Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

Pokud bych film bral vážně asi bych dal odpad, ale jelikož ho beru spíš jako parodii na současné akčí trháky dám za 3.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Zatím asi nejmíň povedený Tarantinův film, kterej občas připomíná přiblblou dívči road movie obzvlášť u druhý party holek. Celej film zachraňuje Kurt Russell a jeho Stuntman Mike, kterej má mimochodem víc charisma než celá banda holek dohromady. P.S.: Vanessa Ferlito je opravdu krasavice!

Čtyři pokoje (1995)

První dvě povídky sou až na úžasně přehrávajícího Tima Rotha zbytečnou ztrátou času, pak se ale kormidla chopí Rodriguez a film nabírá druhej dech, jeho povídka je opravdu úžasná, hlavně Rothův zběsilej úprk. Poslední povídka v režii Tarantina je sice trochu víc upovídaná, ale konec je parádní.

Gauneři (1992)

Osobně můj nejoblíbenější Tarantinův film. Michael Madsen a jeho Mr. Blonde je nezapomenutelnej stejně jako rozebírání Like A Virgin a připomínky Mr. Pink na jeho přezdívku.

Skin (2008)

Už mne unavuje jak se pořád točí filmy o neonacistech a rasistech vydávajících se za skinheads. Rasista neni skinhead!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Co dodat k tomuhle opravdu nezapomenutelnýmu a hláškama nabitýmu dílku. Tarantino prostě umí a nebejt Reservoir Dogs tak je tohle jeho nejlepší film.