Aquaman (2018)

100% dramaticke, 100% akcne, 100% zabudnutelne.

Bohemian Rhapsody (2018)

Silny pribeh, vyborne obsadenie a vykony, dokonca aj s posolstvami. Bohuzial scenar sa mi zdal byt trochu slabsi.

Venom (2018)

Malo temne... A chybal Spiderman. A mozno aj nie, Venom si zasluzil vlastny film. Kazdopadne Tom Hardy zachranil a dalo sa to vyborne uzit, aj ked cielova skupina je mladsi/menej narocny divak.

Kontakt (1997)

Poslednu pol hodinu som ani nedokazal dopozerat. Vacsina filmu sa zaoberala nabozenskymi nezmyslami, ktore boli sotva znesitelne a k tomu Jodie Foster... Mozno by sa to dalo dopozerat s dabingom, no ani na to nemam dostatocnu volu k askeze. Ocakaval som Sci-Fi a nie film o upadku krestanstva.

Nelítostná (2017)

Choreografia, kamera a technicke prevedenie strhujuce. Zvysok uz nie.

Cooltúra (2016)

Zijem si vo svojej bubline, kde nie je vela priestoru pre tento druh popularnej politiky a kultury, hovorim si, ze sa ma to netyka, no zaroven vidim, ako sa to casto stava sucastou ludi, ktorych mam rad. A som tomu rad, pretoze tak vidim, ze aj k zumpe plnej vykalov a zvratkov sa da pristupovat rozumne, brat si z nej to obohacujuce a s tym pracovat. Nie je vsetko stratene. Hlupi ludia a bezcenna kultura boli vzdy a stale je radno sa im vyhybat. Dnes su vsak, tak ako vsetko ostatne, lahsie viditelni.