Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Neskutečně dementní, nudné, nulová atmosféra, přímočaré, bez nápadu...a hlavně bez napětí. Jako by to celé "vymyslel" zahradník Michaela Baye. FCK

Domov snů (2010)

Kdo by to do ní řekl?!Taková milá krásná prcinka a jaké mega peklo dokázala rozpoutat :D Já tu asijskou kinematografii prostě žeru,ten jejich černočerný humor,tu bestiální brutalitu,ale hlavně to vše má hlavu a patu a skvělou pointu;) btw nic pro slečinky :))

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

První série hoodně nadprůměrná,druhá lehce nadprůměrná a třetí bohužel hotová mega sračka :/ Takže z 5***** po první sérii je propad na 3*** po třetí sérii - jaká to škoda... Říkal sem si,že horší než třetí série čtvrtá byt nemože....ano,to je pravda,není horší,ale více méně na stejné sračkovité úrovni:P

Ruby Sparks (2012)

"Kurevsky zajímavě příjemný snímek" a dlouho sem neměl takový pocit po dodívání se...+ výborně zahrané,natočené i ozvučené;)btw hlavní hrdina je dvojník Martina Erata (hokejista - pozn.autora;)Hmm,no nic,idu si pustit svoju oblíbenou vánoční pohádku : "ALIENS"

S čerty nejsou žerty (1984)

Hell yeah;) Asi (určitě;) sem si nemohl vybrat lepší film (pohádku;) na pětisté hodnocení,tož ba ^^ Ve zkratce : "Absolutně NEJlepší pohádka a z vysoka na*rat na ty new rádoby pohádky!"Mrknu a vidím;)))"

Total Recall (1990)

Kultovně brutální sci-fi mého mladí;)Nedám na něj dopustit a bral sem jako svou povinnost opětovné shlédnutí po letech,když se do kin právě blíží remake...

REC 3: Počátek (2012)

Jakožto velký fanoušek prvních dvou dílů možu jen suše konstatovat: "NASRAT" :/

Barry Lyndon (1975)

3hodinový historický nenudící snímek s fantastickou výpravou by byl pro mě jistě 5-ti hvězdičkovou záležitostí,ALE to bych nesměl prvně číst knižní předlohu.Jakožto fanoušek výborné knížky mě Pan Kubrick zklamal...Podstatně ubylo humoru,kterého bylo v knize požehnaně a od druhé půle a obzvlášť ke konci a na konci;) dostává předloha pěkně na frak,což zamrzí o to víc,když všichni moc dobře víme jaký jste byl puntičkář Mistře Kubricku...Kniha 94% , Film 77%

Ranař (2011)

wéwéwétečkahockeyfightstečkakom