Paranormal Activity 4 (2012)

Čakal som od toho viac nakoľko mala pre mňa séria čoraz väčšiu hodnotu ale toto to pokazilo. Najviac som sa tešil na koniec a ten ma najviac sklamal. Škoda. Na piatu časť sa už neteším.

Iron Sky (2012)

Čakal som síce niečo iné ale bavilo ma to.dá sa na tom zabaviť a aj efektovo je to dobre zvládnuté.

Bitva o Los Angeles (2011) odpad!

Od začiatku po koniec len boj ktorý je chaoticky a graficky hnusný. V skicári by som to lepšie zvládol. Najväčšia kravina akú som kedy videl. Aj Titanic 2 bol lepší, ktorý bol aspoň vtipný.ODPAD

Paranormal Activity 3 (2011)

U mňa ide séria k lepšiemu. Síce je to stále dookola to isté ale v každom diely je niečo nové čo ma prekvapí a trojka bola zatiaľ najlepšia pre mňa. Dúfam že zlepšovanie série bude pokračovať.

Super 8 (2011)

Fajn film na večer. Má svoju atmosféru, dobré detské postavy a chvályhodné efekty ale čakal som od toho viac. Miestami zbytočné naťahovanie a nuda.

Proroctví (2009)

Super film od začiatku po koniec. Havária lietadla bez strihu bola veľmi efektná a jedna z najlepších filmových scén akú som videl. Tento film jednoducho musíte vidieť. Len trošku fantasy mimozemšťania , ktorý vyzerajú ako anjeli.

Pokoj 1408 (2007)

Perfektný horor, bavil som sa, hltal som ho každou sekundou. Koniec bol skvelý, videl som aj alternatívne konce ale ten vo filme bol najlepší z môjho pohľadu.

Světová invaze (2011)

Čakal som niečo iné od tohto filmu. Nie scenár , ktorý má myšlienku: Vstúpte do armády a porazíme mimozemšťanov aj 6 v celom meste. Roztrasená kamera že niekedy som ani nevedel na čo sa pozerám. Mimozemšťania boli fajn,taký realistický ale to film nezachráni. Ak by náhodou chceli točiť napr. Battle:Nejaké mesto, nech to dajú niekomu inému.

Všemocný (2011)

Skvelý oddychový film, odporúčam si pozrieť. Ani chvíľu ma nenudil.

Zdrojový kód (2011)

Film Uhol pohľadu s jedným uhlom pohľadu alebo hráme hru kde je možné mať jeden bod zrodenia. Škoda nevyužitého potenciálu.