El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

2-hodinová nuda s minimom akcie, neustále pretkávaná flashbackmi do minulosti, v čom by sa divák neznalý seriálu úplne strácal. Potešila prítomnosť niektorých postáv zo seriálu, ale v celom filme boli možno 2 zaujímavé situácie, čo je málo. U mňa 2/5 a to patrí BB k mojim top seriálom.

Tajemství Sahary (1988) (seriál)

Kedysi veeeľmi dávno som kúsok z toho videl, ale takmer vôbec nič som si nepamätal. Teraz o dlhé stovky rokov neskôr to už pripadá komicky, slabé herecké výkony, bezkontaktné súboje, nechtiac úsmevné dialógy a s výnimkou posledného dielu aj dejovo relatívne nudné. A aj tie milostné scény sú také že si nevedia poriadne zasunúť jazyk to pusy, sa cmukajú ako na základke. Dal by som 2 hviezdy, ale fešná Anthea, relatívne dobrý posledný diel a super hudba Ennia Morriconeho to nakoniec vyťahuje do priemeru.

Sviňa (2020)

Fico, Kaliňák, Kočner, Trošková, Richter a recocializačné zariadenie Čistý deň, vratky DPH, Kuciak a Kušnírová, redakcia aktualít, atď. Tento film by si mal povinne pozrieť každý kto sa chystá o 3 týždne ísť voliť.

Inkognito (2015) (pořad) odpad!

Toto je asi úplne najhoršia relácia, akú som kedy videl. Absolútne nepozerateľné a zapol som si to, lebo tam má byť dnes ako hosť PILFka.

Souboj s rodinou (2019)

Nemám rád drámy podľa skutočných udalostí a wrestling mi pripadá smiešny, ale toto ma prekvapujúco bavilo. Dobre natočené a zahrané a navyše aj ftipné. 90%

Souboj Titánů (1981)

Tá plechová sova mi dosť pripomínala R2-D2, hlavne zvukmi.

Záhada Silver Lake (2018)

Milujem takéto mysteriózne filmy s ponurou atmosférou na štýl Mulholland Drive. Absolútne netuším o čom to bolo, ale páčilo sa mi to.

Hořkých sedmnáct (2016)

Veľmi vydarená tínedžerská dramédia, perfektná Hailee a tradične dobrý Woody.

Tísňové volání (2018)

Severania vedia točiť thrillery. Tentokrát sa celý thriller odohráva v kancelárii, záberom na pracovníka call centra na linke 112, počuť aj s kým telefonuje, ale ľudí na druhej strane linky nevidieť. Celkom by ma zaujímal rozpočet takéhoto filmu, v podstate by som niečo podobné dokázal natočiť aj ja.