• Thriller

X. - Smazáno ze systému (2018) odpad!

Pribeh o psychicky narusenej policajtke, ktora cely cas fuči ako jelen a rata si od jedna do desat ako na dobru noc. Ak ma byt toto vizitka madarskej policie tak dakujem pekne.

IMT Smile a Kandráčovci (2018) (koncert)

IMT Smile najlepšia kapela na Slovensku. Ivan Tásler skvelý hudobník a spolu s Kandráčom tvorili super duo. Skvelý koncert, výborne Východňare.

Následuj svůj sen (2011)

Ako fanúšik Liverpoolu FC nemôžem dať nič iné ako 5*

Červená Karkulka (2011)

No, čakal som že karkurka pôjde lesom k babičke zaniesť koláčiky svojej milovanej babičke a po ceste stretne vlka, ako to všetci poznáme a začne peklo. Ale omyl. Bolo to o vlkodlakovy, čo zas nieje moja silná stránka, ktorý bol jeden z nich. Celý príbeh sa skoro odohráva len v dedine. Ešte to ten koniec ako tak zachránil. Dve hviezdy za prostredie a za Amandu. 3/10

Žena v černém (2012)

Z malého Pottera sa stal herec, ktorý vie zahrať aj príbeh s duchmi. Výborná atmosféra, hmla, zvuk a aj samotný Daniel sa zhostil svojej úlohy dokonale. A to som nie na takéto filmy fajnšmeker. 7/10

Méďa (2012)

Veľmi príjemná komédia o nerozlučnej dvojice, určená hlavne pre starších, kiež by bolo takýchto filmov viac 9/10

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad)

Veľmi dobrý nápad prezentovať Slovensko štvoricou komikou Roba, Ďuriho, Maja a Lukáša, na ktorých sa určite zasmejete. Teším sa na ďalšie časti ;-)

The Collector (2009)

Takto má poriadny horror vyzerať !!! Napätie, skvelé herecké výkony no proste super. Teším sa na pokračovanie ;-)

Zmije (1994) (seriál)

Môj obľúbený seriál, na ktorom som vyrastal.