Splice (2009) odpad!

Film je ještě větší mutant, než ta věc, co vědci vyrobí. Neskutečná porce nesmyslností a nelogičností. Otřesnej zážitek.

Robin Hood (2010)

Bože, Patriot po Anglicku!

Krávy (1992)

Tady mi bylo pět hvězd málo. Extratřída!

Červená Karkulka (2011)

Inu, nebýt stupidního, rádobyromantického "Twilight like" konce a hlavní herečky, mohl by to být stylový snímek. Ale vážně, ten jediný, hloupý pohled s polootevřenými ústy, který Amanda předvádí, mi celý film otrávil.

Diamantoví psi (2007) odpad!

Buď je to amatérský snímek z Lundgrenoic ne moc vydařené dovolené, nebo nějaký švédský žert. Odmítám spekulovat o tom, že by to mohl někdo mínit vážně!

Láska a jiné kratochvíle (2009) odpad!

Přehlídka nesympatických postav zasazených do jedné vyhrocené vyhrocené scény za druhou. Celé je to neosobní a uměle vykonstruované, scénáristický otřes. Hudba jak z hotelového výtahu. O hercích ani nemá smysl mluvit, neměli co hrát, ty nekonečné vlny pláče, vzteku a "I'm sorry" by s přehledem zvládli i ochotníci.

Spravedlnost pro Sergeje (2010)

A tak by mě zajímalo, jak by podobně nepohodlný občan dopadl u nás? Dokument průměrný, kdovíjak investigativní rozhodně není. Ale zajímavý tím, co vše je dneska ještě možné, rozhodně je!

Proroctví (2009)

Mě se ten Nick Cage v roli zachránce světa přejídá víc a víc. A do toho děti, bible a Aštar Šeran. Málem jsem padnul. Film jsem protrpěl a jedna hvězda je za sem tam čupr efekt.

Ovládací panel
4 body