Predátor neměl dočkat pokračování! Ale to jsme již příliš hluboko v minulosti. Potěšil skvěle ujetej Fishburne, škoda že nedostal příliš prostoru. Brody se mi příliš nehodí na akční hrdiny, ale budiž, obstál solidně. 60% - 3***

• 18.7.2011  10:24
    Donnie Darko (2001)

Co napsat. Čekal jsem od Donnieho Darka hodně. Mé očekávání nebylo naplněno, svět uvnitř Donnieho hlavy mi přišel naprosto nezáživnej a nezachránil to ani ten mega králíček ... Zklamání a další potvrzení toho, že co mají jiní za kult, já můžu mít za tuctovku! 60% - 3***

• 18.7.2011  09:53

Přiznám, že jsem čekal béčko a že to možná utrpením přepnu, ale opak byl pravdou. Snipes má pořád co nabídnout, ikdyž souhlasím s názory, že vrchol v podobě Bladea už asi nepřekoná. Solidní drama na filmově velmi ohrané téma. Akční film to rozhodně není, to od Contractora nečekejte! 60% - 3***

• 18.7.2011  09:49

Už jen to, že se o podobném tématu točí dokumenty naznačuje, že je vážně něco špatně! Já se bez telefonu také neobejdu ........... Ale jen v práci a pak mi doslova visí u zadku! :-) 50% - 3***

• 18.7.2011  09:47
    Star Trek (2009)

Technicky vynikající, ale emočně a herecky tak ploché, že jsem se přistihnul, jak se u filmu nudím a čekám na závěrečné titulky! A to jsem fanda sci-fi ... 45% - 2**

• 18.7.2011  09:45
    127 hodin (2010)

Až na dvě silné scény s amputací ruky ve mě film nic nevyvolal! Pokus o režisérskou kreativitu a flashbacky mě taky nechal chladným. Silné téma obtěžkané reálnou předlohou, to na mě příliš nefunguje, přesto jsem film se zájmem dokoukal. 65% - 3***

• 11.7.2011  16:42
    Thor (2011)

První polovina mě doslova nadchla - fantasy jak má být, jiné světy, jiné rasy, rozdílná náboženství, jiné kultury a ještě k tomu vizuálně solidně zpracované. Jenže! Druhá polovina Thora je bezduchý blockbuster, postrádají vše co mě by měl dobrý film mít! Jen klišé, klišé, klišé a rádoby dětinské vtípky alá 90 léta v akčních béčkových filmech! Kennethe, takhle zmršit skvěle rozjetej film?! 60% - 3***

• 11.7.2011  16:36

Teplouši, homouši, bukvice, buzny, řiťomilové, homoklády, teplometi, řiťopichové, gejíci, homodějové, kejvačky! A že s nima byla docela prdel! :-) 60% - 3***

• 11.7.2011  16:32
    Pevné pouto (2009)

Peter Jackson v jiné poloze než jsme u něj zvyklý. Citlivý, rozjímavý, soucitný. Jediné co si ponechal jsou jeho dramatické přejezdy kamery a velké epické lokace "onoho světa". Příjemně překvapil Wahlberg a mladá Ronan - ze které asi roste velká herečka. Originální dílko, které asi díru do světa neudělá, ale i tak díky za něj. 60% - 3***

• 11.7.2011  16:27

Přiznám, že Firtha přímo nesnáším od dob Bridged Jonesové a podobných sraček. Jenže Kings "spíč" je jeho brilantní jízda za kterou si tu zlatou sošku opravdu zasloužil! Skvěle mu sekundoval nestárnoucí Geoffrey Rush, který podobné role zvládá lépe než ty braky ve filmech jako Piráti z ... 65% - 3***

• 11.7.2011  16:22

Přiznám se, že takhle brutální začátek jsem od Clinta nečekal! To, že asi nejlépe natočil hrůzy které Tsunami dokáže nadělat a spustošit města na pobřeží, mi doslova vyrazilo dech!!! Bohužel pak se film veze na takové spirituální vlně, která nijak nevybočovala ze stereotypu podobných filmů. Pointa velmi nevýrazná, ale za těch famózních úvodních 10 minut musím eastwoodovi jen poděkovat! 60% 3***

• 11.7.2011  16:17

No, jaké překvapení. A příjemné! Na víkendové ráno s rodinnými filmy si opravdu udělám čas jen zřídka a to většinou když venku CHČIJE A CHČIJE. Fantasy pro ty nejmenší a to velmi solidně natočená, s překvapivě kvalitní výpravou a slušnými triky. Bohužel s primitivním příběhem, ale níž než na tři hvězdy jít nemůžu. 55% - 3***

• 11.7.2011  16:08

Denzel mě málokdy zklamal a i tentokrát film táhl s přehlehledem starého matadora! Téma postapokalyptického světa patří k mým nejoblíbenějším, proto jsem již dopředu tušil, že nebudu brečet, co že to vidím za sračky (jak zde někteří slintají). Minimum akčních sekvencí naopak filmu prospělo a dodalo mu na pochmurnější atmosféře, která je v tomto žánru nezbytná. Skvělá hudba, zajímavá pointa. Kvalitně strávený večer u TV. 75% - 4****

• 11.7.2011  16:02

Nick Nolte patří k mým oblíbencům již od dob, kdy nosil zvonáče a kotlety které mu mohl závidět i božský Elvis. V Tenké červené linii nám předvedl jeden z vůbec nejlepších (pro mě) hereckých výkonů vůbec. Proto jsem od něj čekal nějakou další lahůdku, ale byl jsem zklamanej! Celý film je jedno velké klišé bez dějových zvratů, bez emocí a dá se říct i bez herecké kvality. Škoda. Filmů, kde hlavní hrdina překonal nástrahy osudu a nakonec i sám sebe, už bylo natočeno dost a bohužel většina to zvládla mnohem lépe. NUDA! 40% - 2**

