topr harley

topr harley

Ondřej Marek

okres Brno
editor: související a podobné filmy

Skype: toprharley1

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 4.5.2015  10:20
    Olymp - Zkáza Bohů (TV seriál) (2015)

Většina slátaninu jsem neviděl dlouho a to jsem toho už viděl vážně hodně. Je sice pěkné, že už v pilotu se furt něco děje, ale kvalita toho je někde na úrovni amatérských filmařů. Už jsem ani nečekal, že někdy narazím na seriál u kterého bych nevydržel v kuse dokoukat jeden díl.

• 1.4.2015  01:53

No rozhodně povedená kritika lidstva. Na animaci nebo zpracování si rozhodně stěžovat nemůžu. Jen mi to už přijde trochu ohrané. Pořád dokola ta stejná písnička, proto nedám plný počet.

• 1.4.2015  01:51
    Sedmý syn (2014)

Hodně podprůměrné fantasy. Já sice knižní předlohu už dávno četl, ale nečekal jsem podle traileru, že by se jí to byť jen trochu podobalo, takže jsem k filmu spíš přistupoval s jistou rezervou. No a výsledek mě moc nepotěšil. Nese si to prostě neduh posledních let. Tvůrci se vždy zaměří na speciální efekty a akční scény místo toho, aby se taky trochu zamysleli nad příběhem. Když si to tak vezeme, tak ve filmu vlastně nic není. Sotva co se dozvíme co že se jako bude dít, tak je i konec. Určitě nedoporučuji nikomu. Stačí se podívat na trailer, protože v něm je vše potřebné.

• 1.4.2015  01:47
    Tom Sawyer (2011)

Další filmová adaptace klasického díla. Nemůžu si nijak stěžovat, pro starší publikum to už prostě není, ale pochybuji, že se najde malý kluk, kterého by to nebavilo, nebo by nechtěl zažívat dobrodružství Tomem a Huckem, takže pro mladé ok, ale co se týče kvalit filmu, tak jasný průměr.

• 29.3.2015  21:22

Hned od začátku filmu jsem si říkal, že tohle nebude další nudný zombie film, kterých jsem v poslední době viděl požehnaně. Tvůrci se vůbec nezdržují s nějaký vysvětlováním epidemie a rovnou na nás valí jednu akční scénu za druhou. Nechybí požehnaně krve, a zombíci taky nejsou okoukaní. Myslím, že tohle se hochům z Austrálie vážně povedlo. Stoprocentně nebude trvat dlouho a uvidím další zombie film, tak jsem upřímně zvědavý, jestli se tomuto kousku tento rok ještě něco vyrovná.

• 12.3.2015  21:57

Super zombie komedie, která určitě ničím neurazí a doporučuji ji nejen skalním fanouškům tohoto sub žánru. Prostě klasicky zábavný britský humor, který se tady nezapře nás baví po celou dobu filmu. Námětem i atmosférou bych to přirovnal k soumraku mrtvých.

• 12.3.2015  21:54
    Lie Detector (2011)

Krátká vtipná scénka z pracovního pohovoru, kde se někteří z nás určitě najdou :D Teda až na ten konec. Do toho bych ani já nešel :D

• 12.3.2015  21:53
    Hate Crime (2013)

Amatérská kravina na kterou se absolutně nedá dívat. Začátek vypadá celkem klasicky na tenhle typ filmů, což by ho posunulo někde do průměru. Bohužel to absolutně zabíjí tragická kamera a debilní záporáci. Tohle bych jim nevěřil, ani kdyby byli na fetu.

• 12.3.2015  21:50

Jedna z těch klasik, které mě prostě upoutaly k obrazovce po celou dobu filmu. Vždycky jsem měl rád tyhle filmy kombinující divokou přírodu a tvrdé chlapy, kteří si musí všechno vydřít. Do toho nějaká ta akce a násilí a máme vymalováno. Tohle je prostě film, na který se můžu podívat několikrát a a nebude mi to vadit. Přirovnal bych to ke starým westernům.

• 21.11.2014  19:57
    Oběť zla (2007)

Super horor. Náhodou jsem na něj narazil při přepínání mezi kanály a už jsem vydržel až do konce. Zkrátka mě to usadilo do křesla. Čekal jsem další bezduchý krvák a místo toho jsem dostal napínavou řežbu a fanatických psychopatech, kteří nemůžou mít dítě, a tak si našli zajímavý způsob, jak si ho pořídit. Určitě všem doporučuji.

