Rooz

okres Mělník
pomatenec

• 31.12.2015  00:03
    Lásky čas (2013)

Škoda je jen ta, že si film neudržel ony mantinely, jimiž si stanovil pravidla, na kterých byl založen, protože v tom případě to nevyznívá tak krásně, jak by mohlo. Druhá věc je, že je to poměrně zkratkovité u některých scén - změním jednu věc a holka mi leží u nohou. No realita by byla asi kompletně složitější... Ale i tak je to poměrně sympatické a u lidí, co se nezabývají detaily to bude jistě krásné.

• 14.8.2015  11:45
    Rozvedený se závazky (TV seriál) (2010)

Nepředvídatelný, originální, precizní, absurdní, dokonalý. Takový je tenhle TV seriál. Pokud hledáte uměle vytvořený humor, který nabízí tradiční sitcomy, hledejte dál. Tady nejde primárně o zábavu, ale o odhalování absurdit v lidském konání. Ze seriálu číší melancholie, nadhled, ironie, schopnost uvědomovat si, co je v životě skutečně důležité, schopnost vnímat všechnu krásu i bizarnosti kolem nás. Seriál je tvořen krátkými i dlouhými epizodami, vše přesně nadávkované, aby to nikdy nezačalo nudit, velmi často s výbornou pointou. Všechny herecké výkony jsou vynikající včetně dětských hrdinek. Dokonalá práce s kamerou a v neposlední řadě i zajímavé celebrity, které se seriálem mihnou (David Lynch, Robin Williams) tvoří z tohoto díla skvost.