Býčí šíje (2011)

drama o bolestivé minulosti, která se táhne s hlavním hrdinou, a o vztazích, které nikdy nebyly, zasazené do prostředí nelegálních obchodů s růstovými hormony pro zvířata. film zpočátku tvářící se jako krimi thriller, v průběhu spíš jako drama, soustředíci se na psychologii hlavní postavy vynikajícího! Matthiase Schoenaertse.

Hluboko (2012)

Jednoduše a upřímně natočené drama založené na událostech z roku 1984, které vypráví o boji o život v kritických podmínkách na moři. Jsem rád, že film nesklouzne do sladkobolných klišé a ukazuje věci takové, jaké jsou. Za mě tak 75%. Doporučuji nekoukat na trailer, který je bohužel k takovémuto filmu kompletně všeříkající.

Běžící muž (1987)

Hláškující Arnold, nadměrná brutalita, pohled na budoucí reality show bez morálních zábran.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Pokud jste někdy chtěli vidět, jak celá řeka steče do jedný díry o obvodu asi 800 metrů, FF:RotSS je pro vás jasná volba.

Re - cycle (2006)

nijak originální horor prvních dvacet minut, zbytek filmu vizuální podívaná bez hlavy a paty.

Apokalypsa (2006)

vůbec nevim, o čem ten film byl, ale občas jsem se u něj královsky bavil.

Klub rváčů (1999)

hloupost, ktera se snazi o neco vic, nez na to ma. pointa ocekavana tak od pulky filmu.

Zombieland (2009)

humor temer zadny, zombiku malo, akci obstarava woody, ale to je asi tak vse. prumerny film. 50%

Nestyda (2008)

příjemné podívání, nijak nenáročné, s občasnými perfektními vtipy, nicméně stále s chybějícím něčím. bohužel to ani nezachránil dan bárta se songem v titulcích.

Jesus Camp (2006)

Pri sledovani filmu jsem mel nutkave pocity bud brecet nebo se smat, kazdopadne jsem neustale kroutil nevericne hlavou, jakymi nabozenskymi fanatiky se mohou stat i deti.