Aeon Flux (2005)

Je to jako jedna dlouhá a špatná epizoda Krajních mezí. Docela mě zaskočilo, jak televizně to vypadá.

Agent bez minulosti (2002)

Napínavá podivaná bez samoúčelných kýčovitých výlevů, která zajímavým způsobem kombinuje staromódní akci s akcí v matrix stylu. Nic však není přehnáno.

Aladin (1992)

Asi nejzabavnejsi disneyovka. Klasicky pribeh podavany s milym humorem a okoreneny peknou hudbou. Udelat z letajiciho koberce samostatnou postavu byl napad vskutnu vytecny. A ty dialogy... Bravo!

Alenka v říši divů (2010)

Nemusíš pro to vůbec nic udělat. Hlavně tomu musíš uvěřit, ať je to sebevětší nesmysl, což ti dá sílu převzít kontrolu nad svým vlastním životem. WTF?! Carrollovu knihu jsem nečetl, ale tuším, že toto přece jenom nebude jeho poselství. Na rozdíl od Narnie to alespoň nebylo v jednom kuse otravné.

Amélie z Montmartru (2001)

Snad je to otřepaná fráze, snad není, ale pravdou je, že tenhle film mi vyloudil dlouho trvající úsměv na tváři a alespoň na nějakou dobu zvednul náladu. Amélie je milá, lehce povznášející, krásná...

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Jeden z těch filmů, na kterých člověku v podstatě nic nevadí, ale který je tak strašně nezajímavý, že je vlastně úplně zbytečný. Všechno, co tento film nabízí, už to bylo v lepším provedení. Koukat na Anakondu 2 opravdu nemá smysl. Koukněte místo toho třeba na Plán 9 z vnějšího vesmíru, kde můžete alespoň žasnout.

Anastázie (1997)

Jediná opravdu silná scéna nedokáže vyprostit tenhle animovaný film z šedivého průměru. Celkově to působí příliš prázdně a řekl bych, že se to dalo sestříhat do dvacetiminutového večerníčku.

Andělé a démoni (2009)

Není třeba za tím hledat něco víc, než detektivku, která se náhodou odehravá ve Vatikánu. Když si k tomu přidáte to vyfabulované mystérium, lehké permamentní napětí a podmanivou Zimmerovu hudbu, nudit se prostě nebudete. Ale Šifra se mi líbila o chlup víc.

Anděl Páně (2005)

Po mnoha letech konečně dobrá česká pohádka! Dobro a zlo, nikdo nešišlá a vkusného humoru taky dost. Více takových!

Andělská tvář (2001)

Je fakt, ze to mohlo mit lepsi scenar, ale kamera a hudba jsou vynikajici a vubec to neni tak spatne, jak jsem cekal. Za vyborneho Krampola jsem se rozhodl pridat treti hvezdicku.