RYTMUS sídliskový sen (2015)

Chcel som vidieť čo sa dá dokázať za 8 rokov, a vlastne som to aj videl. U Rytmusa je ten progres nepopierateľný a dokazuje mladým ľudom bez buducnosti že sa to dá pokial na tom poriadne makáš. Film je zaujímavý náhlad do skutočného života Rytmusa kde ludia vidia že je len obyčajný chalan čo to dotiahol naozaj daleko. Čo sa týka spracovania filmu očakával som od toho ovela viac, za 8 rokov človek môže nad tým dosť rozmýšlať a "pohrať" sa s tým, ale tuto mi to prišlo všetko také narýchlo spravené. Ako keby nezáležalo na tom ako to bude natočené, len aby tam bol Rytmus a ono to už bude úspešné. Miro Drobný to podla mna nezvládol a mohlo to byt ovela lepšie.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Neskutočne napínavý a prepracovaný seriál aký som už veeeeelmi dlho nevidel. Prekvapilo ma že jeho kvalita neklesá zo série na sériu, naopak stúpa! jednoznačne 5* BIATCH !

Čas grimás (2009) odpad!

Psychicky teror cez video.

Ajťáci (2006) (seriál)

Nemôžem tomu prist na chut,iba slabý odvar oproti The Big Bang Theory.Dost často sa mi stáva že narazím na velmi otravnú scénku čo sa mi v inych serialoch nestáva.Pozerat sa to dá a s času na čas je tam aj niečo vtipné. Zatial 3*, mozno časom zmenim nazor.

Top Gear (1978) (pořad)

Nedokážem si predstavit zábavnejší program o autách.

Blbý a blbější (1994)

Je to symbol môjho detstva,vyrastal som na tom a vždy ma to pobavilo.Vela vtipov a k tomu Jimy Carrey ! u mna 5*

Sociální síť (2010)

Jednoznačne najlepší film roku 2010.Od začiatku až do konca som na toto úžasné dielo pozeral s očakávaním.Neni to iba o založení najväčšej sociálnej siete na svete ale aj o tom ako peniaze zmenia človeka na nepoznanie.Tomuto filmu nemám čo vytknút,je to majstrovské dielo ! 5*

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Celkom zábavný seriál s originálnym nápadom hoci zábavných scén je tam pomenej dá sa na tom zasmiat.Penny je naozaj krásna a to je jeden z dovodov prečo som tomu dal 4*....určite nesiaha na úroven HIMYM,My name is Earl,Dva a pol chlapa... 3,14/5

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Seriál ktorý mi ukázal iný pohlad na svet, zlo konáš zlo sa ti vráti..karma.Randy ma vždy svojim zaostalým správaním dokázal rozosmiat ale epizoda "Hrali jsme v serialu" ma totálne dostala nevedel som sa prestat smiať a ešte teraz ked si na to spomeniem mám úsmev na tváry :) Seriál je ako sako šité na mieru pre Jasona Lee a Ethana Suplee iných hercov si tam nedokážem ani predstavit.Dúfam že sa ešte niekedy v budúcnosti bude dalej natáčat.... 1.seria [95%] 2.seria [100%] 3.seria [90%] 4.seria [85%].

127 hodin (2010)

Film o tom ako si človek začne vážit život až ked umiera.Ked som videl že to režíruje Danny Boyle povedal som si "super dúfam že to bude aspon také dobré ako Milionár s chatrče " ale nebolo....chlap spadne do diery a zasekne sa o kamen a potom takmer umrie a to len preto že je blbec a nikomu nepovedal kam ide.James Franco to zahral naozaj výborne,kamera a strih je super ale príbeh je pomerne slabý, trailer k filmu ma neskutočne uchvátil ale film nebol až taký úžasný ako som si myslel takze 4*

Ovládací panel
3 body