• 21.11.2014  19:52
    Želvy Ninja (2014)

Super pohodová zábava. Jako původním želvám to nesahá ani po kotníky. Ale nijak to neurazí. Prostě je to ale stejné ja většina nových akčních scifi / fantasy filmů. Strašně super vizuální stránka ale obsahově už tak moc ne. Je to prostě jen jako odreagování.

• 31.10.2014  14:43

Jedno z nejlepších, možná nejlepší scifi tohoto roku. Oceňuji to, že tam nejsou v hlavních rolích pubertální výrostci řešící vlastní emociální problémy na pozadí záchrany světa. Tady nechybí nic. Akce, svižný děj a dodržovaní scifi prvků. Takových filmů by měli točit víc.

• 31.10.2014  14:33
    Satan (2006)

No nevím. Mám z toho celkem rozporuplné pocity. Film mě skoro vůbec nebavil, ale ani si nemyslí, že by to byl vyložený průser a odpad. Cassel hrál skvěle a vesničané taky nebyli špatní. Mělo to takové zvráceně úchylný nádech, jenže to bylo strašně nedotažené. Jak nesympatické postavy, tak nedotažený dej.

• 31.10.2014  14:27
    Draft Day (2014)

Jako sportovní film to byl super. Jediná věc, která mě trochu mrzela bylo to, že moc nerozumím zákulisí amerického fotbalu a systému draftování. Pak bych si to určitě užil daleko víc.

• 31.10.2014  14:22
    Miloval jsem Joyce Hattovou (TV film) (2012)

Celkem dobrý životopisný film. Hodnotím ale čistě subjektivně, pozadí příběhu neznám. Nevím, jak moc se drží skutečnosti a jak moc přikrašluje. Ačkoliv se na to dalo dívat, velkým neduhem filmu bylo, že byl občas zbytečné zdlouhavý a odbíhal od hlavní dějové linky. Na herecké výkony si ale na druhou stranu stěžovat nemůžu. Alfred Molina podal ucházející výkon.

• 31.10.2014  13:15
    Prokletí ostrova Oak (TV pořad) (2014)

Jako reality show určitě skvělý. Parádní dokumentární seriál, kde vše funguje na jedničku. Není nouze o napětí nebo tajemno. Určitě doporučuji všem, kteří mají zájem o historii a hledání ztracených pokladů. Takový lidé se v tom určitě najdou. Tak jsem si hned říkal, že bych si tam na menší dovolenou vyrazil.

• 31.10.2014  13:12
    Divergence (2014)

Pořád to samé. Další klon Hunger games a podobných filmů. Nějaká pubertální hrdinka nebo hrdina se vzbouří proti systému a jen s pomocí pár přátel se rozhodnou vše opravit a zachránit svět. Bohužel jim v tom vždycky někdo brání a tak to musí natáhnout nejmíň na čtyři díly, než se toho svého šťastného konce dočkají.

• 3.8.2014  21:31

Zajímavý film, o kterém nevím, co si mám myslet. Ze začátku jsem z něj nebyl nijak odvázaný, ale postupem času mě začal pohlcovat. Určitě na tom měla velký podíl podmanivá hudba a skvělá kamera. Jak běžely minuty, tak mě to čím dál víc přitahovalo. Mám zálibu v patologických vlastnostech lidí. V bezúčelné brutalitě a násilí. Film mě stejnou mírou odpuzoval a přitahoval. Myslím, že Peter Greenaway taky nebude podle společenských měřítek zrovna psychicky v pořádku.

• 3.8.2014  21:26
    Freakshow (2007)

Nudná kravina, ze které přímo čiší levnost. To jediné, co se mi na tom líbilo, a což je taky důvod udělení jedné hvězdičky, je celkem pěkné gore. Ve všech ostatních ohledech film pokulhává.

• 3.8.2014  21:24

Já mám prostě pavouka rád. Sice jsem fanda spíš komiksové verze, ale ani ta filmová mi není cizí. Hodně lidí si stěžuje, a poukazuje na to, že Raimiho verze je lepší. To si rozhodně nemyslím. I když ani tahle se podle komiksu neinspiruje tak, jak by se mi líbilo, tak je pro mě daleko věrnější předloze. Rozhodně se těším na další díl, i když mě nikdy nepřestane mrzet, že neuvidím pavouka v Avengers.

• 11.7.2014  01:08
    Sabotáž (2014)

Akční pecka! Jasně, že bych na filmu našel plno prázdných míst, ale kde chyběl hlubší příběh a děj, tam to bylo vynahrazeno surovostí, násilím a nadávkami. Za mě můžu jenom doporučit. Je dobře, že Arnie pořád točí.

