Lama.Lama

Lama.Lama

Lenka Medková

okres Liberec
Hledá se lama. Utekla ze svého vysokoškolského výběhu.

Jabber: Jabba, Jabba!

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 29.12.2016  14:06
    Gohoeui byeoli bitnaneun bame (TV seriál) (2016)

Skvělá záležitost - vtipné, romantické, skvělé obsazení. Rozhodně doporučuji podívat se na 20dílnou verzi, protože jinak člověk přijde o spoustu dobrých a vtipných scén :-)

• 8.11.2016  15:48
    The Graham Norton Show (TV pořad) (2007)

Nejlepší "chat show", jakou jsem kdy viděla. Zhlédla jsem všechny díly, některé i víckrát. Naprosto skvěle koncipovaná show, ve které se doplňují méně i více známé celebrity. Graham je vynikající moderátor, miluji jeho hlášky, grimasy a ten jeho smích... no luxusní. Kam se hrabou trapné amícké talk show.

• 1.11.2016  22:31

Tak tohle byla jízda, na kterou jen tak nezapomenu. Rozhodně si to vysloužilo post v mých oblíbených seriálech a až budu emocionálně schopná, tak to znovu celé zkouknu. A pak znovu. A znovu. Už jen to obsazení je skvělé lákadlo, ale upřímně samotný děj, charaktery a kompletně celé provedení a vývoj - dokonalé, do-ko-na-lé. A závěr? Lehké zašeptání příslibu shledání v současnosti mi vyrvalo srdce z těla :)

• 19.10.2016  10:31
    Gureumi geurin dalbit (TV seriál) (2016)

Začátek byl úžasný, postupně se to ale přehouplo do "vážnější" polohy, kterou podle mě zase tak obstojně tvůrci nezvládli. Je to na lepší průměr.

• 18.10.2016  15:24
    Hamburo aeteuthage (TV seriál) (2016)

Woo bin je úžasný ve všech aspektech, ale zbytek? Nope.

• 29.9.2016  08:08

Nejprve jsem viděla stejnojmenný seriál, takže mě to nutí tyto dva počiny porovnávat --- spoilery nevyhnutelné! Film je pro mě tedy lepší volbou - Wei Wei je ve filmu skvěle napsaná i zahraná. V seriálu z ní udělali jen pipku, která za sebe vše nechá řešit svým všemocným boyfriendem, z jejího snu stát se herní vývojářkou nějak v té spleti 30 epizod sešlo a jediné, co byla schopná dělat, je objednávat jídlo a starat se o to, aby pánové, kteří se těm hrám věnují, měli co největší pohodlí. Ve filmu je to vážně rovnocenné partnerství jak ve vztahu, tak i v práci, kdy hlavním cílem prostě není se jen dobře provdat a hezky vypadat. Další věc, která mě na filmu potěšila - Xiao Nai nebyl jen hezoučký stoik, který měl hafo peněz a nebylo možné ho napálit a nikdy nevyjádřil žádné emoce. Naopak realisticky začínala jeho firma skoro od nuly, pěkně s nimi vyje*ali, a dokonce mu i ta slzička ukápla! KONEC SPOILERŮ Vřele doporučuji tento příjemný film, který je kombinací počítačové hry a vysokoškolského románku. Rozhodně neurazí, ba naopak :)

• 12.9.2016  22:20
    Geu gyeowool, barami boonda (TV seriál) (2013)

Seriál z mého oblíbeného filmu? Yes, please! Dobré obsazení, zdařilé provedení, srovnatelné s kvalitou filmu, co víc dodat.

• 12.9.2016  22:15
    Švadlena (2015)

Originální až na půdu.

• 12.9.2016  22:05
    Barbara (2012)

Úžasná atmosféra plná neklidu a ohlížení se přes rameno. Brrr. Skvělé herecké obsazení a dobrý příběh, který pomaloučku odkrývá svá tajemství, ačkoli závěr lehce zklamal. I přes to ale film řadím mezi ty povedené s touto tematikou.

• 12.9.2016  22:01
    Pongdangpongdang Love (TV seriál) (2015)

Čistokrevná zábava, která je docela výsměchem historických k-dramat :D Krátké, vtipné a svěží.

• 19.8.2016  09:56
    Maryland (2015)

Uf, atmosféra napnutá jak trenky. Skvělé herecké výkony a naprosto úžasně dokreslená atmosféra hudbou - perfektní.

• 19.8.2016  09:54
    Osudová láska Jany Eyrové (TV seriál) (2006)

Asi jedno z nejlepších zpracování, jaké jsem zatím viděla.

• 19.8.2016  09:51

Pro milovníky The Lonely Islandu naprosto dokonalé. Jejich potrhlý humor, ale v kombinaci s poměrně výstižnými neřestmi dnešních celebrit - zaručená zábava :-)

• 23.7.2016  21:03
    Ddanddara (TV seriál) (2016)

Mělo to skvělý rozjezd, jenže pak to pro mě nějak ztratilo šťávu a skončilo to v průměrných vodách.

• 23.7.2016  21:01

Proč tohle někdo natočil? Nechápu. Ztráta času a mozkových buněk.

