Agáta a V.I.P.ky pipky (2008) (pořad)

Agátu moc nemusím, zde si ale umí udělat srandu z "celebrit", ale občas i sama ze sebe. 15% - 1*

Air Force One (1997)

Wolfagang Petersen mě zklamal více, než Harrison Ford. Toho nepovažuji za příliš kvalitního herce. Od režiséra, který natočil skvost jménem NEKONEČNÝ PŘÍBĚH, bych čekal mnohem větší porci zábavy. Dal bych pouze 1*, ale Gary Oldman si za svůj výkon zaslouží alespoň tu jednu na víc. 2**

Akumulátor 1 (1994)

Řečeno správným Plzeňským přízvukem - "Svěrááácíí mě moc neberou" ... :-) 35% - 2**

Alexander Veliký (2004)

Geniální herecký koncert Collina Farrella! Už jen pro jeho výkon nemohu dát nižší hodnocení. Takhle nějak si představuji výkon hodný ocenění soškou jménem Oskar! No nic. Ve filmu je skutečně několik pasáží, které tam být nemusí. Ale na druhou stranu scény jako - skrocení Bukefala, Bitva u Gaugamél, zabití Kleitose, Hopkinsův popis Alexandra - to jsou pro mě nezapomenutelné scény. Viděno v kině. 95% - 5*****

Aljaška v plamenech (1994)

Jo jo, Steven Seagal byl kdysi větší akční star. Tohle byl jeho první film, kde se začal vzdalovat kvalitě. 35% - 2**

Alles Gute (2009) (seriál)

Tyhle dvě "hovada" mě pokaždý rozesmějou ... :-D 85% - 4****

Americké psycho (2000)

Christian Bale je ďábel. V Hollywoodu by jste těžko v dnešní době hledali herce s více "psychotickým" výrazem a projevem než je právě on. Christian Bale... pak dlouho nic ... pak titulky. Přesto mě to nadmíru bavilo! 80% - 4****

Americký ninja (1985)

Nedávno jsme doma s kamarádama popíjeli a sledovali kvaldu na MS ve fotbale. Když fotbal skončil, přepnuli jsme na báječnou TV Nova a ta nezklamala. :-) Akorát začínal "Émerický nindža"! Takhle jsem se dlouho nenasmál. Škoda, že to nebyl záměr, páč kdyby točili komedii, tak je to za jasný 5*. :-D Nevím, jestli to bylo tím pivem, ale na konci 80 let to vypadalo uplně jinak. Tehdy to byl po Krvavým sportu druhej nejslavnější akčňák. 15% - 1*

Americký samuraj (1992)

Joo, joo. Tohle byl jeden čas můj oblíbený akčňák. :-) Nejvíc mi utkvělo v paměti, že tam byl maník, který měl dlouhý cop a na jeho konci nůž... :-D Za nostalgii dávám o hvězdu výš, tedy 3***

Anakonda (1997)

Ale jo, pár záběrů tam bylo povedených a Jennifer Lopez je prostě kočka, takže nemůžu jít níž. 55% - 3***