Shakers

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72
    • 27.4.2017  20:16

• 25.4.2017  19:16

• 20.4.2017  22:27
    Válečná generace (TV film) (2013)

1.diel - 80%, 2 diel - 85%, 3.diel - 90%.

• 19.4.2017  19:30

Síce blbosť, ale dá sa to pozrieť a na niečom sa aj zasmiať. Príbeh, či postavy ničím neprekvapia a nič moc prevratne alebo pútavé sa okrem netradičného nového priateľa neudeje. Samotná akcia tiež moc neohúri a je to cielene očividne pre mladšie publikum, ale ma to fajn atmosféru, film plynie ako voda, takže sa to dá pozrieť. 55% - 3*

• 16.4.2017  12:37

Baví ma Affleck, keď sa sám režíruje a toto ma tiež bavilo, ale niečo tomu chýbalo. Aj keď mi príbeh prišiel zaujímavý, miestami sa zdal aj zbytočne rozťahaný, chcelo by to lepšie tempo väčší spád, ale inak šikovná gangsterka, v ktorej bol Affleck zas vo svojom. 70% - 3*

• 16.4.2017  12:37

Zaujímavé, ale nebavilo ma to. Možno je to zvláštna kombinácia, ale je to tak. Prišilo mi to príbehom zaujímavý a herecké je to skutočne brilantne obsadene, ale akosi som tomu nevedel prísť na chuť, aj keď ma ten príbeh držal v napätí čo bude ďalej. 65% - 3*

• 14.4.2017  12:35

A že sa táto séria už nemá kam posunúť. Keď prišiel na palubu Fast & Furious The Rock, pribudlo viac akcie, humoru, deštrukcie, hlášok, vystrielaných nábojov a zmenili sa aj fyzikálne zákony. Ale predovšetkým to bola neskutočná (aj keď príbehom viac menej detská blbinka, ale hodne cool a drahá) sranda. Po sedmičke padali reči, že keď to bude bez Paula "Briana" Walkera tak nech to ani nieje, lebo to už nebude ono. No opak je pravdou. Rodina sa zmenila, karty sa zamiešali a dobrý sa stavajú zlými, zlý dobrými a mŕtvi živými. Je to vtipne keď si to takto poviete, ale scenár vás až prekvapivo prekvapí. Výmena strán zaujme, upúta a pobaví a to je najväčší ťahák celého filmu. Navyše pod šikovným režisérskym dohľadom F. Gary Graya funguje nielen akcia a super hlášky (ktoré naozaj neviem kto vymýšľa, ale asi ma za to príplatky), ale funguje je tu predovšetkým aj príbeh, ktorý je šikovne zamotaný a aj šikovne rozuzlení. Sexi Charlize Theron ako nova zaporáčka, ktorá síce nemá svaly ako mali predošlý záporaci série, dokáže najväčšieho alfa samca uzemniť tak, že to nečaká nikto a veľké plus je to, že nechýba ani pútavá atmosféra a emócie a vážne scény tu medzi tou kopou srandy výborne fungujú. A keď už sme pri tej srande Dwayne Johnson a hlavne Jason Statham si s prehľadom kradnú film pre seba a budete im želať vlastný spin-off. Rýchla a zbesilá séria stále ma čo ponúknuť a pokiaľ nechýbajú nápady stále je to vynikajúca sranda. 95% - 5*

• 14.4.2017  12:34
    Pasažéři (2016)

Striedavo oblačno. Asi tak ma to bavilo. Vizuálne je to pekne natočené a herecky dobre obsadene, dokonca aj hudba Thomasa Newmana mi sadla, ale niekedy mi to prišlo fakt, že zaujímavé, proste, že ani neviete, že dýchate a inokedy som zas čakal kedy sa to posunie už ďalej. Ale nebolo to zle, viac menej som spokojný, nenudil som sa moc. 65% - 3*

