topr harley

topr harley

Ondřej Marek

okres Bruntál
editor: související a podobné filmy

Skype: toprharley1

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 17.3.2014  03:19
    Jingang wang (2013)

Tak tohle byla vážně pecka. Příběh sice nebyl nijak zvlášť originální, nebo složitý, ale co se týče soubojů, tak to nemá absolutně konkurenci. Během finálního souboje jsem prakticky neodtrhl oči od obrazovky. Jasně ve finále to byla celé takové jednoduché, ale hlavně mě dostala myšlenka a atmosféra, ve které byl celý natočený. A co přičítám tvůrcům k dobru, je to, že se tam nesnažili narvat žádnou milostnou zápletku. Za to jsem jim celkem vděčný.

• 16.3.2014  21:56
    Whirlpool (1970)

Tak nebylo to úplně špatný, i když jsem pár minut na začátku přeskočil, abych se dostal k zajímavějším scénám. Ale od hodiny se to slušně rozjelo. Na to, jak je to starý film, tak pěkné sexuální scény (kvůli nim jsem se na to díval). Pěkná hlavní hrdinka. Hlavní bod byl ale závěr, kde přišlo nevyhnutelné. Tomu, že je fotograf, který hrál jednu z hlavních rolí takový psychouš bych i věřil. Sám bych ho nechtěl potkat v lese. (Teda chtěl. Vyměnili bychom si tipy atd.) Jinak škoda, že verze, kterou jsem viděl byla dost nekvalitní.

• 3.1.2014  01:53

Na Asylum celkem nadprůměr. Nějakou technickou úroveň nebo triky snad ani nebudu zmiňovat. Je to prostě Asylum. Takže hovadina od začátku, až do konce. Ale kdo se rád podívá na nenáročné scifi béčko s dinosaury, tak bude spokojený.

• 3.1.2014  00:22
    Oculus (2013)

Celkem kvalitně udělaný mysteriózní horor. Po technické stránce je fajn, ale film dolů sraží předvídatelnost a absence nějakého děje v první polovině. Kdyby měl snímek 4 minuty, tak to vyjde na stejno.

• 29.12.2013  23:30
    Splatter Farm (video film) (1987)

Ultra amatérská sračka. Násilí prováděné na gumových figurínách. Nejhorší rádoby film, který jsem za poslední dobu viděl.

• 4.12.2013  19:02
    Vlkodlak: zabijácký virus (TV film) (2013)

Tohle byla aspoň zase sranda! Tvůrci od Asylumu se vyřádili, a tentokrát si na paškál vzali vlkodlaky. Efekty nestojí za nic, herci jsou mizerní a celkově to je amatérsky natočené. Ale já přesně tohle čekal. S tímhle filmovým studiem jsou dobře obeznámen, a proto takové filmy vyhledávám. Ten kdo od toho očekává nějaký seriózní film o vlkodlacích, tak by se tomu měl zdaleka vyhnout. Oni to prakticky ani vlkodlaci nejsou :-)

• 30.11.2013  20:02
    Pionýři hororu (TV seriál) (2013)

1. odpad! (5★) - vtipný, rychlý děj. Přesto kraťas, který nepostrádá napětí a značnou míru nadsázky. Za plný počet. Pocta starým scifi horrorům. 2. Třída smrti (5★) - skvělý animovaný horror. S napětím jsem čekal až do konce filmu a i poté ve mě zůstal zvláštní nostalgický pocit. 3. Hodinový manžel (3★) - průměrně natočená povídka. Sice zajímavě obrácený nápad o únosu, ale bohužel to celé sráží nelogicky otevřený konec, který celkově nedává smysl. 5. Fanda (odpad) - tenhle styl jde totálně mimo mě. 6. Odečet vody (5★) - Miláčku budeme papat! 7. Pod drnem (1★) - na tohle snad ani nemám co říct. Jen nevím proč jsem vlastně dal tu jednu hvězdu. Snad za nějaký ten celkový dojem. 8. Masožravý obraz (5★) - to byla aspoň povídka! Jde vidět, že je tady někdo fanda Evil Dead a Lovecrafta.¨ 9. The Hunters of Carnivorous Bitches (5★) - Tohle mě vážně bavilo! Ti to měli slušně v piči! :D 10. Explicitní důkaz (3★) - Takový nehorrorový průměr, který sem prostě nezapadal. Když to budu hodnotit celkově, tak mezi 3-4 hvězdami. Ale odpad byl jen jeden, za to plný počet hned 5x, takže dám hvězdy 4.

