G..

G..

Česko
Blbeček, antitalent na všechno, nepřítel školy. Až vyrostu, chci být ovocem do Jogobelly.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 2.1.2017  21:36
    Prázdné místo (TV seriál) (2015)

Sérii jsem zhlédla ihned po přečtení knihy. A dost mě zklamala. Spousta věcí byla vynechána úplně (včetně postavy Gavina), spousta byla podstatně změněna, a ne k lepšímu. Především závěr, který ve mě v knize vyvolal emoce, mě v případě seriálu nechal naprosto chladnou. Škoda.

• 27.11.2016  18:13

Po letech čekání a těšení jsem upřímně řečeno trošku zklamaná. A za to může především Rory a její dějová linka a chování ve všech čtyřech dílech, neuvěřitelně dlouhý a naprosto zbytečný muzikál, nedostatek času na obrazovce pro mé oblíbené postavy, příliš mnoho času na obrazovce pro Logana a jeho kamarády (proč dostali víc prostoru než Lane?), rozvod Paris a Doyla, no a taky ten úplný závěr. Nevím, jestli chtěli udělat paralelu k Lorelaině situaci nebo proč se rozhodli udělat tohle, ale fakt se mi to nelíbilo. Čekala jsem nějaké uzavření po té hrozné sedmé řadě, ale nakonec mě závěr té hrozné sedmé řady asi uspokojil o něco víc. Na druhou stranu bylo fajn vidět všechny znovu a některé poprvé (PAN KIM!!!), vyvolalo to pořádnou nostalgii. Emily je pořád stejně dokonalá, a navíc teď používa slovo bullshit, takže je vlastně ještě dokonalejší, Lorelai se trošku za ty roky změnila, ale díky bohu jen po fyzické stránce, a Luke je pořád Luke, bručoun se srdcem ze zlata. Jen ten Richard mi tam chyběl :(

• 16.10.2016  13:32

Po tom, co jsem četla o tom, jaký různý nechutnosti Leto dělal svým kolegům při natáčení, aby se prý dostal do role, jsem byla celkem zvědavá, jestli mu to teda k nečemu aspoň bylo. Jenže ten jeho Joker byl totalně k smíchu. A to nemyslím v dobrým. Nebo jsem možná byla jen zaujatá právě po tomto zjištění, nevím, ale ta postava mi prostě přišla trapná. Heath dokázal, že se dá zahrát dokonalej psychouš i bez toho, aby otravoval ostatní herce na place. Ale Jokera tam naštěstí bylo málo a ostatní postavy se mi líbily poměrně hodně. Ať už to byl El Diablo, Croc nebo i Rick Flag. Potěšila i Viola Davis, moje oblíbenkyně z How To Get Away With Murder. Film však táhne dvojka Deadshot/Harley v podání Willa Smithe a Margot Robbie. Mimochodem, tihle dva se mi jako parťáci líbili už ve Focus. Doufám, že se spolu zase v nějakém filmu objeví, podle mě tvoří lepší duo než takoví JLaw/Bradley Cooper.

• 19.9.2016  16:27
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

V originale docela zábava. Ale z dabingu se mi zvedá kufr. Chudák Emily...

• 24.8.2016  19:36
    Lizzie Bennet Diaries, The (TV seriál) (2012)

Ja jsem pro všechno, co smrdí po Pýše a předsudku.

• 9.8.2016  18:46
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

That 80's vibe tho...

• 8.8.2016  17:36
    Sing Street (2016)

Pokud se vám líbil tenhle film, určitě si pusťte i Begin Again.

• 7.8.2016  21:09

Scéna na benzince mi zůstala v paměti.

• 23.1.2016  21:55

Úplný porno pro Bear Gryllse.............(no pun intended)...

• 28.12.2015  18:57
    Brooklyn (2015)

Neřekla bych, že ze Saoirse Ronan vyrostla výborná herečka. Ona totiž výbornou herečkou byla vždycky. Tedy aspoň od Pokání, kde jsem ji viděla poprvé a velice mě zaujala. A právě ona je hlavním, avšak ne jediným, důvodem proč má smysl vidět Brooklyn.

• 14.12.2015  22:16
    Odpočívej v pokoji (TV seriál) (2001)

Kéž bych mohla hodnotit posledních 6 minut finální epizody zvlášť. Ty v člověku vyvolají víc emocí než všechny předchozí díly dohromady. Opravdu zážitek.

• 4.12.2015  19:20
    Mimoni (2015)

Dobrá hudba. A Bob.

• 8.10.2015  21:04

Určitě slabší než předchozí epizody, ale z nostalgie nemůžu dát méně než pět.