• 9.4.2017  23:14

Mám rád kreslenú rozprávku od Disneyho a táto takmer verná kopia tiež nie je zlá. Bavili ma identické scény s rovnakou hudbou len tento krát v hranej podobe, doslova som si to užíval a hľadal čo a kedy zmenia. Občas mi to nevadilo, ak pridali nejakú hudobnú vložku, alebo dejovú linku a občas aj áno, keď som videl pridaných hercov tmavej pleti, ktorý sa mi sem absolútne nehodili. Trošku ešte zamrzí ta zbytočne dlha stopáž, ktorá by miestami potrebovala zostrihať pre lepšie tempo, ale inak som spokojný a bavil som sa. Casting sa podaril, krásna Bella, Hermiona a hlavne ta Emma Watson mi výborne zapasovala, ostatný väčšinou iba prepožičajú hlas, okrem famózneho Gastona v podaní Luke Evansa, ktorý spestrí každý jednu scénu. Kamera, vypráva, masky, kostýmy a celkovo vizuálna stránka je nádherná a doslova každý jeden dolár je tu vidno. Potešila ma aj pôvodná hudba a pôvodný skladateľ Alan Menken, niečo malo nového sa podarilo zložiť, ale hlavne ta pôvodná hudba tu je a je opäť super a vynikajúco pasuje. S inou hudbou by to už proste nebolo ono, už by tam chýbalo to čaro. Zručnejší režisér by možno dokázal popracovať ešte trošku viac na emóciách, ale inak som spokojný a Disneymu sa po Popoluške podarila ďalšia hrana rozprávka. Obľúbený soundtrack: Transformations. 80% - 4*

• 7.4.2017  20:41

Mel Gibson je späť! Zatiaľ čo prvá polka je o živote a tréningu mladého Desmonda Dossa ta druhá je až prekvapivo krvavo akčná. Gibson to ešte nezabudol a stále vie upútať krvavou akciou. Ale nie je to iba o tej krvavej akcii, predovšetkým dokáže aj dosť dobre pracovať s postavami a na to, že Garfielda moc nemusím, tu mi pod dohľadom Gibsonsa celkom sedel. Hacksaw Ridge je film kde proste Američania sú stále za najväčších machrov vo vojne, ale je to natočené fakt dobre a hlavne záver mňa osobne celkom potešil a presvedčil aspoň trošku, že to tak naozaj bolo. Za zmienku stojí aj dobrá hudba, ktorá pridáva na hlbke a emóciách. Obľúbený soundtrack: Praying. 85% - 4*

• 7.4.2017  17:11

Besson a Milla boli lepší v Piatom elemente, teda Milla to ťahala v pred aj tu, nikdy som ju nepovažoval za dobrú herečku, ale tu ma presvedčila viac ako Bessonová réžia. Prišlo mi to podané nejaké vlažne, bez emócii a tento príbeh mal určite naviac. Na druhu stranu bolo to pekne akčné, výprava, kostýmy, to všetko stojí za to, ale stačí to iba lepší priemer. 65% - 3*

• 2.4.2017  12:46
    Spojenci (2016)

Fajn, hodne fajn, bavilo ma to, ale čakal som aj tak trošku viac od Zemeckisa. Miestami mi to prišlo dosť rozťahané, hlavne v úvode, postavy až tak moc nezaujali a akcia tiež moc toho neponúkla, kedže to akčný film ani nieje, za to keď sa poriadne rozbehne príbeh, konečne film naberá na obrátkach a dostaneme skutočne pútavé finále. 80% - 4*

• 2.4.2017  12:45

Na Playstatione som moc času netrávil, takže som vlastne ani netušil o čom toto ma byť. A vlastne ma to ani nebavilo. Prišlo mi to akési nemastne, neslane, postavy a ani príbeh ma moc nezaujali. Slabý priemer. 50% - 2*

• 1.4.2017  22:59
    Život (2017)

Som rád za takéto krvavé a napínavé sci-fi s vesmíru s príšerou na štýl prvého Aliena. Je to dobre obsadene, viac ako dobre, ma to fajn potvoru, fajn výpravu, efekty, záver filmu, slušný béčkový príbeh za to s výbornou atmosférou a napätím, ale prvý Alien je kult aj vďaka tomu, že ma lepšie napísané postavy, inteligentnejšie a to nie sú ani vedci. To asi najväčšie mínus celého filmu, ale inak je to hodne fajn a krvavá sci-fi hororová naháňačka, kde si nemôžete byť istý tým, kto prežije. 80% - 4*

