MMR

ICQ: 428704142
Skype: mistrmmr

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 19.2.2017  11:28

"Do you like fishsticks? Yeah. Do you like putting fishdicks in your mouth? Yeah. Well, what are you, a gayfish?"

• 18.2.2017  12:36

Ručníček je moje nejoblíbenější postava z celého seriálu, škoda, že se mockrát neobjevil.

• 15.2.2017  18:51

Hootie-Tootie disco cutie!

• 10.2.2017  20:19
    Eega (2012)

Prostě Bollywood. Zde kvalita převyšuje kvantitu. Opravdu pozoruhodný a suprový snímek. Nemám k tomu žádné výhrady.

• 9.2.2017  21:29

Carter není špatný, ale na Jacka prostě nemá a vždy to s ním budu srovnávat. Jack by se s touto situací z 1.dílu rozhodně vypořádal lépe.

• 2.2.2017  21:06
    Hospoda - Casanova (S01E06) (epizoda) (1996)

Jó kluci, starý báby by se měly střílet už za mlada.

• 1.2.2017  21:26
    Lovec trolů (2010)

Očekával jsem něco jiného. A dnes jsem si pustil už druhý takto idiotsky natočený film, fakt mám smůlu.

• 31.1.2017  19:57

Ne. Ani třetím dílem se nic nezměnilo. Tato série mě nudí a hlavní herečka mi je nesympatická.

• 28.1.2017  12:32

Jeden z nejvíce násilných dílů. S příchodem Alexe se do kobry vlila nová vlna děje v epizodách. Asi je to dobře. Přesto se mi předchozí díl líbil o něco více.

• 28.1.2017  12:29
    Tanec s vlky (1990)

Ach jo, proč jsou takovéhle filmy tak zbytečně dlouhé...

• 23.1.2017  18:44

No je to asi o mentalitě. Maďaři jsou asi trochu jiní. Očekával jsem něco trochu zábavného. Jenže tohle kolem mě proletělo docela daleko.

• 18.1.2017  20:31
    Plaváček (TV film) (1986)

Hodnotím pouze na základě písniček, nikoliv obsahu.

• 18.1.2017  17:16
    Falling Cat (1894)

Víte, jak se pozná velice kvalitní a poutavý film? Tím, že i po letech si dopodrobna pamatujete každou jeho vteřinu. A tohle je přesně tento případ.

• 15.1.2017  15:37

Jo,tak tohle je něco. Ale co že to vlastně je? Nejsem si vůbec jistý. Ze začátku to bylo nadějně rozjeté, ale postupem času jsem se v tom tak trochu začal ztrácet a konec mi tam prostě logicky absolutně neseděl. Mám velice smíšené pocity.

• 8.1.2017  18:20

Nejprve jsem byl rozčarován a říkal jsem si, že takové filmy nejsou pro mě. Ale čím déle jsem se díval, tím více se mi to dostávalo pod kůži a nakonec jsem z toho měl fajnový pocit.

• 8.1.2017  17:50

Sem tam vtip a sem tam trapnost. A zbytek průměr. Dle mého názoru je toto více než jen komedie.

• 8.1.2017  17:47
    Dr. No (1962)

Začal jsem Bonda až dnes a hezky od začátku. Tento díl je dobrý jen v první půlce, pak už nic extra. Nejdříve jsem dal 4, ale někteří tu píšete, že to lepší teprve přijde, a tak to snižuji a lepší hodnocení si nechám třeba na příště.

• 7.1.2017  21:57

Už ani nevím, proč skoro pořád dávám 5, když poslední díly jsou slabší než ty v předchozích sériích...

• 6.1.2017  16:55

Na tohle jsem byl velice natěšen a film jsem si vychutnával, jak nejlépe to šlo. Přesně tento typ fantasy filmu mám v oblibě. Tima Burtona začínám mít rád čím dál více. Obdivuju toho, kdo takové postavy a k tomu tak hezký příběh vymyslel.

• 6.1.2017  16:49

Na Harryho to nemá ani v nejmenším, očekávání jsem měl vyšší. Ale i tak to bylo svým způsobem zajímavé a troufám si říct, že další díly budou mít co nabídnout.

• 6.1.2017  16:47

Pro mě je tenhle díly TOP z celého seriálu. Velmi se mi zde líbila Marie Pochobradská, její role je suprová.

• 6.1.2017  16:45
    Kobra 11 - Vzkříšení (TV film) (2013)

SPOILER v komentáři: Tak sem nám zde pro překvapení všech objevil André, má oblíbená postava. V tomhle díle se mi ovšem André moc nelíbil a je i dobře, jak to nakonec dopadlo. I když si ten jeho pád mohli odpustit. K ději můžu říct jen to, že jde o napínavý a zajímavý díl s typickým koncem.

• 6.1.2017  16:42

Až moc pro děti. S určitýma pasážema jsem měl problém a tato pohádka jako celek u mě nesplnila očekávání. Přesto se přikláním k lepšímu hodnocení a nedokážu to ani obhájit.

• 6.1.2017  16:40

Splnilo se mi přesně to, co jsem očekával. Obrovský nářez. Moc se mi líbila spolupráce všech superpadouchů, velmi vysoko se u mě zapsal Deadshot. Jen mě moc nezaujal Joker a přišel mi tam jaksi navíc.

• 6.1.2017  16:34

Fiktivní dokumenty mě nikdy nebraly, ale Andy Samberg je prostě génius. S ním je všechno obrovská zábava, nejde se nesmát něčemu, kde se objeví. Nejvíc mě asi dostala ta písnička s Úsámou. :D

• 6.1.2017  16:23
    Rozjeď to! (2002)

Z toho bubnování mi už šla hlava kolem, bylo to až přespříliš hlučné. A až moc průměrné a ještě více průhledné.

• 6.1.2017  16:22

Tak nejspíš ostatní v tomto vidí to, co já vidět nedokážu. Já vidím zdlouhavý film, který je přeplněn hluchými místy. Neříkám, že to není zajímavé, to bych lhal. Jenže... Zkrátil bych to alespoň o hodinu a pak by to bylo určitě stravitelnější.

• 5.1.2017  14:09
    Já, kocour (2016)

Jak mám objektivně hodnotit, když mám tak rád kočky? :D Pro mě fajnová rodinná komedie.

• 5.1.2017  13:58
    Superstore (TV seriál) (2015)

Některé díly jsou slabší, ale celkově to vůbec není špatný seriál. Prostředí supermarketu je zde zajímavě zobrazeno, stejně jako charaktery jednotlivých postav. Nejvíce mě asi baví Dina, její chování je velice pozoruhodné. :)

• 5.1.2017  13:10

No, chvíli jsem rozmýšlel, zda mám dát 4, ale nemůžu si pomoct, podle mě si to tolik nezaslouží. Možná je to zbytečně dlouhé, možná spíše dostávaly prostor postavy, které nemám tolik v oblibě. Těch faktorů je víc. A to, že se bili mezi sebou, to mě taky nějak extra nenadchlo. 3 je akorát.

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39