• 2.9.2015  16:22

Nebudu lhát, při scéně, kde Neil krmí delfína hambáčem, smaženým kuřetem apod. jsem čurala smíchy.

• 29.8.2015  14:36

Pamatujete na Modrý blesk, kde si černošský zlodějíček schová diamant na staveništi a když se tam o něco později vrátí, zjistí, že na tom samém místě stojí policejní stanice, tak se začne vydávat za policajta, aby ten diamant dostal zpátky? Vyměňte černocha za Němčoura, policejní stanici za školu a diamant za pytel peněz a máte Fakjů pane učiteli. Až na to, že tohle je mnohem vtipnější, surovější a vůbec celkově zábavnější. Elyas M'Barek je velkej sympaťák (hlavně když si nasadí ty brýle) a učitel jako je pan Müller by měl být na každé škole. Viděno s dabingem, bojím se, že by mi ta ošklivá němčina zkazila zážitek.

• 26.8.2015  18:05

Neskutečně přeslazené, až z toho člověka bolí zuby. Co se týče dvou dějových linek, ta s Hawkey Piercem a tou buchtou, co nepřežila Rudou svatbu byla určitě zajímavější, nicméně Britt Robertson je sympatická a Scott Eastwood fešák, takže ani oni nijak nevadili. Ale jak říkám, je to sladký jak cukrkandl. Určeno fanouškům N. Sparkse.

• 24.8.2015  12:29

Přestože mám Colina i Emmu moc ráda, k sobě mi vůbec neseděli, za což s největší pravděpodobností může fakt, že je dělí téměř třicetiletý věkový rozdíl. Takže příště až je někdo obsadí spolu do filmu, radši ať hrají otce s dcerou. To ale není jediná věc, která mi na filmu vadila. Celkově mi přišel hrozně utahaný a nezajímavý, že se mi dokonce podařilo u něj na pár minut usnout. Zkrátka zklamání.

• 23.8.2015  22:44
    Dárek (2015)

Milé děti, šikanovat druhé je špatné.

• 16.8.2015  13:39
    Babovřesky 2 (2014)

Byla jsem nucena se na to dívat v autobuse. Ty dvě hodiny už mi nikdo nevrátí. Ale možná jsem jen nepochopila tu komplexní zápletku, jelikož Babovřesky 1 jsem neviděla. Těžko říct.

• 30.6.2015  15:27

1. Zlatej dobrej T-Rex. 2. Go raptors! 3. Andy Dwyer konečně našel práci, ve které je fakt frajer. 4. " Your scientists were so preoccupied with whether or not they could, they didn’t stop to think if they should." - Ian Malcolm, Jurassic Park

• 20.6.2015  13:13
    Parks and Recreation (TV seriál) (2009)

Miluju seriály, u kterých mám potíže určit, která z hlavních postav je moje nejoblíbenější. A Parks & Rec je rozhodně jedním z nich. Výborně napsaný a zahraný sitcom (nebo spíš mockumentary), který může trochu připomínat The Office, ale přestože mám The Office ráda, k Parks & Rec si nemůže ani pričichnout. Nenechte se odradit první řadou, protože po ní následuje fakt parádní jízda. Mimochodem, občas se přistihnu, že se v některých sociálních situacích podívám do neexistující kamery, stejně jako Ben Wyatt, když se ostatní rozplývají nad Li'l Sebastianem. PS Treat yo' self!

• 18.4.2015  21:00
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Gordon Ramsay opustil Hell's Kitchen a zanechal po sobě spoušť, kterou musí uklidit Daredevil. Stejnojmenný film jsem neviděla a podle zdejšího hodnocení usuzuju, že jsem o nic nepřišla, nicméně seriál mě, ač nejsem žádný komiksový nerd, mile překvapil (jak už to u netflixáckých serošů bývá). Charlieho Coxe si pamatuju jako sympaťáka Tristana z Hvězdného prachu a tady je vlastně úplně stejně sympatickej, jen k tomu kope zloduchy do hlav. Jeho nemesis Fisk (Vincent D'Onofrio) je fakt ďábel jak se patří. A nemůžu nezmínit Rosario Dawson, kterou mám ráda už delší dobu a která si tu sice zahrála jen v pár epizodách, ale zato fantasticky.