• 26.3.2017  21:52

• 19.3.2017  12:34

• 18.3.2017  12:43

• 18.3.2017  12:42

• 14.3.2017  23:03

Godzilla ma bavila trošku viac, ale ani Kong nie je zlý a na ich crossover som dosť zvedavý. Jordan Vogt-Roberts to natočil pekne, pekne akčne, Larry Fong tradične ponúkol lahodne zábery a samotný Kong je tiež dosť fajn a nuda s ním na plátne rozhodne nieje. Teda pokiaľ je na plátne, keď z neho zlezie to nie je žiadna sláva. Postavy neponúknu nič moc, nepotiahnu a ani príbeh nie je tak zaujímavý ako u Godzilly. Je to pekná mlátička v neznámej džungli, kde ma pár hercov lepšie chvilky a miestami vtipne výstupy, je fajn, že ani tempo filmu dokopy nikde nedrhne, takže celkom to baví a samotní Kong je väčší ako si myslíte a akcia dokáže celkom prekvapiť a oku polahodiť, ale aj keď ma to bavilo, čakal som trošku viac. Každopádne som zvedavý na pokračovanie. 75% - 4*

• 11.3.2017  20:15
    Příchozí (2016)

Denis Villeneuve mi príde čoraz lepší a čo je podstatné, zvláda navodiť výbornú atmosféru snáď v každom filme, v každom žánri. Výborne zahrali aj herci a príbeh v závere celkom prekvapil a potešil. Komornejšie sci-fi, ale výborne svojím nepredvídateľným príbehom, postavami, dianím a atmosférou. 85% - 4*

• 11.3.2017  02:53

Tak na to že to točili taliani tak klobúk dolu. Fakt slušný film, dobrý príbeh a výprava. Navyše filmy, ktoré mapujú druhu stranu barikády, takých nikdy nie je dosť. 60% - 3*

• 10.3.2017  12:15

Podla mňa príbeh vôbec nie je zlý, ale samotná realizácia ma moc nebavila. Hneď na úvod ma nezaujala Emily Blunt, ktorá je pekná, ale jej postava ma nebavila. Potom sa ten príbeh začala trošku viac rozvíjať a aj keď to bolo zaujímavejšie a v samotnom závere nakoniec všetko zapadlo do seba, nemalo to na mňa ten správny dopad, to šokujúce odhalenie tam proste chýbalo, ten moment prekvapenie. Prišlo mi to zbytočne rozťahané. Obľúbený soundtrack: The Girl On The Train - Main Titles. 60% - 3*

• 10.3.2017  12:12
    Trollové (2016)

Tak toto ma teda fakt nebavilo, ani príbeh, ani postavy a ešte mi to prišlo až moc cele vyfarbené, vizuálne nie moc pekne. Nuž na niektoré animáky už som zrejeme starý. 50% - 2*

• 5.3.2017  23:23
    Constantine (2005)

Bavila ma hlavne prvá polka, Lawrence dokáže pracovať s hercami, príbehom a aj atmosférou, ale ten záver mi už nejako nesedel. Zatiaľ čo v úvode, respektíve v prvej polke sme postupne všetko záhadne poodhaľovali, v samotnom závere mi to už prišlo nejaké nemastne, neslané a aj atmosféra mi prišla akási riedka. Ale stále je to nadmieru dobrý film, Keanu výborne zapasoval. 75% - 4*

• 5.3.2017  13:01

Rozhodne najlepšia solovka s Rosomakom! Výborný úvod, v podstate dokonala prvá polka filmu. Potom to v závere začne strácať dych, príde slabý zaporák a prekvapivé, ale v podstate nie moc vydarene finále. Podla mňa tomu chýbajú vačšie emócie, väčšia gradácia. Predovšetkým je super, že sa Mangold držal Rkového Ratingu a dostali sme Wolverina, ktorého sme vždy chceli vidieť. Je to iné, krvavé, drsné a každá ranná bolí oproti iným X-Men filmom. Akčná stránka je skutočne dravá a prvotriedna. Jackman, Stewart a aj vynikajúca Dafne Keen ťahajú film spoľahlivo dopredu, akurát pri vyše dvojhodinovej stopáži sa neudržalo tempo a vynikajúca atmosféra s prvej polky. Dôstojná rozlúčka s Loganom a s jedným s najlepších X-menov. Ťažké rozhodnutie, zatiaľ silne 4* ako slabých 5*. Obľúbený soundtrack: Main Titles. 89% - 4*

• 1.3.2017  20:25

Celkom slabota. Pri jednotke som sa ešte bavil, toto nemalo snáď žiadny príbeh a s bledého priemeru to vytiahol hlavne Joe Manganiello. Tanečky sem, tanečky tam a len pár krát som sa zasmial, inak nič moc. 60% - 3*

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72