Angelika (2013)

Nehezcí nesympatičtí herci, kterým nelze věřit nic z toho co hrají. Celý film šedý tmavý depresivní. S původní Angelikou to nemá vůbec nic společného. A je i lepší to tak brát že se jedná o uplne jiný film. O výběru hlavních hrdinů se nebudu ani zmiňovat. I v původním příběhu bylo Angelice snad 15 a "Žofrému" cca 40 ale tady je to tedy opravdu velký rozdíl. Jako samostatne braný film za 3☆. Jako remake Angeliky pr*ser. Takže celkem 2☆ ať nejsem zlá.

Milé dítě (2023) (seriál)

Ale jo jako celek to nebylo špatný. Jen to bylo roztahané a 5 dílů nevíte proč co a kdo. Nechápu smysl skrývání tváře únosce, to si pak můžete celou dobu lámat hlavu který z těch dvou to je a ono ani jeden. Že jsou porouchaný děti chápu, když v ničem jiném nikdy nežili, že je porouchaná náhradní Lena po 5ti měsících, nechápu. Kdykoliv mohla v nemocnici nebo mimo byt komukoliv říct co se děje. Neřekla ani ň a zase se poslušne sama dobrovolně vrátí k únosci. Ten měl nakonec úplně jiný důvod unášet "Leny" než se od začátku zdálo. Umím si představit druhou sérii s dospělou Hannah. Ta má slušně našlápnuto stát se vraždící psychouškou :) Celkově 70%.

Holky z červeného gauče - Série 3 (2023) (série)

Parádní jako předchozí dvě série. Užila jsem si to a zkoukla během jednoho dne. Skončilo to přesně tak jak to skončit mělo. 80%

Imawa no kuni no Alice - Season 2 (2022) (série)

Konec ve stylu ala Ztraceni, mě trochu zklamal ale jasně ono by se to ani jinak moc vysvětlit nedalo. Celkově druhá série o dost lepší než první. Tak uvidíme, zda bude i třetí :) Druhá serie 75%

Jan Žižka (2022)

Střihače nakopat. Nemusel by to být špatný film, nebýt každé 2 vteřiny střih. Nejdelší záběr filmu měl snad 5 vteřin a to ještě tak 3x za celý film. Hrůza na to koukat. Po půl hodině koukání toč kolotoč. Kvůli krátkým střihům, strašný zmatek kdo je kdo a na co se vůbec koukám. Achjo. Jinak by to potenciál i mělo, tedy na české poměry. Škoda. Takže 60% .

Titans (2018) (seriál)

Tak tohle bylo utrpení dokoukat. Tři série o tom jak Titáni bojují hlavně mezi sebou pořád a neustále. Záporáci nula. Red Hood alias Robin se každých 5 minut přidává na stranu dobra či zla podle toho jak se asi zrovna vyspal...Bohužel hrozná blbost co vůbec nedává smysl. Sem tam je tam dobrý humor a nehrát tam tak pohlední herci (až na pár výjimek viď Rachel..) tak nedokoukám ani tu první sérii. 2☆

O 100 % hezčí (2016) (pořad)

Po výměně stylistky z první série se to trochu zlepšilo ale proč proboha všechny homosexuály oblečou do ženských šatů? Achjo..Ženský až na pár výjimek vylepšily. Chlapce ani ne...Kadeřník ala zbotoxovaný Bořek Slezáček s hárem toho moc nepředvede. Vesměs všem ženským ostříhá vlasy na mikádo a je hotovo. Nejvíc mě pobaví jak vždy proměněným ženám řeknou, že mají přírodní naturální make up a všechny mají tuny paštiky že by i klaun záviděl. Jinak těžko říct do jaké míry je to reál a do jaké míry najatí "herci". 3☆

Nedokonalí (2022) (seriál)

Ale jó, bavilo mě to. Pár nesmyslů se tam najde, viz.proč se k Abbi půlku děje nikdo nesmí přiblížit ale v další půlce času se může objímat a sedět 5cm vedle někoho aniž by použila sprej s feromony...atd. Ale to nevadí. Detaily :) X-meny mi to nepřipomínalo ani náhodou. 100x lepší než Titáni. Dávám 4☆ kvůli nízkému hodnocení. Snad bude další série :)

Kaštánek (2021) (seriál)

Kaštánek slabý odvárek knižní předlohy. Četla jsem souběžně, tak jsem měla čerstvé srovnání a to rozhodně nebylo dobře. Škoda že z toho bezdůvodně udělali takový čajíček. Hlavní dvojice nudná, bez emocí. A vraha už by taky mohli autoři hledat jinde než ve forezním týmu, už to začíná být ohrané. Celkem 60%.