Andor (2022) (seriál)

Díky tomu, že první sezóna měla 12 dílů (navíc se vzestupnou tendencí) jsem s chutí zapomenul na 1,2 a 4 díl, které byli z mého pohledu opravdu mizerné. Zbytek je ovšem velmi dobrý až vynikající. Perfektně napsané vedlejší postavy. I Diego Luna se nakonec "rozjel" i v neakčních sekvencích seriálu. Ale když opomenu scénář herecké výkony, akci a efekty, to nejlepší na seriálu je atmosféra!! Ponuré napětí které se postupně stupňuje (I díky perfektní hudbě) a od poloviny této série je všeobjímající a prolíná se v podstatě ve všech scénách. Za mě osobně je to prozatím nejlepší seriál z těch co byli vytvořeny od Mandaloriana. S chutí a klidným svědomím pálím 5* a 90%

Válečná jeptiška - Série 2 (2022) (série)

Zkouknutelné bez nějaké větší a trvalejší bolesti hlavy. Ano člověk si napřed musí uvědomit, že kouká na seroš pro náctiletá děvčata (a chlapce a ono) které mají v palici pěknej bordel po všech stránkách. Jelikož jsem ale viděl první sérii a ta mě také nijak extra nenasrala, tak jsem zkoukl i tuhle. Je sice o něco blbější ale dá se to. Za mě 2* a 52%

Andor - Dcera Ferrixu (2022) (epizoda)

Perfektní díl. V podstatě nechybělo nic. A stále mě překvapuje jak je postava Skarsgarda skvěle napsaná. To je z mého pohledu hlavní tahoun celého seriálu. 90%

Pluk mizerů (2022) (seriál)

Perfektně zpracované, velice povedený casting. Za mě asi nejlepší seroš z druhé světové hned po Bratrstvu neohrožených. 5*