Smršť (2024)

Chudák Karika si trepe hlavu o stenu ako mu skurvili dej a z nádejného mysteriozneho hororu spravili eroticko-romantickú (pi*ovinu) psychologickú poradňu. Kúpele Sliač,  manželia v kríze, rozkuskovany dej, buchajuca skriňa a 2x rozletene okno vetrom. Žiadny prizrak, žiadny strach, žiadna veternica vás neprenasleduje. Dokopy sa nič nedeje len Mastalir s Geisenovou chodia hore dole, debatuju a počúvajú korytnačku Mazikovu.  Bohužiaľ veľké sklamanie. Par vášnivých bozkov, holých zadkov a visiaci penis fakt film nezachráni. Nesprávnou cestou ste sa vybral p.Bebjak. Niet sa čo diviť,  že kino bolo prazdne.

Podnikavá Joy (2015)

Príbeh parádny, prevedenie nie moc šťastné. S takým hereckým obsadením a všetko to ťahá jennifer. Nehovoriac o totálne spackanom úvode- nezáživný, príliš veľa postáv celej rodiny a všetkých povalačov úplne zbytočných. Celá prvá tretina je neprirodzene  natahovana a chaoticka. Potom sa dej konečne rozbehne s vymyslanim patentu a riešením problémov s nim spojeným. ws

Kód 8: Část 2 (2024)

Wau. Robotické scifi so superschopnostami. Roboty, drony a robotické psy dohliadajú na bezpečnosť mesta. Je to tak naozaj alebo sú vycviceny na špinavú prácu? Mladý Derek to už vie aj jeho sestra Paf s elektromagnetickym poľom. Zle sa možno na dobre obráti,  nudiť sa rozhodne nebudete. ws

Obušku, z pytle ven! (1955)

"já s písničkou jdu jako ptáček..." film s 2 kulisami, 3 hercami, jedným oslom, sympatickým "obuškom", krutým príbehom a úžasnou energiou viery v dobro a víťazstvo spravodlivosti.

Tělo v ohni (2023) (seriál)

Aj ked sa Ursula a ostatní veľmi snažili, ako celok mi to prišlo málo akčné / budiž, ale aj veľmi rozkúskované, nehovoriac o prvej časti, ktorá miesto záujmu ma skôr odradila. Ursula dostávala málo priestoru na "rozohnenie" sa, chýbal tam ten akt vraždy, časti boli pekne prestrihané a obalené do rúška tajomna - to bolo fajn. Okorenené nejakými sexi shotmi: "tokio" v cipkovaných string na stehnách s vystrčeným holým zadkom v uličke odzadu, sex v aute - poriadne si to užíva a priráža, v koženej minisukni sex na gauči s Albertom, nahý zhora na posteli.

Sound of Freedom (2023)

"Múžete to nosit v peněženke, nebo to vstříknut..." Po obrovskej reklame všade na nete dosť veľké sklamanie, Chýbalo tu nejaké súvislé prepojenie, nejaká dejová linia, celé mi to prišlo ako viac rozkúskovaných scén poskladaných do jednej zlátaniny. Hlavný hrdina pomaly nepoužíval mimiku tváre, vosková figurína 129min.filmu. Ak to bolo podľa skutočnej udalosti, fajn, čakali sme viac informácii o zneuživaní detí, pomaly nič sme sa nedozvedeli. Príbeh smutný, slabo podaný. ws

Kryptotrumf (2023)

Pecka komédia. francúzi opäť ukázali, že sú majstri vtipu. Film je jedna veľká akcia, neustále sa niečo deje, dynamika vynikajúca. Hlavná dvojica je tak pošahaná a žije v takých sračkách až to bolí, ale ich prežívanie je tak veselo majstrovsky podané, že sa smejete v jenom kuse. Nieje núdza ani o posteľné scény, zábery na obnažený chrbát, či bradavku. Záver v dodávke trošku prestrelený, ale veď je to komédia :)

Roboti (2023)

Niečo nové a vynikajúce. Žiadne vybuchujúce budovy, brutal akčné scény, "normálny život" dvoch ľudí a dvoch robotov s UI. Výber hl.herečky nie moc štastný, ale v konečnom výsledku dosť fajn. Čo tak mať robota dvojníka, ktorý robí všetky nepríjemné činnosti za vás? Super nápad. uvidíme ajnejaké posteľné a vášnivé scény o vtipných ani nehovoriac, celý príbeh je popretkávyný vtipom: "Nikdy jsem to nedelal.." "Neboj, ja asi 1000x..", "Jak si vedem?" "prvé 2 hodiny výborne, ďalsie 3 perfektne", "Musím čúrat a zvracet a ješte se zabít..", "dohajzlu, oni spolu píchaj..", "Odkdy medvedi vijou?" "když jsou nadržený?.... :)", "doufám, že budu mít noční múru a bude lepší jak tahle desná realita..", "kam jdeme na naši svadbu?", "ukážeme to cez "facetime"","je naprogramovana k iniciaci..", "to mne jako chce znásilniť?.." e2, c2 a moby hudba.

Zatmění (2023)

Nieje to komedia, skôr vtipnými scénami a hlaskami popretkávané krimi ala jedna nehoda sa stala. Zaujímavé, napínavé, miestami vtipné. "Ja jsem se nenarodil se stríbrnou lžičkou v prdeli", "Jseš kardinální ko*ot","Kdo se bojí nesmí do lesa". Aj keď zo začiatku nedáva nič zmysel, postupne sa príbeh odvíja a rozpleta. Po tej plejáde sraciek, vynikajúci film pri ktorom som sa ozaj bavil. Terezu uvidíme v spodnom prádle pri svetle sviečky. Vynikajuci Zadražil, Jackuliak. skryta reklama ifon. A ten nápad s holubmi, cinkajucimi fľašami v agonii úplne geniálny. ws

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Jednu hviezdu dole dávam za megan fox, umelá krasna kočka,  ktorá sa tu ale absolútne vôbec nehodí. Uvidíme ju vo fialovom cipkovanom bodyčku. A blondata aziatka s retiazkou? To nee, pokazilo to celkový výsledný efekt. Akčné scény fajn, aj celkom dosť osobných bojových súbojov. Sem tam padne aj vtipná hláška. Stallone so Stathamom to je geniálna dvojka. Dolph s tou ťapkou nemal chybu. ws