SeBig

MSN: nemám
Yahoo: nemám

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78
    • 25.4.2017  10:14

Dost dobrej dil se zabavnyma zaporakama a moje oblíbené Miami.

• 25.4.2017  10:13

Postupně už to trochu ztrácí toho ducha, ale furt je o co stát v tomto díle.

• 25.4.2017  10:13

Taky hodně super dil, spoustu vtipných momentů a honička na konci je parádní. Nostalgie z dětství pro mě.

• 25.4.2017  10:12

Pobavilo stejně jako skvělá jednička + nova šílená moje nejoblíbenější postava Zed.

• 25.4.2017  10:09
    Amityville: Image zla (1993)

Lepší než trojka, čtyřka určitě, ale furt je to nehoraznej shit... tentokrát vraždí zrcadlo posedlý ďáblem...achjo.

• 25.4.2017  10:07

Herecký výkony byl fakt horor. Chudák Milo, že se v tyhle trapný břečce ocit. A hlavně český dabing tomu dodal třešničku.

• 25.4.2017  10:06
    Ďábel v Amityville (TV film) (1989)

Já už myslel že nic horšího jak předchozí dil už byt nemůže, ale tohle? Lampa posedlá ďáblem? Jako rly? Ta kočka na konci? Jak se ji rozsvitili ty oči?? Jako cože?

• 25.4.2017  10:04
    Repeaters (2010)

Na tomhle mě opravdu vůbec nic nebavilo. Nejhorší film o časové smyčce jaký sem viděl.

• 25.4.2017  10:02
    V/H/S/2 (2013)

Dávám víc jak jedničce za ty zombiky. Jinak opět kravina, která baví svou hloupostí.

• 25.4.2017  10:02
    V/H/S (2012)

Blbustka která celkem pobavila. Nejlepší byl první příběh, kterej nejvíc pobavil pak to šlo z kopce.

• 24.4.2017  10:15

Určitě dost super film plnej adrenalinu a dost dobrých hereckých výkonů.

• 24.4.2017  10:14

Tak tady v tomhle díle vraždily prosim mouchy a vítr.

• 24.4.2017  10:13

Možná lepší než ten prvni bezduchej díl, ale furt je to neskutečnej shit. Ty masky dobrý.

• 24.4.2017  10:12

Určitě horor jen na jedno shlédnutí, protože po druhý už prostě víte, ale nikdy nezapomenu jak jsem byl priposranej, kdyz jsem koukal poprvy. Bomba horor

• 24.4.2017  10:11

Fakt už jsem moc této sérii naději nedával, když tam nebude Walker, ale nakonec jsem se příjemně bavil. Roman opět nejvtipnejsi z celyho filmu, D Rok taky sršel vtipem, hodně honiček, hodně střílení, dva fighty... co víc by jste chtěli od akčního filmu no.

• 24.4.2017  10:06

Nemůžu si pomoct, ale Mathew Fox byl prostě tady úplně top! Připomínal mi mého oblíbeného agenta 47..bejt to jen o něm dám snad i plný počet. Takže vlastně jsem fandil spíš (opět) zaporakovi.

• 24.4.2017  10:04

No to byl zase úlet. Mahony zachraňuje svět před zabijackym virem...paaani. Ale nudnejc to asi podat nešlo, akce nulová...chválím tu jednu smrt, kde typek zmrznul a následně se rozpadl.

• 24.4.2017  10:02
    Narušení (1999)

Čekal jsem aspoň nějaký přísný drama, ale bylo to neskutečně nudně podaný. A to to ma celkem dost dobrý obsazení.

• 24.4.2017  10:01

Nevim co kdo na tomhle vidí, ale já se ani jednou nezasmál. Nuda.

• 24.4.2017  10:01
    Domácí vězení (2014)

Nevim co tohle mělo bejt, ale byla to strašná sracka...ani jedna vtipna scena, ani jedna strasidelna scéna, žádný baf.. prostě blbost.

• 24.4.2017  09:59
    Coherence (2013)

Na začátku tam sice jen furt žvanej a kamera je příšerná a pak se to rozjede fakt v libovej mindfuck, kterej si vás omota kolem prstu. Po dlouhé době film s dost originálním námětem.

• 24.4.2017  09:58

Na to že to je třetí díl, tak jsem čekal nejakej pořádnej nářez, ale za me čistý průměr, leč dost prvků mě tu zklamalo a já si to ani tolik neužil.

• 24.4.2017  09:56

Hroznej shit, ale aspoň to bylo vtipný jak to bylo trapný. Krev v tomhle filmu neexistuje a ta první přestřelka v letadle, kdy tam na sebe všichni stříleli a nikdo se nekryl to bylo prostě geniální.

• 19.4.2017  14:41

Viděl jsem první dvojku a je to úplně to samý. Kdybych viděl prvni jedničku určitě by pro me byla zajímavější, ale takhle už to znám, ale furt to neni úplně tak špatný. Je to sice hrozne levný, ale je to teda jako dobrý. Začátek mě pobavil

• 19.4.2017  10:17

Film spíš o soudnim procesu, než o Emily. Čekal jsem něco jako vymitac ďábla. Vymitani v ty stodole bylo dost dobrý. Jinak horor jsem ztoho moc nepocitoval.

• 19.4.2017  10:15
    X-Men 2 (2003)

Podle mě o dost slabší než první dil. Už jsem se tak nebavil jako u prvního, to bude asi tim nudným zaporakem.

• 19.4.2017  10:13
    X-Men (2000)

Tady se mi hodně libili zaporaci ropušak, sabretooth a ta modrá kočka. Z xmenu me nejvic bavi samosebou wolví a ostatní (Hally Berry, Jamke..) mě tak nezaujali. Příběh dobrej.

• 16.4.2017  14:19

Strašná nuda, která byla strašně hezky udělaná v krásným prostředí, ale scénář byl suchej jak písek a slovo písek tak zazní 567krát. Nudné postavy, malo akce..nic. jen ten písek.

• 16.4.2017  14:17
    Bojovník (2015)

Trochu vypsychlejší verze Rockyho a zaživnejsi než Warrior. Avšak na Rockyho nic nemá. Bylo to hustý, chvíli jsem přemýšlel nad plným počtem, páč občas ten feeling a vžití bylo dost psycho, ale nakonec zůstanu u těch čtyř, jelikož bych si to asi znova nepustil. Dostal mě Whitaker a jeho vtipkování o oku.

• 16.4.2017  14:13

Miluju takovyhle pohodovky, u který jen prostě chillujete a nevině pousmívate nad hezkosti kouzla filmu. A taky miluju filmy o časový smyčce.

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78