Sexuální výchova (2019) (seriál)

Naprosto výborná sonda do života jedné střední školy. Spousta srandy, spousta sexu a až příliš bukvic, což je dnes holt moderní. U čtvrté série sundavám hvězdu, protože tý duhovo-qeer-zelený agitky už je moc.

Ještěr (2023)

Temná a hlavně luxusní kriminálka. Přesně taková jakou už jsem dlouho hledal. Výborní herci, režie, kamera, příběh. Vše krásně fungovalo.

Shaft (2019)

Nekorektní, černá a černošská (vlastně negerská) krimikomedie. Super jízda, spousta hlášek a akce.

Modelář (2020)

Myšlenka dobrá, ale realizace je taková … taková česky laciná.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Co celé série týká, tak Nástroj osudu je z těch horších, ale jelikož jento célé posazené hodně vysoko, tak se stále jedná o výborný film. Občas je znát zbytečně dlouhá stopáž, od hlavního záporáka jsem čekal trochu víc, ale jinak super podívaná a důstojné rozloučení s ikonou mezi filmovými hrdiny.

Vyproštění (2020)

Akční, nelogickà, ale koukatelná netflixovská jednohubka

Jedině Tereza (2021)

V žánru české romantické komedie lehký nadprůměr. Úplně mi neseděl Orozovič, ale zbytek OK.

Volha (2023) (seriál)

Velice povedená reflexe průměrného českého normalizačního Švejka. Dokonalý casting a dobové rekvizity moho na někoho působit nostalicky příjemně a na druhého dost depresivně. Jde o to jak se stavíte k naší (a své) minulosti za Husáka.

Ta druhá (2020)

Co chtít víc od tohoto druhu filmu? Nic. Dobrý příběh, vtipný scénář, výborní herci. Klasická Sandlerovka, tentokrát bez Sandlera.