kaylin

homepage
Twitter: MartinStefko

<< předchozí 1 2 3 4 70 139 207 276
    • 25.4.2017  11:38

Takové hodně překombinované sci-fi, ale to jen proto, že tvůrci chtěli ohromit diváky a nadchnout je zajímavý digitálními triky. Zase tak zajímavé nejsou, ale pravda, nejsou ani odfláklé. To celé vede ale k celkem stupidnímu příběhu, který chce být nablýskaný, ale k tomu má opravdu hodně daleko. Zapomenutelné televizní béčko.

• 25.4.2017  11:35

Hned titulní píseň se mi nelíbila a tak nějak celkově vytvořila prostředí pro celý film, který je takovou místy hravou, místy utahanou romantickou komedií s nějakou tou písní, kdy ani jedna není taková, že by vás dovedla strhnout. Místy probleskne dobrý vtípek, místy se přistihnete, že nevíte, proč na to koukáte.

• 25.4.2017  11:33
    Begum Jaan (2017)

Dobově je to celkem hezky zachycené, jsou zde scény, které jsou vizuálně pěkné, ale nebýt úvodní scény, tak tu není v podstatě nic, co by mě nějak víc zaujalo. To, co následuje po ní, vám navíc přijde trochu mimo. Snímek je příliš moc dlouhý a nemá v sobě dost silného na to, aby udržel divákovu pozornost.

• 25.4.2017  10:56
    Evil Bong (2006)

„Evil Bong“ je klasicky Bandovsky špatný film, ale díky tomu, jak je to celkem pěkně ujeté, se na to dá koukat. Postavy nejsou zajímavé, a tak Band udělal to jediné, co udrží vaši pozornost. Ano, film obsahuje celkem dost nahotinek, které vám zpříjemní sledování filmu, kterému chybí více triků, jež jsou pro Banda tak typické. Je to škoda, protože by snímek mohl být alespoň ještě o něco koukatelnější.

• 25.4.2017  07:27
    Arès (2016)

Vizuálně to vůbec není špatný snímek, ale vzhledem k tomu, jak se tvůrci snažili v tomhle ohledu, je skoro škoda, že to je využito v podstatě jen proto, aby se párkrát objevily docela pěkné exteriéry. Příběh se jinak soustředí na chudinské drama, kdy chudoby je možné zbavit se vítězstvím v brutálních zápasech. Nic překvapivě silného.

• 24.4.2017  22:08

Vizuálně to není o nic horší než první díl, naopak si myslím, že Candy svět je vlastně docela vizuálně pěkný, ale zároveň je to slabina filmu, protože se v tom světě neodehrává nic pořádného, nic, co by se nemohlo stát i v jiném světě. Tvůrci jen chtěli něco, co bude na oko hezké, a to se jim povedlo. A jinak vůbec nic víc.

• 24.4.2017  22:04

Snímek sází hodně na to, že se odehrává v době, kdy byla dramata v podstatě na každém kroku. Japonsko se rozhodlo obsadit Jihovýchodní Asii, ale my nesledujeme události očima vojáků, ale obyčejných lidí, kteří se ocitli v situaci, kterou nečekali a nemohou se s ní vypořádat jinak, než se podřídit. Místy je to celkem silné.

• 24.4.2017  15:01

No jo, co si budu nalhávat, prostě se mi to líbilo. Mládí, které je na první pohled bezstarostné, ale přitom už si musí řešit svoje dramata. Kdyby tam bylo míň keců o bohu, asi tomu dám ještě víc. Není to ale zbytečně přikrášlené a jsou zde momenty, které jsou smutné, stejně jako ty skutečné v životě, žádný zbytečný čajíček.

• 24.4.2017  14:54
    Kaanchi (2014)

V první části je to v podstatě čistá romantika, která je ale najednou drsně a v tomhle směru krásně přerušena a vy víte, že přijde něco lepšího. Něco lepšího nepřijde, ne vyloženě, ale dá se to kousnout, a pokud dojde na akci, ta je docela snesitelná. Ale tomuhle filmu se revenge pojetí ani trochu nepovedlo.

• 24.4.2017  14:53

Z téhle série se stala moje srdcová záležitost a je hodně pravděpodobné, že už nebudu hodnotit ani další díly jinak než 100 %. Pro mě je tohle prostě skvělá parta, ke které se rád vrátím, jsou v tom emoce, je to zábavné a je to kurva parádní po stránce trikové. Ty akční nápady jsou tak nádherně ujeté, že vrním blahem.

