Zombieland: Rána jistoty (2019)

Tieto zombie filmy ma moc nebavia, ale jednotka ponúkla celkom fajn nálož zábavy. Divím sa, že dvojka prichádza až po desiatich rokoch, ale bol som rád, keď sa vrátili starý známy v trailery späť. No keď som ich videl vo filme, až taký rád som nebol. Úvodné titulky s Columbia pictures sa podarili, ale celý film mi prišiel dosť slabý až amatérsky, príbeh žiadny, len predvádzačka o to, kto zabije najštýlovejšie zombíka. Pre mňa veľké sklamanie, ktoré zachraňujú hlavne herci. P.S.: počkajte si za titulky. 55% -3*

Vlčí volání (2019)

Filmy o ponorkách mám rád, no v tomto prípade plagát vyzerá a aj je, lepší ako samotný film. Úvodná dvadsať minutovka bola zaujímavá, potom dlho nič a až ku koncu sa začalo k niečomu schyľovať. Príbeh ani herci niesu zlý, iba, že prostredná časť je nudná. Škoda. 50% - 2*

Přátelé - Série 5 (1998) (série)

5. séria - 100%. Monika, Chandler a ich tajné sexovanie - najlepšia séria! "A viem, kde by bol za vojny Joey ! Bol by v zákope a bránil by nás." - "Ano, ak by ten zákop lemovali sendviče." - "Chlapské sendviče samozrejme! "

Přátelé - Série 4 (1997) (série)

4. séria - 95% "Ty si s ňou spal ?" - "Nie !! Len sme sa bozkávali !" - "Čože ? To je ešte horšie !" - "Čo ? V čom ?" - "Neviem ! Není to to isté ?!"

Přátelé - Série 3 (1996) (série)

3. séria - 95% "Vieš, čo je divné ? Káčer Donald nenosí trenky, ale vždy, keď vylezie zo sprchy, má uterák okolo pasu. Chcem vedieť aký to má zmysel !"

Přátelé - Série 2 (1995) (série)

2. séria - 90%. "Je pol 7 ráno Monika, teraz určite behať nepôjdem." - "No tak Chandler ešte jedno kilo." - "Vieš čo ? To jedno kilo mi vôbec nevadí, vlastne som si ho aj celkom obľúbil."

Přátelé - Série 1 (1994) (série)

1. séria - 85%. Najslabšia séria zo všetkých, stále však kráľovská zábava. "Ty počúvaš fotbal na pohrebe ?" - "Nie, len polčas ! Zvyšok na hostine."

Ad Astra (2019)

Predovšetkým veľmi pekne natočené, aj keď v konečnom dôsledku nuda. Úvod a prvá hodina ma veľmi milo prekvapili, cestovalo sa hore dolu po planétach a aj keď príbeh nebol bohvie ako pútavý, zaujal ma. Bavil ma Brad Pitt a dizajn vesmírnych lodí, ktorý mám rád asi už od prvého Votrelca. Dokonca sa tu aj jedna hororová scéna nachádza. No potom ako sa časomiera presunie cez hodinu, nastáva len dumanie vo vesmíre, pomalé tempo a finále, ktoré je už podávané za studena. Nemusel by to byť zlý film, ak by to točil iný režisér. A vlastne ani zlý nieje, iba s časti nezvládnutý, aby upútal plnú pozornosť až do konca. 65% - 3*

6 underground: Tajné operace (2019)

Michael Bay je späť vo svojom, všetko tu vybuchuje, lieta do luftu, hlaškuje sa tu, presne vtedy keď sa nestrieľa, pretože zrejme menia zásobník a predovšetkým je to neskutočná nadupaná zábava, plná cool spomalovačiek, ktorú nám Bay predvádzal a ponúkol už v Bad Boys. No tu je to ešte o chlp väčšia divočina (zrejme to bude duom scenáristov, čo majú na svedomí Deadpoola). Hudba ma tiež skvelé načasovanie a Bishop Briggs a ich White Flag tu výborne sedí, pustite si to. Ale chápem ak to niekoho nebavilo. Ja som v niektorých momentoch k*****y bavil. 75% - 4*

Jeho temné esence (2019) (seriál)

1. séria - 60%. Moc sa mi do tohto nechcelo, ale nakoniec som sa nechal zlákať perfektný trailerom. Ono by to nemuselo byť zlé, lenže za tých 8 hodín som viac trpel nudou, pretože sa len kecalo a všetko zbytočne naťahovalo. Posledné dva diely konečne za niečo stali, inak to je veľká nuda, ktorá prinesie občas lepšie scény. Sklamalo ma aj obsadenie McAvoya, ktorý tu moc priestoru nedostal. Potešila krpaňa Dafne Keen, efekty, ľadové medvede a úvodné titulky s perfektným soundtrackom. Inak nič. Obľúbený soundtrack: Main Title. 2. séria - 65%. Po prvej sérii som rozmýšľal, či sa pustiť do tej druhej, pretože ta prvá ma nejako extra nebavila, no nakoniec som sa k nej dostal a musím povedať, že mi prišla o chlp lepšia. Stále to však žiadny zázrak nie je. Postavy ma bavili o trošku viac a tak isto aj príbeh. Finále mi prišlo asi najlepšie a keď to zhodnotím ako celok, nie je tu síce nič, čo by ma vyložene bavilo, no na druhú stranu ani extra nudilo. 3. séria - 60%. Predošlá séria mi prišla o chlp lepšia, no na druhu stranu, všetky tri série mi prišli kvalitou veľmi podobne a vyrovnané. Na tretej sérii ma najviac bavilo asi to, že to skončilo, keďže si ma tento seriál od začiatku moc nezískal. Dopozeral som to iba s povinnosti a tak trochu som bol zvedavý, ako sa to skončí. A aj keď koniec sa mi ľúbil, je tu hromada scén, ktoré ma moc nebavili a tých čo ma bavili je asi polovička. Tých osem hodín mi prišlo veľa v predošlých sériách a aj tu. Veľkým plusom je znova hudba, ktorá je pre mňa asi najväčšie plus na celom seriáli. Stručne jasne, nebolo to zlé, ale na môj vkus moc dlhé a sem tam nezáživné. Obľúbený soundtrack: Until The Day I Die.