Česko na grilu (2024) (pořad) odpad!

Primární kanálové exkrementy jedou na plné obrátky. Pohlreich a Fakáčová, lepší obsazení už ani Príma vybrat nemohla. Bych blil

Agent z Panamy (2001)

Vůdce tiché opozice Abraxas, alias Venca Flaška, jistě může být prezidentem. Jen mu v tom musíme trošku pomoct. Co mi to jen připomíná? 😄😄😄

Četa (1986)

Dafoe exceloval a Charlie byl třešničkou na moooc dobrým dortu. Tyhle filmy můžu.

Iveta (2021) (seriál) odpad!

Hřebejk už je jenom na odpad

Metoda Markovič: Hojer - Cesta ke světlu (2024) (epizoda)

Předchozímu dílů jsem ubral jednu hvězdu, teď bych ale dal celkem šest. Prostě dokonalost sama. A Kotek s knírem a fousama vypadal jako Pablo Escobar. Škoda, že už je konec.

Zalez do spacáku - Epizoda 1 (2024) (epizoda) odpad!

Za to, že obsadíte neherce Fluse, vám někdo platí? V tom případě chápu jeho neustálé obsazování. To už snad raději nánu s unylým gziftem, Smetanu.

Sedm schodů k moci (2023) (seriál)

Prima konečně pochopila, že když se má seriál podařit, nesmí hlavní roli hrát Emmmmma "kyselá gzifta" Smetana. Že by zvonilo na lepší seriálové časy? Zdá se, že tomu tak je.

Metoda Markovič: Hojer - Rodinná záležitost (2024) (epizoda)

Dám opět plný počet, ale slizáka Štajndlera, alias spařený prase, tam příště nedávejte. A mám trochu obavy o Uhlíka. Po téhle roli bude mít velké problémy si najít přítelkyni. A pokud ji už má, pak to děvče musí mít hodně neklidný spaní :-)))) (viz Blbec z Xeenemünde)

Policie Hvar - Povídka (2024) (epizoda) odpad!

Nejlepší byl Štáfek v Devadesátkách. Tam ho zastřelili hned v prvním díle