• Romantický

Slzotvůrce (2024)

Tak tohle bylo naprosto úžasný! Bavilo mě to od začátku do konce, každá minuta. Sice jsem se těšila na nějakou tu fantasy dle žánru, ale prakticky vůbec. Spíše náctiletá romantika s "porouchanými" dušemi. Hlavní hrdinka byla skvělá a hlavní herec? Nechápu jak tu někdo mohl napsat, že není hezký? Já se hned zakoukala. Ano, sice není jedním z nejhezčích, ale měl něco do sebe a mezi hlavními herci moc pěkná chemie. Jen mi teda vadil rychlejší konec, sice jsem ráda, že to nějak nenatahovali, ale i tak si to zasloužilo trochu lepší konec. Nic méně moc krásný film ♥

Dalších 365 dní (2022)

Jednička se ještě dala, byla celkem koukatelná, dvojka dejme tomu... Ale tohle bylo co? Patlanice, která ve finále nějak nedopadla.... A co je to za trend fiknout písničku do toho, kde si povídají? Pokud bude čtyřka díky otevřenému konci, tak nevím jestli budu koukat, možná jen zvědavosti.

Beautiful Vampire (2018)

Dost nevyužitý potencionál, je to škoda. Děj byl celkem nudný a nakonec tak to ani o ničem nebylo, nic mi to nedalo. Akorát se hezky koukalo na Song Kanga.

Láska a pouta (2022)

Tak tohle bylo skvělý :D Korejci se hodně odvázali, takový korejský jsem ještě neviděla a byla to sranda. Hlavně ta scéna se psem, málem jsem spadla smíchy pod stůl. Romantiku nějakou extra nečekejte, je to spíše pro pobavení. Herci ale odvedli skvělý výkon.

Včela na mušce (2022) (seriál)

Já se bavila od začátku až do konce. Jo, sice předvídatelné, ale bavilo mě to od začátku do konce, každý díl byl skvělý a bavila jsem se. Více takových seriálů, Mr.Bean je pořád skvělej!!

Nic ve zlým (2023)

Skvělý, já se bavila od začátku do konce, žádné "hluchá" místa. Lawrence je skvělá herečka a klobouk dolů za scénu na pláži. Jen ten konec mě tak nějak zklamal, proto ubírám jednu hvězdičku, přišlo mi to takové... no nedokončené, jako kdyby si najednou všichni řekli, že konec balíme to, už nás to nebaví...

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Skvělý film, začátek sice slabší rozjezd, kdy jsem to chtěla vypnout, ale nakonec se rozjelo a já se bavila. Líbilo se mi, že film působil přirozeně, láska sice taková pubertální, až chvílemi trapná, ale působilo to opravdu přirozeně. Konec mě ale zklamal... domysli si :D

Amor en custodia (2005) (seriál) odpad!

Neskutečná hnusná hlavní hrdinka, taková nána a ten děj? Co to bylo? :D Lol

Tengo ganas de ti (2012) odpad!

Ten popis tady je absolutní blbost!! O tom to vůbec nebylo, vůbec se Babi nesnažil získat zpátky, akorát tam balil nějakou s prominutím nánu na kterou se nedalo dívat. Přetrpěla jsem půl hodinu a pak jen přetáčela a přetáčela až jsem se dozvěděla, že to dopadlo nijak. Úplná ztráta času! Jednička byla top, toto je úplný odpad, nehorázná slátanina.

After: Odloučení (2023)

Za mě zbytečný díl, stačilo v předchozím díle dát konec jako byl tady a bylo by vyřízené. Bylo to nudné, měla jsem chuť ve velkém přetáčet, ale nějak jsem to přetrpěla a nakonec se teda aspoň trošku dojala, že přece jenom... no, uvidíte/viděli jste sami jak to dopadne. Plný počet hvězd, že to herci dokázali dobře zahrát a nenatočí už další díl :D