Vrána (1994)

Asi bych dal o jednu hvězdičku nižší hodnocení, ale když je to ten Brandon ... 3***

Americký ninja (1985)

Nedávno jsme doma s kamarádama popíjeli a sledovali kvaldu na MS ve fotbale. Když fotbal skončil, přepnuli jsme na báječnou TV Nova a ta nezklamala. :-) Akorát začínal "Émerický nindža"! Takhle jsem se dlouho nenasmál. Škoda, že to nebyl záměr, páč kdyby točili komedii, tak je to za jasný 5*. :-D Nevím, jestli to bylo tím pivem, ale na konci 80 let to vypadalo uplně jinak. Tehdy to byl po Krvavým sportu druhej nejslavnější akčňák. 15% - 1*

Opičí král (1986) (seriál)

Nejoblíbenější seriál mého dětství. Některé díly byli i dost akčně naladěny, takže když jsem v neděli dopoledne slyšel úvodní znělku, nebylo co řešit!

Game Page (1998) (pořad)

Pro pařmeny je to jistě za čistých 5*. Já na to nemám čas a tak občas mrknu, jak se ten svět her upgraduje šíleně rychlým tempem. 50% - 3***

XXL (1998) (pořad) odpad!

Pár minut slávy pro moderátorku se jménem Viola Ottová. Viděl jsem jeden díl a už nikdy víc. 5% - Odpad!

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Škoda slov! Ztráta času je už jen o téhle seriálové zvratce psát komentář. 0% - Odpad!

Šance (1992) (pořad)

Tohle byla prdel! :-) Pamatuju si, jak jsme doma některé triky chtěli taky umět a učili se to. Zvlášť jeden konkrétní příběh stojí za to, ale to tady radši psát nebudu ... :-D 75% - 4****

Telebazar (2003) (pořad)

Na Izerovo komické dovednosti velká nuda! 30% - 2**

Zázraky přírody (2009) (pořad)

Myšlenka dobrá - realizace tragická! Kramár neumí pořádně Česky (nic proti Slovákům) a už ho cpou do moderování. Ten tomu nasadil korunu. 25% - 1*

Limuzína (2008) (pořad)

Tak tragický mi to zas nepřijde. Kraťičká Talk-show v limuzíně je stejná, jako někde ve studiu. Navíc Míra Hejda je Plzeňák, takže použiju i trochu patriotismu. 50% - 3***