• 16.11.2013  23:18

Šťastné to narozeniny!

• 16.11.2013  23:08

Další odpad v M is for... Skvělé snímky střídají takovéto sračky.

• 16.11.2013  23:06
    M is for Mutiny (amatérský film) (2013)

Naprosto nesmyslný snímek. Zase se musím stydět za naše barvy.

• 16.11.2013  23:03
    M is for Monogamy (2013)

Hrozná, nudná, amatérská sračka, která mě od začátku do konce otravovala jak zvukem, tak videem. Tohle režisér šeredně nezvládl. Mimo to ve filmu nebyla ukázána jediná násilná scéna.

• 16.11.2013  22:56

Skvělý krátkometrážní snímek. Normálně bych dal sice tak 4 hvězdy ale tvůrci dokázali vměstnat do filmu hned tři mé milované věci. Klasickou hudbu, upíry a legendy kolem Van Helsinga.

• 10.11.2013  14:07
    Sex Freaks (1974)

Celkem pěkný dokument o nějakých těch sexuálních úchylkách. Na můj vkus jich tam sice bylo málo a některé ani nebyli detailně zobrazené, ale co se dá chtít po filmu z roku 74.

• 28.10.2013  01:59
    Fright Night 2 (video film) (2013)

Ultra levný film, který s předchozím dílem nemá společného vůbec nic. Na filmu není až na celkem vydařený konec vůbec nic co by stálo za zmínku. Děj je předvídatelný, nudný a jen kopíruje šablonu předchozích filmů. Ty dvě hvězdy dávám za Jaime Murray a jak už jsem říkal solidní konec. Znovu už se na to patrně nepodívám nikdy, protože víc jak polovinu filmu jsem protrpěl nudou.

• 28.10.2013  00:43
    Mariňák (2005)

Na tenhle film se rozhodně nedívám jako na válečný. Nejspíš kvůli tomu, že si tam žádnou válku neužijeme. Co se mi na filmu totiž líbilo nejvíc bylo začátek. Hlavně trénink. Bral jsem to spíš jako komedii, než vážný film. Ale takový výcvik bych absolvovat rozhodně nechtěl.

• 28.10.2013  00:40

Pohled na polo rozložené tělo. V tomhle nic jiného ani hledat nejde.

• 28.10.2013  00:38

Klasika. Víc k tomu asi ani není třeba dodávat.

• 21.10.2013  00:55
    Dysmorpho (2004)

Sice to má celkem pěknou atmosféru ale tam to končí. Další film, u kterého jsem nepochopil smysl jeho natočení.

• 20.10.2013  20:54
    Humanimal (2010)

Ani nevím na co jsem se to vlastně díval. Tyhle pseudoumělecké srance nikdy nepochopím. Nechápu, že někomu stojí za to věnovat bůh ví kolik času na to, aby natočil film, který stejně nikde neuspěje.

• 20.10.2013  02:16
    Rape (1966)

Totální píčovina na kterou se nemá cenu dívat. Já jsem čekal něco z názvu a nakonec se vůbec nic nedělo. Film se dá shrnout asi tak, že tlusté prase honí jeptišku a zatáhne ji do křoví. Potom 5 minut sledujeme to křoví, kde nic nevidíme a je konec. Krása střídá nádheru.

• 20.10.2013  02:12

Průměrná komedie, která je zase o něco horší než předchozí film. Kdybych to bral jako samostatný film, tak je to za jednu hvězdičko. Na průměr to posouvá jenom návaznost na předchozí díly a to, že se to dá považovat za celkem důstojné ukončení série. jen doufám, že je později nenapadne točit další díly.

• 20.10.2013  02:08

Ucházející erotický film, který má pár dobrých násilných scén. Jinak je to ničím na svou dobu nevybočující film, kterých bylo natočených stovky. Doporučuji tak akorát pro fanoušky násilných, sexuálních scén. Rozhodně ale nesmíte počítat s žádným gore. Je tam spíš komorní atmosféra.