• 24.4.2017  13:59
    Fantacide (2007)

„Fantacide“ i přes svou celkem dobrou řemeslnou stránku – myslím z pohledu triků – ale přece jen zůstává především krvavou podívanou, kde se odehrává několik skutečně hnusných scén, které jsou provázány celkem ujetým příběhem, jenž ale nemá moc velký smysl a je jen snahou nevršit hnusné scény na sebe bez ladu a skladu. Je to skoro škoda, protože z toho se dalo vytřískat dějově víc.

• 24.4.2017  12:26

Snímek "Shangri-La Suite" mi ale vůbec nesedl. Herecky mě nezaujal, protože Emily prostě nějak dlouhodobě nemusím, ani nevím, čím to je. Ale nezaujal mě ani dějově, a to filmy, kde vystupuje Elvis, celkem můžu. Většinou to jsou podobné ptákoviny jako právě snímek "Shangri-La Suite". Ne, za mě rozhodně palec dolů.

• 24.4.2017  12:25

Parta nadšenců, která si chce hrát na rytíře, se rozhodla, že si natočí vlastní verzi artušovské legendy. Neměli k tomu žádný rozpočet, žádné filmařské schopnosti, ale měli touhu něco natočit, dát lesk legendě, která se už tak dost leskne. Jasně, že jim to nevyšlo, jasně, že je to hodně špatné, ale dalo se čekat něco jiného?

• 24.4.2017  11:02
    Chauthi Koot (2015)

Rozhodně to není klasický indický film, nejsou zde žádné zpěvy a tempo je překvapivě pomalé, až skoro uspávající, ale přitom se zde dějí vypjaté scény, kdy třeba ta s vlakem je velmi dobrá, ale z mého pohledu jsem se nedokázal s postavami sžít, nedokázal jsem prožívat jejich drobná i větší dramata.

• 24.4.2017  11:00

Jako animačně to není až tak překvapivě zlé, jak by se člověk mohl bát, ale dějově je to takové unylé a spojuje to jen to, co zde bylo už v jiných filmech. Postavy, které připomínají mimozemšťany z "Avatara" také nejsou zrovna moc originální, ale tady mi ten happy end docela i vadil, prostě nic nového nikdo nepřinesl.

• 24.4.2017  10:58
    Genius (2016)

Osudy, které jsou prezentovány ve filmu "Genius" nejsou vůbec nezajímavé, ale i přes skvělé herecké obsazení chybí filmu dost do toho, aby se jednalo o skutečně výjimečné podání. Mrknutí na postavy Hemingwaye a Fitzgeralda jsou jen skutečně takovou úlitbou pro diváka, jejich smysl není moc valný pro prezentovaný příběh.

• 24.4.2017  10:55

Nemůžu si pomoct, ale za mě je tohle film, který sice může být podle skutečné události, ale zůstává nesmírně předvídatelný a nesledujeme zde postavy, které by byly nějak výjimečně zajímavé. Ztvárnění je celkem realistické, ale postavám to překvapivě nepřidává, ale ještě ubírá na jejich filmové obyčejnosti.

• 23.4.2017  14:59
    Kids (1995)

Snímek "Kids" mě zaujal hlavně skutečností, jak je to natočené a jak se mu daří zachytit realitu dospívání a to, jak se mladí chovají, co dělají a co dokážou udělat, třeba čistě jen proto, aby si vrzli. Jako kdyby ty zábrany byly trochu jinde, a ony jsou trochu jinde, ale takhle to sledovat... Není to příjemné.

• 22.4.2017  07:14
    Gulaab Gang (2014)

Na Indech se mi líbí, že dovedu spojovat žánry, které se jeví jako nespojitelné, anebo je toto spojení na první pohled dost těžko proveditelné. Ve snímku "Gulaab Gang" spojují akční film s revenge movie a do toho ještě řeší závažné téma postavení žen ve společnosti. A to spojení v tomhle případě skvěle funguje.

• 22.4.2017  06:50
    Unfriend (2016)

Byl by to ještě lepší horor, kdyby to nemělo tak nepříjemně předvídatelný průběh, kde se v podstatě nestane nic, co by bylo skutečně nečekané. Ale jako lekací horor to docela funguje, navíc se cítíte nepříjemně, když má něco přijít a jste z toho nesví, protože víte, že to nebude pěkné. Zapojení sociálních sítí je funkční, i když místy nelogické.