• 23.7.2016  21:00

Neotřelé, vtipné, milé, zajímavé.

• 23.7.2016  21:00

Oh, parádní atmosféra! Skvělá hudba! A úžasná parta, která v podstatě nic moc nedělá a nevyřeší, ale na konci jsem měla pocit, jak kdybych s nimi prožila kus života. Má to skvělé vyznění a zanechalo to ve mně příjemný pocit.

• 23.7.2016  20:57
    Jako ty (2015)

Má to skvělou atmosféru, solidní soundtrack, skvělého Nicholase Houlta, ale většinu času jsem měla pocit, že jsem to už někde viděla a trochu se to táhlo...

• 23.7.2016  20:55
    Manyeobogam (TV seriál) (2016)

No, začátek to mělo skvělý, pak už jsem to jen projížděla, protože to se vážně nedalo! Neustále se opakující schémata, do paláce si chodí kdo chce, jak chce, totální dějová debilita a mnoho dalšího mi nedovolí dát víc jak dvě hvězdy.

• 23.7.2016  20:50
    La bella e la bestia (TV film) (2014)

Příběh krásky a zvířete, který je zbaven magičnosti, ale na kouzle neztrácí. Celkem slušné televizní zpracování, které ničím neurazí a občas i příjemně překvapí.

• 23.7.2016  20:47

Je to padlé na hlavu, ale něco tam je. Hlavně mě potěšil Justin Chatwin.

• 23.7.2016  20:46
    Chainatawoon (2015)

Drastické, surové a to vše s celkem podařenou atmosférou a skvělým vyústěním.

• 23.7.2016  20:44
    Chijeuindeoteulaeb (TV seriál) (2016)

Obrovským plusem je charakter Yoo Junga, o kterém jsem si do závěrečného dílu nemohla udělat jasný obrázek. Ze začátku mě hlavní hrdinka docela iritovala, ale postupem času jsem byla za její charakter ráda, protože bylo hrozně hezké sledovat, jak se s Yoo Jungem navzájem ovlivňují. Ostatní postavy byly celkem fajn, až na přehnanost, kterou přinášela In Ha. Už se mi dlouho nestalo, abych zůstala do pěti do rána vzhůru, dala si čtyři hodinky šlofíka a šla sledovat dál. Někomu se to může zdát ucourané a nezáživné, což ale není můj případ. Většinou nezáživnými scénami vedlejších postav jen tak projíždím, ale tady jsem sledovala opravdu každou minutu. Nevím proč. Prostě protoč.

• 27.4.2016  20:21
    Hwasango (2001)

To nepochopíš :D Brutální kravina, která ale pobaví a nenudí.

• 20.4.2016  15:34
    You Are Here (2007)

Zajímavá mozaika, která po složení vytváří překvapivě originální a neotřelý celek. Hrozně hezky je to natočené (zejména diametrálně lišící se pohledy na jeden večer), charaktery jsou skvěle napsané i dobře zahrané a v závěrečné scéně je i nějaké to poslaní. Já jsem se rozhodně nenudila.

• 16.4.2016  11:08
    Taeyangeui hooye (TV seriál) (2016)

[Obsahuje spoilery] Závěr mě trochu zklamal, to s tím nečekaným návratem do roka a do dne byl šlápanec vedle, za co také odebírám jednu hvězdu. Jinak to byla úžasná jízda plná vtipných scén, zajímavých překážek a skvělých postav - výborná volba hlavních i vedlejších postav, zejména Big Boss byl vynikající :-) Úplně poslední scéna byla hodně vydařená a trochu ubrala na tom zklamání z posledního "zvratu".

• 16.4.2016  10:47
    Peiji teoneo (TV seriál) (2016)

Nádhera. Skvělá kombinace hudby a osudu mladých lidí, kteří hledají svoji cestu. Žádná přihlouplá teen romance, žádné zbytečnosti okolo - prostě krásné a dojemné!

• 2.4.2016  16:29

Hodně se podobá filmu Otcové a dcery, ale podle mě je o chlup lepší. Zejména ty flashbacky do Alicina dětství jsou úplně na jiné úrovni a prostě celkově znepokojující. Její výsledné chování je pak "logičtější", než jak tomu bylo v Otcové a dcery. Obsazení je dobré, scénář sice není nijak světoborný, ale líbilo se mi to.

• 2.4.2016  00:02

Roztříštěný děj, totálně rolf navázání kámošství mezi Béťou a Supíkem a ten závěrečný zápas? Jako vážně? Lex Luthor byl divnej, ale ne "správně" divnej, Batman byl nemastnej-neslanej, Superman to samé. Mám z toho stejný pocit jako z jedničky - zítra už nebudu vědět, co se tam vlastně vůbec dělo. A ani mi to asi nebude vadit.

• 1.4.2016  22:19
    Oldboy (2013)

Teď mě jen mrzí, že jsem nevěděla o korejském origoši! Ten závěrečný twist jsem totiž vůbec nečekala! Chtěla jsem to celkem odepsat, ale ten konec byl prostě mind-blowing! Sakra! Kdybych nejdřív viděla originál, tak bych tohle asi celkem rychle poslala do podprůměrných vod.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16