• 11.7.2011  15:54
    Fontána (2006)

Snažím se, fakt se snažím dostat Aronofskymu na chuť, ale ať se snažím jak můžu, kromě Wrestlera mě vůbec neuchvátil! I Má svůj originální rukopis, točí zajímavá témata, ale za srdce mě prostě ještě nechytil. Requiem, Černá labuť, Wrestler a teď Fontána - prostě nic. Samotná Fontána nám ukazuje silné téma přetransformované do myšlenek umírajícího mladého člověka, vizuálně originálně ztvárněné, ale jako celek to na mě působilo příliš žádostivě po divákových emocích. Můj pocit? Přesně opačný ... 60% - 3***

• 11.7.2011  15:46
    Bratři (2009)

Asi takhle - čekal jsem od dvojice Gyllenhaal/Portman kvalitu na kterou jsme u nich zvyklý. Tu jsem dostal. Ale od Spidermana, který se do teď jen přiblble usmíval a když šlo do tuhýho tak si jen trhal triko či košili, jsem nečekal takovou skvělou hereckou nálož plnou emocí! Žral jsem mu to téměř celej film a musím uznat, že výše uvedené herecké duo zastínil a to velmi výrazně! Skvělé psycho drama s několika silnými scénami, BRAVO! 80% - 4****

• 11.7.2011  15:41
    Rec 2 (2009)

Jak už to tak bývá, čekal jsem od druhého dílu snižující kvalitu jako u většiny filmů, které si vyžádali pokračování, ALE! Oproti jedničce, která byla jen takovou předehrou, téhle ultimátní řežby plné emocí, krve, křiku a akce! Bravo Espaňa, Vamos, vamos, vamos!!! 75% - 4****

• 2.7.2011  09:03

Jasně. Klišoidní, přeslazená, nelogická a infantilní Americká sračka! Kdo čekal od Baye něco jiného je dement! Kdo čekal hluboký duchovní žážitek má asi duševní manko! Kdo šel do kina na megalomanskou, ultimátní a nablejskanou akční řež, musel si spokojeností chrochtat ještě cestou domů! Musím přiznat, že jsem nečekal takhle rychlé sesazení Avatara z trůnu o nejlepší vizuální filmové triky! A že ho Bay sesadil velmi razantně! Za normálních okolností bych to viděl na 3,5*, ale když tady čtu, jak lidé hodnotí a někdy i schválně hledají chyby které se dali čekat již před návštěvou kina, tak musím kontrovat a - 80% - 4****

• 11.6.2011  09:54

A naopak - mě se dvojka líbila víc než jednička! Byla výrazně akčnější a i trochu víc drsnější - ať už atmosférou, či ztvárněnými scénami. Každopádně do třetího dílu už bych se nepouštěl. 60% - 3***

• 11.6.2011  09:51
    Ďábel (2010)

Průměrné béčko, které mě nechalo absolutně chladným - pouze úvodní titulky byly famózní! Jedna velká nuda. 50% - 3***

• 11.6.2011  09:49
    Piraňa 3D (2010)

Byl jsem trochu zklamanej. Čekal jsem od Alexandeho trochu víc než (sice skvělé) vizuální orgie plné léta, pláží a pařby na jachtě. Skvěle krvavej závěr trochu filmu vylepšil reputaci, ale výsledný pocit je spíše negativní. V kině a s brýlemi na očích bych se asi nudil ještě víc a možná bych tam Piraňu 3D ani nedokoukal. 55% - 3***

• 11.6.2011  09:44
    Bytost (1982)

Určitě zajímavý horor, kde netečou litry krve (což mě nevadí), ale sází spíše ztvárnění depky hlavní hrdinky. Ten vcelku sympatickej duch byl rozený romantik a nevím co na něm komu vadí??? :-) Old schoolový horor 80 let, tak jak jsme na ně byly zvyklý. 55% - 3***

• 11.6.2011  09:38
    Šéfka (TV pořad) (2011)

Chápu záměr producentů dát tohoto typu reality show co nejvíce rozdílné soutěžící a pokud možno ještě k tomu kontroverzní. Ale tohle už bylo fakt příliš. Inteligenční kvocient všech soutěžících byl na úrovni žáků základní školy a všemu nasadila korunu asi nejvíce nesympatická "celebrita" našich východních sousedů. Přiznám se bez mučení - viděl jsem 1,5 dílu, ale i přesto hodnotím Odpadem!

• 11.6.2011  09:34
    Na kus řeči se zvířaty (TV seriál) (2009)

Dokumentární pořad který se dá jen ohodnotit. Na komentář to není. Resp. co k tomu říci? 50% - 3***

• 21.2.2011  09:59
    40 let panic (2005)

Je s podivem, co dokáží producenti natočit za píčoviny! Pokus o komedii jim nevyšel a já byl pouze a jenom znechucenej ubohostí hereckých výkonů a absencí nějaký hlášek a scén při kterých bych se válel smíchy... A také se divím zdejšímu hodnocení?! 20% - 1*

• 21.2.2011  09:57

87%??? To snad nemyslíte vážně??? Vánoční rozněžněná atmosféra jde nějak mimo mě a taky by se mi víc líbil trochu jiný závěr a ne tenhle plný Happy endu. Obsazení opravdu hvězdné, ale bez většího prostoru ukázat svůj potenciál! Průměrná romanická cajdačka!!! 55% - 3***

• 21.2.2011  09:52

Pokus o stylovou akční řežbu krutě nevyšel! Hláškující Clive Owen mě nepřesvědčil, natož Monica Bellucci v roli láskyplné kurvy! Dej si mrkvičku ... 35% - 2**

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35