• 22.4.2017  05:58

Snímku „Familienradgeber“ se musí nechat, že se mu podařilo to, o co mu šlo v první řadě – je hnusný. Jsou zde scény, z kterých se vám může zvednout kufr. Ale to jen, pokud jste nikdy neviděli nic podobného. Pokud ano, tak v tom případě zde nenajdete nic, co by vás mělo odrovnat. Je to jen blbý film o tom, jak je těžké mít rodinu. Ne, marně se snažím vzpomenout na jedinou scénu, která by byla opravdu vtipná, ale žádná tam není.

• 22.4.2017  05:31

„Zombie Nation“ se chce vrátit k zombie, které pocházejí z voodoo, ale tenhle návrat je hloupý a nebýt několika záběrů na bradavky, tak vás tu nic nevytrhne. Je to divné, nekouká se na to dobře, a i když se to snaží vybudovat nějakou atmosféru, rozhodně se to nepovedlo. Všechny prvky vedou k tomu, že snímek vypnete ještě před tím, než ho dokoukáte. Anebo ho k vašemu štěstí ani nezapnete.

• 21.4.2017  21:19
    Khumba (2013)

Takový klasický film, který se inspiroval snímkem "Hledá se Nemo". Je tu hlavní postava, která je do jisté míry vyčleněná, v tomhle případě, protože je to zebra, která není celá barevná. Udělá ale všechno proto, aby se stala hrdinou. A to se nakonec povede. Zazvonil zvonec a pohádky je konec. Nic světoborného.

• 21.4.2017  18:17
    Mlčení (2016)

Martin Scorsese patří k režisérům, které zbožňuji a je vidět, že už ve svém věku dávno ví, jak točit film, jak jej udělat poutavým, krásným a navíc sdělit i nějaké myšlenky, o kterých můžete přemýšlet. Tohle se podařilo ve snímku "Silence", jehož anglický název je mnohem výstižnější. Skvělé herecké výkony, ale především úchvatná kamera a režie.

• 21.4.2017  17:55
    Únos (2012)

Dobrý film o tom, jak to vypadá a dopadne, když vás přepadnou somálští piráti. Určitě se dá ocenit skutečnost, že to má skoro dokumentární charakter, na druhou stranu je tohle skutečnost, která mě nedovedla přimět k tomu, aby mě bavilo snímek sledovat, abych si myslel, že je to skutečně silné. Dobré, to ano.

• 21.4.2017  17:51
    Kanály (1957)

Polský film nemám tak v hledáčku jako jiné kinematografie, ale musí se uznat, že Polsko mělo svá období, kdy bylo silné. Tohle představuje film "Kanály", který ukazuje polský odboj, který se ukryl v kanálech Varšavy. Přitom je to ale velmi dobré lidské drama, které spojuje do jednoho celku s politickou a historickou situací.

• 21.4.2017  17:47
    Kahaani 2 (2016)

Stává se mi to u indických filmů docela často. První díl je povedený film, ale ten druhý už prostě ztratí dost z toho, co první měl a není to ono. No, stává se mi to i u amerických je to celkem normální. A tak ani "Kahaani 2" už není tak napínavý, drsný a dobrý film jako jeho první díl, který dovedl napnout.

• 21.4.2017  14:17

„The Year of the Yahoo!“ je takový příjemný herschellovský snímek, který v sobě má aspekty Herschellovy tvorby a mnoha lidem se nejspíš líbit nebude. Je zde ale společenská kritika, je zde trocha nahoty, i když opravdu jen špetka, je zde bizarnost, která je s Herschellem Gordonem Lewisem asi nejvíce spojena, no a je zde i ono špatné, co od jeho filmů očekáváte. V tomhle ohledu prostě dobrý film.

• 21.4.2017  14:13

Zajímavá ukázka něčeho alternativnějšího z Indie, kdy na první pohled by se mohlo jednat o takovou tu nablblou komedii z postavami, které nejsou ani trochu vtipné, až na to, že tentokrát se podařilo vytvořit bizarní postavičky a ukázat, že i film založený na dialozích může v indickém provedení fungovat, i když rozhodně nesedne každému.

• 21.4.2017  14:10
    Kahaani (2012)

Dle mého jedna z mála ukázek, kdy Indové dokazují, že jsou schopni natočit thriller, který je skutečně vážný a který je napínavý. Jasně, žena s dítětem pod srdcem je trochu klišé, ale tady je to rozehráno dobře hned od začátku. Navíc je zde vrah, který se tak sem tam ukáže, jenž je skutečně nepříjemný ve své obyčejnosti, tedy v obyčejnosti na první pohled.

<< předchozí 1 2 3 4 70 139 207 276