Těžko ho zabít (1990)

Mason Storm :) tahle Seagalovka je našláplá super akce, děj prostě klasika Steven byl v ohromné formě :)

Nájemní zabijáci (2011)

Tenhle film mě hodně bavil jeden z těch nejpovedenějších filmů s JCVD za poslední dobu.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Všechny legendy akčních filmů v jednom, to už mělo dávno být :) všichni spolu a JCVD proti:) dobrá klasika stejně jako první díl :)

Nespoutaný Django (2012)

pecka film, příjemný překvapení, moderní western, Foxx a DiCaprio super, Tarantino zabil :)

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

mbrmbrmbr cha lalalalalalalalala :) jeden z mých nejoblíbenějších filmů s Terencem a Budem , zábava, rvačky tak to má být :)

Ledový teror (2011) (TV film) odpad!

Kdo toto vymejšlí ??? scénář 0, herci 0 a ta computer příšera to je teda něco :D

Junior (1994)

Těhotnej Arnold ?? to je mazec teda !!! :) nechápu kdo to vymyslel :)

Predátor (1987)

Na to jak je to starý tak to je prostě mazec film total nadčasovej, k tomu skvělej Arnold se svým týmem, všichni co jsme vyrůstali v 90 letech tak je fanoušek tohoto veledíla.

Rocky IV (1985)

Celá série Rocky je kvalita, ale čtyřka je podle mě nejkvalitnější, Sylvester a Dolph respect!!!

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Mě se tahle akční komedie se Sylvesterem líbí, hlavně dřív sem na to koukal vždycky když jí dávali a ani teďko jednou za čas neomrzí.