• 20.10.2013  02:04
    Grayson (2004)

Jako krátkometrážní film a trailer je to skvělé. Komiksový fanda si tam najde všechno. Ale jako celovečerní film by to nikdy nemělo šanci na úspěch. Moc dějových linek, což by způsobilo roztahanost a chaos ve kterém by nic opravdu nevyniklo.

• 20.10.2013  02:01
    Atlantis (TV seriál) (2013)

Nevím co na tohle říct. Moje pocity jsou značně rozporuplné. Na jedné straně je to skvělý námět pro seriál, který přesně já vyhledám. Na druhé straně je z každého záběru vidět levnost, postavy jsou až na malé výjimky naprosto nesympatické a nevěřím jim jediný dialog. proto zatím dávám tři hvězdy a na konci série se uvidí. Ale určitě seriálu nepředvídám dlouhou budoucnost.

• 20.10.2013  01:58
    Film mých snů (TV film) (2013)

No co bych na to řekl? Asi bych zrovna neměl sledovat filmy, které jsou určeny divákům o polovinu mladším. Ale co už. Jednou mám tu kabelovku, tak jí musím využit. Jinak je to obyčejná, nudná kravina, která nemůže bavit ani snad retardované školáky. Je to vlastně takové vykrádání dalších podobných kravin, ale tohle se šíleně nepovedlo.

• 20.10.2013  01:55
    Provokation (video film) (2002)

Další kvalitní dílo Mariana Dory, které si pohraje s vaší psychikou. Na úvod říkám, že to nemá cenu pro lidi, kteří si nelibují v násilí, mučení a podobných věcech. Já to mám ve filmech rád. A kdo ví? Třeba mi jako každému psychopatovi jednou představy přestanou stačit a něco sám natočím. Jediné co bych určitě vynechal jsou závěrečné fekální scény, které nejsou pro každého a pro mě už vůbec ne. Proto jenom čtyři hvězdy.

• 20.10.2013  01:50

Až na otravnou romantickou zápletku film docela ušel. Takový klasický, nenáročný fantasy příběh, od kterého se nedá očekávat nic výjimečného. Za velkou výhodu se dá počítat hlavně to, že film má svižný děj a neustále se tam něco děje, takže pokud jste ochotni přetrpět to klasické fantasy klišé o obyčejném teenagerovi, který zničehonic zjistí, že není tak obyčejný jak se na první pohled mohlo zdát, tak vám film určitě doporučuji. Já se přiznám, že mám tyhle nenáročné fantasy ságy celkem rád.

• 13.10.2013  23:15
    Perfect Child of Satan, A (video film) (2012)

Naprostá pecka!! Ze začátku jsem si říkal, že to nebude až taková pecka jak říkali ricci a flipnic ale po deseti minutách mě film přesvědčil o opaku. Jen co začalo milostné dovádění, tak jsem nedokázal odtrhnout oči od monitoru. Tak realistické znázornění mučení a sexuální perverze jsem už hodně dlouho neviděl. Lucifer Valentine není jen obyčejný filmový režisér. Je to člověk, který má svojí naprostou zvrácenou představu o tom co by se mělo točit. Většina lidí by řekla, že je to nechutné a perverzní. Já říkám, že je to pravdivé. Protože takové věci se v naší době opravdu dějí a je to kurva dobře!

• 7.9.2013  18:13

Krásný film plný lidských citů. Tohle je přesně ten druh filmu, který mě zahřeje u srdce a nejen tam. Vysoký nadprůměr v subžánru rape and revenge. Sice bych uvítal ještě o trochu víc té brutality a přidal bych nějaké to mučení ale nemůžu říct, že bych si na něco stěžoval. Nejvíc mě ale potěšila scéna s elektrickým obuškem. Doufám, že se tento rok dočkáme ještě nějakého podobného překvapení.

• 11.8.2013  22:50

Prvních dvacet minut jsme měl chuť to vypnout a zapomenout na další klasický zombie film. Jenže jsem rád, že jsem to nakonec neudělal, protože jak se objevili roboti, tak šla kvalita strmě nahoru. Samozřejmě musíme počít s béčkovou kvalitou, protože film taky nic jiného není. Co bych přidal k asi největším kladům filmu jsou skvělé masky a klasický Lundgren, který se za ty roky moc nezměnil.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6