She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Prostě Jen (2022) (epizoda)

Opravdu by mě zajímalo pro koho se tenhle seriál točil. Nějak si neumím představit dostatečně veliké publikum které by z nej bylo nadšené. Já osobně jsem vyloženě zklamaný a koukám na něj jen proto, že čekám na něco zajímavého. Ale to čekání začíná opravdu bolet. 30% a 1*

Andor - Zúčtování (2022) (epizoda)

Třetí díl...? Tak to ani omylem. Tohle je (za mě) PRVNÍ díl ANDORA. A ten se opravdu povedl. Na to , že jde o první díl, tak funguje v podstatě vše. Hudba, scénář, herci, akce. Režisér si krásně pohrál s napětím a také s vyvážeností linek které nám představují Andorovu minulost a přítomnost. Doufám, že celý seriál bude pokračovat v tomto old school napětí, které se během tohoto dílu vybudovalo. Za mě 5* a 90%

Andor - Byl jsem to já (2022) (epizoda)

U tohoto dílu jsem si dal kafe, redbull, cigáro a dva panáky a stejně sem málem usnul. Taky sem se byl asi 10 minut na hajzlu, myslel jsem si, že si to budu muset vracet abych o něco nepříšel, ale zjistil jsem že je to v pohodě... Teď když píšu tenhle komentář na něco jsem si vzpoměl, napětí a spád tohoto seriálu mi dost připomíná sledování prvních dvou hodin každé etapy Vuelty (hromada cyklistů kteří jedou po silnici, hejbou nohama a občas se napijou). Jestli to takhle bude pokračovat, budu muset přejít na něco ostřejšího, abych mrtvolnej výraz a nulové napětí ANDORa zvládnul dokoukat.... 2* a 55% za vedlejší role.

Andor - Kassa (2022) (epizoda)

Tady asi budu troškus více kritický než většina.... Ale zase až tak "vydřenej" z toho nejsem. Respektive vůbec nejsem vydřenej z našeho hlavního hrdiny. Nevím jestli Diegovy dali před natáčením nějaký antidepresiva nebo co, ale já u něj necítil a ani neviděl jedinou pořádnou emoci. Naproti tomu musím vynachválit casting vedlejších postav! Naprostá paráda, od geniálně udělaného robota který má problém s řečovým modulem, přes šéfa ochranky, šéfa společnosti až po přátele Andora kteří mu tak nějak pomáhají proplout životem. V tuhle chvíli musím říci, že tenhle seriál je seriálem VEDLEJŠÍCH POSTAV! Přesný opak Obi-Vana..  Bohužel i tak dávám lepší 3* a 70%

See - Bouře (2022) (epizoda)

Bože ta Margra mě sere. Vona snad nikdy nechcípne!:-) 80% 4*

Pán prstenů: Prsteny moci - Velká vlna (2022) (epizoda)

Tak poprvé hodnotím méně než 5* Myslím ze linka v Numenoru byla dosti slabá. Chyběl mi tady můj tajný tip Maia "Olórin" chcete-li mladý Gandalf. Na druhou stranu se povedla linie s Elrondem a trpaslíky. Tvůrci si nadále dělají z posloupnosti dějin druhého věku dle Tolkiena  "dobrý den" a ani už to nebudu komentovat:) Ale i tak se už těším na další díl. 75%

Jan Žižka (2022)

Delší dobu jsem přemýšlel jaký komentář napíšu...Dost mě překvapilo takhle nízké hodnocení zde na csfd. Pak jsem si všiml, že jeden z mých oblíbených uživatelů (Malarkey) také pálil 5* přečetl jsem si jeho komentář a nemohu s nim než souhlasit. Takže tak. 85%