Death of Salvador Dali, The (2005)

Netypické, časťami až bizarné, ale skvelé! Keďže Dalího mierne sledujem, tak som bola zvedavá a Dita von Teese s bičom ma v traileri zaujala natoľko, že som tomuto dielku nemohla odolať a veruže neľutujem. Skvelé, tvorcom tlieskam.

Agent bez minulosti (2002)

Toto vôbec nebol film pre mňa. Možno som už stratila záujem o akčné filmy, ale vôbec ma nebavil a prišiel mi vyslovene trápny a na smiech. Filmy typu "potrebujem kladivo a kladivo sa objaví vedľa mňa" mi nikdy veľa nevraveli a vedia ich zachrániť iba dobré myšlienky. Absolútna americká sračka, aj tie 2 hviezdy sú priveľa podľa môjho skromného názoru. Možno by som to hodnotila inak, ak by som to dopozerala, ale bohužiaľ túto stupiditu som nevládala dopozerať.

Argo (2012)

Nebolo to zlé, dobre sa to pozeralo, problém vidím v tom, že to bolo až príliš predvídateľné. V tomto filme sa mi hlavne nepáčilo veľa klišé, ktoré viem niektorým filmom odpustiť, v tomto to na mňa však pôsobilo rušivo a znervózňovalo ma to. Za toto sťahujem jednu hviezdičku.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Tento film ma celkom prekvapil, nečekala som, že by ma nejaký teenagerský film vôbec vedel zaujať. Ale bum tu to mám a film s mladým Heathom Ledgerom a Josephom Gordonom-Levittom prekvapil na slušných 80%.

Love (2011)

Celkom slušný film. Slovenský film, ktorý by ma zaujal sa už dlho nenašiel, ale tento ma vcucol do deja a už nepustil. Určite sú veci, ktoré by sa mu dali vyčítať, ale myslím, že tu už boli spomenuté. Taký vyšší priemer 3*

Requiem za sen (2000)

Skvelý Aronofsky a skvelý Mansell. Skvelý film.Po prečítaní knihy, ktorá je čistá depresia mi tento film prišiel len ako trailer na knihu, ale to mu určite na kvalite neuberá. Silný film, Mali by ho premietať v školách ako kampaň proti drogám, myslím, že to by odradilo viac ľudí ako keď sa tam postaví týpek,ktorý sa v živote nikdy ani len neopil.