Princ a pruďas (2011) odpad!

Tak toto bol pre mňa omyl roka. Jedna z najhorších sračiek aké som videla. Fuj.

Ben X (2007)

Dosť znepokojujúci, perfektne zahratý film. Zaujímalo by ma, nakoľko to korešpondovalo so skutočnými udalosťami (hlavne ten záver), keď sa na to na začiatku odkazujú.

Po životě (2009)

Jeden z mala filmov (ak nie jediny) o ktorom sa fakt neviem rozhodnut, ci sa mi to pacilo, alebo nie. Rozhodne namet zaujimavy, Christina super, Liam tiez, ale ako celok u mna nepozeratelne na jeden sup (ale rozkuskovany na tri casti vyznie ako trosku lepsi priemer).

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Neviem si pomoct, tieto relity show su mojou srdcovkou. Skvela zabava :D

Damned by Dawn (2009)

Človek nevinne očakával nejaké to vcelku vydarené béčko, avšak dostalo sa mu akurát veľa vresku, málo atmosféry a poslednú pol hodinu čo minúta, to pohľad na hodinky, kedy táto somarina skončí..Horory neberiem striktne logicky, ale to, že hlavná hrdinka konala od začiatku ako úplná .... ma neuveriteľne vytáčalo, a to, že najlepšie herecké výkony podali lietajúci nebožtíci tomuto dielu tiež veľmi neprospelo..Ale inak nápad zase nebol úplne na zahodenie....

Vlkodlak (2010)

Neviem kto je viac charizmatický, ci Benicio, alebo Anthony, v každom prípade celkom fajn výber na postavy traumatizovaného herca a jeho ,,ja sa s Tebou srať nebudem" otca..Prvá polovica filmu veľmi dobrá, v druhej sa už objavili isté medzery (nedotiahnuté pohnútky konania postáv) a domrvený záver (ako sorry, ten doják na konci si mohli odpustiť) stiahol tento film na úroveň priemeru.

Prokletý ostrov (2010)

To, že L. DiCaprio je nadpriemerný herec si myslím už od jeho výkonu v Čo žerie Gilberta Grapea a v tomto filme ma o svojom talente opäť presvedčil. Rozvinutie detektívovej paranoje od spomienok na vojnu a manželku až po prekvapivý záver som zožrala aj s navijakom. Takisto aj vedľajšie postavy, kamera a réžia urobili zo Shutter Island skvelý filmový zážitok.

Veřejní nepřátelé (2009)

Veľké sklamanie, ten film je tak neskutočne nudný, že som ho nezvládla dopozerať ani na tretí krát. Napriek zvučným menám, výstrel vedľa.

Temná věž (1987) odpad!

Nalákal ma názov, ale až po zaplatení mi došlo, že toto veru so S. Kingom nebude mať nič spoločné..A veru ani nemalo...V 80. rokoch boli natočené dosť dobré horory , nuž, ale toto patrí medzi výnimky, ktoré potvrdzujú pravidlo..Celé to bolo také nijaké a úroveň filmu klesala spolu s počtom záberov na výťahovú šachtu.

Kaw (2007) odpad!

Hehee, no bol to horor (zvládnuť to dopozerať)..Pointu prečo si krkavce začnú pochutnávať výlučne na mäse vymyslel asi víťaz súťaže ,,Kto dostane najdebilnejší nápad, môže natočiť film " čo však aj tak zaostáva za premyslenými scénami, v ktorých si nenažrané krkavce uvedomia, že kamene sú veľmi účinné zbrane :D