topr harley

topr harley

Ondřej Marek

okres Brno
editor: související a podobné filmy

Skype: toprharley1

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 31.10.2014  14:43

Jedno z nejlepších, možná nejlepší scifi tohoto roku. Oceňuji to, že tam nejsou v hlavních rolích pubertální výrostci řešící vlastní emociální problémy na pozadí záchrany světa. Tady nechybí nic. Akce, svižný děj a dodržovaní scifi prvků. Takových filmů by měli točit víc.

• 31.10.2014  14:33
    Satan (2006)

No nevím. Mám z toho celkem rozporuplné pocity. Film mě skoro vůbec nebavil, ale ani si nemyslí, že by to byl vyložený průser a odpad. Cassel hrál skvěle a vesničané taky nebyli špatní. Mělo to takové zvráceně úchylný nádech, jenže to bylo strašně nedotažené. Jak nesympatické postavy, tak nedotažený dej.

• 31.10.2014  14:27
    Draft Day (2014)

Jako sportovní film to byl super. Jediná věc, která mě trochu mrzela bylo to, že moc nerozumím zákulisí amerického fotbalu a systému draftování. Pak bych si to určitě užil daleko víc.

• 31.10.2014  14:22
    Loving Miss Hatto (TV film) (2012)

Celkem dobrý životopisný film. Hodnotím ale čistě subjektivně, pozadí příběhu neznám. Nevím, jak moc se drží skutečnosti a jak moc přikrašluje. Ačkoliv se na to dalo dívat, velkým neduhem filmu bylo, že byl občas zbytečné zdlouhavý a odbíhal od hlavní dějové linky. Na herecké výkony si ale na druhou stranu stěžovat nemůžu. Alfred Molina podal ucházející výkon.

• 31.10.2014  13:15
    Prokletí ostrova Oak (TV pořad) (2014)

Jako reality show určitě skvělý. Parádní dokumentární seriál, kde vše funguje na jedničku. Není nouze o napětí nebo tajemno. Určitě doporučuji všem, kteří mají zájem o historii a hledání ztracených pokladů. Takový lidé se v tom určitě najdou. Tak jsem si hned říkal, že bych si tam na menší dovolenou vyrazil.

• 31.10.2014  13:12
    Divergence (2014)

Pořád to samé. Další klon Hunger games a podobných filmů. Nějaká pubertální hrdinka nebo hrdina se vzbouří proti systému a jen s pomocí pár přátel se rozhodnou vše opravit a zachránit svět. Bohužel jim v tom vždycky někdo brání a tak to musí natáhnout nejmíň na čtyři díly, než se toho svého šťastného konce dočkají.

• 3.8.2014  21:31

Zajímavý film, o kterém nevím, co si mám myslet. Ze začátku jsem z něj nebyl nijak odvázaný, ale postupem času mě začal pohlcovat. Určitě na tom měla velký podíl podmanivá hudba a skvělá kamera. Jak běžely minuty, tak mě to čím dál víc přitahovalo. Mám zálibu v patologických vlastnostech lidí. V bezúčelné brutalitě a násilí. Film mě stejnou mírou odpuzoval a přitahoval. Myslím, že Peter Greenaway taky nebude podle společenských měřítek zrovna psychicky v pořádku.

• 3.8.2014  21:26
    Freakshow (2007)

Nudná kravina, ze které přímo čiší levnost. To jediné, co se mi na tom líbilo, a což je taky důvod udělení jedné hvězdičky, je celkem pěkné gore. Ve všech ostatních ohledech film pokulhává.

• 3.8.2014  21:24

Já mám prostě pavouka rád. Sice jsem fanda spíš komiksové verze, ale ani ta filmová mi není cizí. Hodně lidí si stěžuje, a poukazuje na to, že Raimiho verze je lepší. To si rozhodně nemyslím. I když ani tahle se podle komiksu neinspiruje tak, jak by se mi líbilo, tak je pro mě daleko věrnější předloze. Rozhodně se těším na další díl, i když mě nikdy nepřestane mrzet, že neuvidím pavouka v Avengers.