• 19.3.2015  12:31
    Unbreakable Kimmy Schmidt (TV seriál) (2015)

PINOT NOIR! Caviar, Myanmar, Mid-sized car

• 9.3.2015  09:15
    Shameless (TV seriál) (2011)

Předělávky většinou nesnáším, ale naštěstí v případě Shameless jsem britský originál neviděla a začala jsem rovnou u US verze, takže nemám potřebu srovnávat. Tenhle seriál je tedy něco. Každý díl je víceméně založený na věčném problému rodiny Gallagherových "jak přijít k penězům, abychom mohli zaplatit účty a nakrmit všechny děti, jejich kamarády a kolikrát i sousedy". Jenže zatímco děti mimo to ještě prožívají vlastní problémy (většinou milostné), jejich otec Frank, nevyléčitelný alkoholic a hajzl jde doslova v každém díle jen po penězích a dokonce se nestydí okrást vlastní děcka. William H. Macey ho nicméně hraje tak dokonale, že vás bavit nepřestane. Za zmínku stojí i Emmy Rosum, představitelka obětavé Fiony, která do svého výkonu dává všechno, ale vlastně i zbytek skvěle obsazených herců. Mimochodem, taky vám přijde vtipný, že nejmladší z dětí se jmenuje Liam Gallagher?

• 28.2.2015  22:02
    Big Fat Quiz of the Year, The (TV pořad) (2004)

Richard Ayoade a Noel Fielding jsou dohromady nezastavitelní.

• 26.1.2015  13:17
    Chicago P.D. (TV seriál) (2014)

Zajímavé je, že se tvůrci rozhodli spin-off založit na postavě Hanka Voighta, který byl v prvních dílech Chicago Fire vykreslen jako dokonalý slizoun a parchant. Ale přestože mu policejní brutalita není cizí, v Chicago P.D. zjistíme, že mu v hrudi přece jen bije srdce a toho hajzlíka si nejde neoblíbit. Ostatní postavy jsou taky celkem fajn (především správňácká Erin Lindsay a brácha záchranářky/hasičky Dawsonové Antonio), ale přece jen tomu něco chybí. U Chicago Fire se zkrátka bavím o něco víc. O to víc však potěší všechny ty crossovery.

• 24.1.2015  21:08

Kterej vůl zase překládal ten název? Ach jo. Ve skutečnosti je to strašně příjemnej film o dvou konkurenčních restauracích dvou úplně odlišných kultur zasazenej do nádhernýho prostředí jižní Francie. A i když se tu milostná linka nachází, není středem filmu a nepůsobí nijak rušivě. Jednu výtku bych ale přece jen měla: proč spolu všichni Francouzi mezi sebou mluvili anglicky?

• 20.1.2015  13:43
    Chicago Fire (TV seriál) (2012)

Tak trochu návyková záležitost. Musím říct, že seriál ani ve třetí sérii nezačal ztrácet na kvalitě (teda alespoň podle mého názoru), tak doufám, že to tak vydrží. Ale tu smrt jedné z mých oblíbených postav jim nikdy neodpustím. Mimochodem, zdá se mi to nebo na ty chudáky záchranáře někdo vytahuje zbraň v každým druhým díle?

• 14.1.2015  14:51
    Lidé zítřka (TV seriál) (2013)

Moc se nedivím, že byl seriál po první řadě zrušen. Už po prvních pár dílech mi přišlo, že scénáristi neví, co mají vymýšlet dál a potom už jen vařili z vody. Tenhle je zloduch. Ne tenhleten je zloduch. Tak nic, tamten je skutečnej zloduch. Zív. Do toho rádoby románek Cary a Johna, kterej jsem jim prostě nějak nemohla uvěřit, ale kterej se z nějakýho důvodu táhnul on and off celou sérii. Mimochodem Peyton List je moc hezká a ve Flashforward se mi líbila, ale její Cara je absolutně na facku. Neskutečně nesympatická postava, až jsem se divila, proč jsou z ní všichni tak hotoví. Možná bych i hvězdu přidala, ale když si vzpomenu na ty stupidní dialogy, asi to nechám tak. Klasický CWčko. Poznámka na konec: Jsem jediná, kdo si myslí, že kdyby měli Stephen Amell a Darren Criss dítě, vypadalo by přesně jako Robbie Amell?

• 4.1.2015  20:34
    Zmizelá (2014)

Těžko se mi to hodnotí, jelikož jsem se na film podívala jen pár dnů po přečtení knížky, tudíž jsem celý děj měla ještě úplně čerstvě v paměti. A to byl nejspíš důvod proč mě film trošku nudil. Díky opravdu věrnému zpracování jsem přesně věděla, co se v který moment stane a tu velkou zápletku jsem samozřejmě znala předem. Kvůli tomu se mi to celé zdálo tak nějak zdlouhavé. Nicméně ty čtyři hvězdy si Gillian zaslouží, už za tu parádní knížku.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15