• 17.3.2014  03:19

Tak tohle byla vážně pecka. Příběh sice nebyl nijak zvlášť originální, nebo složitý, ale co se týče soubojů, tak to nemá absolutně konkurenci. Během finálního souboje jsem prakticky neodtrhl oči od obrazovky. Jasně ve finále to byla celé takové jednoduché, ale hlavně mě dostala myšlenka a atmosféra, ve které byl celý natočený. A co přičítám tvůrcům k dobru, je to, že se tam nesnažili narvat žádnou milostnou zápletku. Za to jsem jim celkem vděčný.

• 16.3.2014  21:56
    Whirlpool (1970)

Tak nebylo to úplně špatný, i když jsem pár minut na začátku přeskočil, abych se dostal k zajímavějším scénám. Ale od hodiny se to slušně rozjelo. Na to, jak je to starý film, tak pěkné sexuální scény (kvůli nim jsem se na to díval). Pěkná hlavní hrdinka. Hlavní bod byl ale závěr, kde přišlo nevyhnutelné. Tomu, že je fotograf, který hrál jednu z hlavních rolí takový psychouš bych i věřil. Sám bych ho nechtěl potkat v lese. (Teda chtěl. Vyměnili bychom si tipy atd.) Jinak škoda, že verze, kterou jsem viděl byla dost nekvalitní.

• 3.1.2014  01:53

Na Asylum celkem nadprůměr. Nějakou technickou úroveň nebo triky snad ani nebudu zmiňovat. Je to prostě Asylum. Takže hovadina od začátku, až do konce. Ale kdo se rád podívá na nenáročné scifi béčko s dinosaury, tak bude spokojený.

• 3.1.2014  00:22
    Oculus (2013)

Celkem kvalitně udělaný mysteriózní horor. Po technické stránce je fajn, ale film dolů sraží předvídatelnost a absence nějakého děje v první polovině. Kdyby měl snímek 4 minuty, tak to vyjde na stejno.

• 29.12.2013  23:30
    Splatter Farm (video film) (1987)

Ultra amatérská sračka. Násilí prováděné na gumových figurínách. Nejhorší rádoby film, který jsem za poslední dobu viděl.

• 4.12.2013  19:02
    Vlkodlak: zabijácký virus (TV film) (2013)

Tohle byla aspoň zase sranda! Tvůrci od Asylumu se vyřádili, a tentokrát si na paškál vzali vlkodlaky. Efekty nestojí za nic, herci jsou mizerní a celkově to je amatérsky natočené. Ale já přesně tohle čekal. S tímhle filmovým studiem jsou dobře obeznámen, a proto takové filmy vyhledávám. Ten kdo od toho očekává nějaký seriózní film o vlkodlacích, tak by se tomu měl zdaleka vyhnout. Oni to prakticky ani vlkodlaci nejsou :-)

• 30.11.2013  20:02
    Pionýři hororu (TV seriál) (2013)

1. odpad! (5★) - vtipný, rychlý děj. Přesto kraťas, který nepostrádá napětí a značnou míru nadsázky. Za plný počet. Pocta starým scifi horrorům. 2. Třída smrti (5★) - skvělý animovaný horror. S napětím jsem čekal až do konce filmu a i poté ve mě zůstal zvláštní nostalgický pocit. 3. Hodinový manžel (3★) - průměrně natočená povídka. Sice zajímavě obrácený nápad o únosu, ale bohužel to celé sráží nelogicky otevřený konec, který celkově nedává smysl. 5. Fanda (odpad) - tenhle styl jde totálně mimo mě. 6. Odečet vody (5★) - Miláčku budeme papat! 7. Pod drnem (1★) - na tohle snad ani nemám co říct. Jen nevím proč jsem vlastně dal tu jednu hvězdu. Snad za nějaký ten celkový dojem. 8. Masožravý obraz (5★) - to byla aspoň povídka! Jde vidět, že je tady někdo fanda Evil Dead a Lovecrafta.¨ 9. The Hunters of Carnivorous Bitches (5★) - Tohle mě vážně bavilo! Ti to měli slušně v piči! :D 10. Explicitní důkaz (3★) - Takový nehorrorový průměr, který sem prostě nezapadal. Když to budu hodnotit celkově, tak mezi 3-4 hvězdami. Ale odpad byl jen jeden, za to plný počet hned 5x, takže dám hvězdy 4.

• 16.11.2013  23:18

Šťastné to narozeniny!

• 16.11.2013  23:08

Další odpad v M is for... Skvělé snímky střídají takovéto sračky.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7