• 11.7.2014  01:08
    Sabotage (2014)

Akční pecka! Jasně, že bych na filmu našel plno prázdných míst, ale kde chyběl hlubší příběh a děj, tam to bylo vynahrazeno surovostí, násilím a nadávkami. Za mě můžu jenom doporučit. Je dobře, že Arnie pořád točí.

• 17.3.2014  03:19
    Jingang wang (2013)

Tak tohle byla vážně pecka. Příběh sice nebyl nijak zvlášť originální, nebo složitý, ale co se týče soubojů, tak to nemá absolutně konkurenci. Během finálního souboje jsem prakticky neodtrhl oči od obrazovky. Jasně ve finále to byla celé takové jednoduché, ale hlavně mě dostala myšlenka a atmosféra, ve které byl celý natočený. A co přičítám tvůrcům k dobru, je to, že se tam nesnažili narvat žádnou milostnou zápletku. Za to jsem jim celkem vděčný.

• 16.3.2014  21:56
    Whirlpool (1970)

Tak nebylo to úplně špatný, i když jsem pár minut na začátku přeskočil, abych se dostal k zajímavějším scénám. Ale od hodiny se to slušně rozjelo. Na to, jak je to starý film, tak pěkné sexuální scény (kvůli nim jsem se na to díval). Pěkná hlavní hrdinka. Hlavní bod byl ale závěr, kde přišlo nevyhnutelné. Tomu, že je fotograf, který hrál jednu z hlavních rolí takový psychouš bych i věřil. Sám bych ho nechtěl potkat v lese. (Teda chtěl. Vyměnili bychom si tipy atd.) Jinak škoda, že verze, kterou jsem viděl byla dost nekvalitní.

• 3.1.2014  01:53

Na Asylum celkem nadprůměr. Nějakou technickou úroveň nebo triky snad ani nebudu zmiňovat. Je to prostě Asylum. Takže hovadina od začátku, až do konce. Ale kdo se rád podívá na nenáročné scifi béčko s dinosaury, tak bude spokojený.

• 3.1.2014  00:22
    Oculus (2013)

Celkem kvalitně udělaný mysteriózní horor. Po technické stránce je fajn, ale film dolů sraží předvídatelnost a absence nějakého děje v první polovině. Kdyby měl snímek 4 minuty, tak to vyjde na stejno.

• 29.12.2013  23:30
    Splatter Farm (video film) (1987)

Ultra amatérská sračka. Násilí prováděné na gumových figurínách. Nejhorší rádoby film, který jsem za poslední dobu viděl.

• 4.12.2013  19:02
    Vlkodlak: zabijácký virus (TV film) (2013)

Tohle byla aspoň zase sranda! Tvůrci od Asylumu se vyřádili, a tentokrát si na paškál vzali vlkodlaky. Efekty nestojí za nic, herci jsou mizerní a celkově to je amatérsky natočené. Ale já přesně tohle čekal. S tímhle filmovým studiem jsou dobře obeznámen, a proto takové filmy vyhledávám. Ten kdo od toho očekává nějaký seriózní film o vlkodlacích, tak by se tomu měl zdaleka vyhnout. Oni to prakticky ani vlkodlaci nejsou :-)

• 30.11.2013  20:02
    Pionýři hororu (TV seriál) (2013)

