Buko (2022)

Nejkrásnější film, který jsem za poslední dobu viděla. Kamera byla super, obsazení taky a nejlepší byla Marta Issová.

Elvis (2022)

Naprostá legenda se skvělými hereckými výkony. Nemám co dodat. Smutný konec jednoho velkého zpěváka a člověka, který měl jen rád hudbu a svou rodinu...

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Velmi milé překvapení. Velmi často se stává, že pokračování je nedůstojné a spíše na sílu. Toto bylo velmi pěkně zpracováno. Rozhodně doporučuji.

Koruna (2016) (seriál)

Famózní seriál!

Smrt nás spojí (2019) (seriál)

Tohle je všechno jen ne nudné. Herecké výkony jsou výborné a těším se na pokračování.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Leo Dicaprio a Pitt v hlavní roli super. Nejvíce mě snad pobavily psi konzervy s příchutí krys a hippie holky s holýma nohama ale chlupatym podpažím. Alternativní konec, kdy nezemřela rodina Polanskeho byla vtipná a Leo a je plamenomet byl parádní. Film jak vyšitý.

Zelená kniha (2018)

Jaké to asi bylo pro člověka tmavé pleti v tak netolerantní době? Pusťte si tento film a zjistíte to. Je to skvělá autentická sonda.

Bohemian Rhapsody (2018)

Přesně takhle jsem si představovala jak to asi tehdy vypadalo. Určitě jsou tam pozměněny některé skutečnosti a tudíž to není na 100 procent autentické, ale postava Freddieho je geniální. Tento film rozhodně stojí za to!

Dunkerk (2017)

Film plný emocí, perfektní hudby, osudů lidí a skvělých hereckých výkonů. Myslím si, že nebylo vůbec na škodu utratit za lístek do kina peníze. Chci také pochválit parádní záběry na Spitfire a vůbec celkové ztvárnění filmu.