1. odpad! (5★) - vtipný, rychlý děj. Přesto kraťas, který nepostrádá napětí a značnou míru nadsázky. Za plný počet. Pocta starým scifi horrorům. 2. Třída smrti (5★) - skvělý animovaný horror. S napětím jsem čekal až do konce filmu a i poté ve mě zůstal zvláštní nostalgický pocit. 3. Hodinový manžel (3★) - průměrně natočená povídka. Sice zajímavě obrácený nápad o únosu, ale bohužel to celé sráží nelogicky otevřený konec, který celkově nedává smysl. 5. Fanda (odpad) - tenhle styl jde totálně mimo mě. 6. Odečet vody (5★) - Miláčku budeme papat! 7. Pod drnem (1★) - na tohle snad ani nemám co říct. Jen nevím proč jsem vlastně dal tu jednu hvězdu. Snad za nějaký ten celkový dojem. 8. Masožravý obraz (5★) - to byla aspoň povídka! Jde vidět, že je tady někdo fanda Evil Dead a Lovecrafta.¨ 9. The Hunters of Carnivorous Bitches (5★) - Tohle mě vážně bavilo! Ti to měli slušně v piči! :D 10. Explicitní důkaz (3★) - Takový nehorrorový průměr, který sem prostě nezapadal. Když to budu hodnotit celkově, tak mezi 3-4 hvězdami. Ale odpad byl jen jeden, za to plný počet hned 5x, takže dám hvězdy 4.

• 16.11.2013  23:18

Šťastné to narozeniny!

• 16.11.2013  23:08

Další odpad v M is for... Skvělé snímky střídají takovéto sračky.

• 16.11.2013  23:06
    M is for Mutiny (amatérský film) (2013)

Naprosto nesmyslný snímek. Zase se musím stydět za naše barvy.

• 16.11.2013  23:03
    M is for Monogamy (2013)

Hrozná, nudná, amatérská sračka, která mě od začátku do konce otravovala jak zvukem, tak videem. Tohle režisér šeredně nezvládl. Mimo to ve filmu nebyla ukázána jediná násilná scéna.

• 16.11.2013  22:56

Skvělý krátkometrážní snímek. Normálně bych dal sice tak 4 hvězdy ale tvůrci dokázali vměstnat do filmu hned tři mé milované věci. Klasickou hudbu, upíry a legendy kolem Van Helsinga.

• 10.11.2013  14:07
    Sex Freaks (1974)

Celkem pěkný dokument o nějakých těch sexuálních úchylkách. Na můj vkus jich tam sice bylo málo a některé ani nebyli detailně zobrazené, ale co se dá chtít po filmu z roku 74.

• 28.10.2013  01:59
    Fright Night 2 (video film) (2013)

Ultra levný film, který s předchozím dílem nemá společného vůbec nic. Na filmu není až na celkem vydařený konec vůbec nic co by stálo za zmínku. Děj je předvídatelný, nudný a jen kopíruje šablonu předchozích filmů. Ty dvě hvězdy dávám za Jaime Murray a jak už jsem říkal solidní konec. Znovu už se na to patrně nepodívám nikdy, protože víc jak polovinu filmu jsem protrpěl nudou.

• 28.10.2013  00:43
    Mariňák (2005)

Na tenhle film se rozhodně nedívám jako na válečný. Nejspíš kvůli tomu, že si tam žádnou válku neužijeme. Co se mi na filmu totiž líbilo nejvíc bylo začátek. Hlavně trénink. Bral jsem to spíš jako komedii, než vážný film. Ale takový výcvik bych absolvovat rozhodně nechtěl.

• 28.10.2013  00:40

Pohled na polo rozložené tělo. V tomhle nic jiného ani hledat nejde.

• 28.10.2013  00:38

Klasika. Víc k tomu asi ani není třeba dodávat.

• 21.10.2013  00:55
    Dysmorpho (2004)

Sice to má celkem pěknou atmosféru ale tam to končí. Další film, u kterého jsem nepochopil smysl jeho natočení.

• 20.10.2013  20:54
    Humanimal (2010)

Ani nevím na co jsem se to vlastně díval. Tyhle pseudoumělecké srance nikdy nepochopím. Nechápu, že někomu stojí za to věnovat bůh ví kolik času na to, aby natočil film, který stejně nikde neuspěje.

• 20.10.2013  02:16
    Rape (1966)

Totální píčovina na kterou se nemá cenu dívat. Já jsem čekal něco z názvu a nakonec se vůbec nic nedělo. Film se dá shrnout asi tak, že tlusté prase honí jeptišku a zatáhne ji do křoví. Potom 5 minut sledujeme to křoví, kde nic nevidíme a je konec. Krása střídá nádheru.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7