• Rodinný

Láska (1973)

Posthippie poetika panů Kachyni a Lišky.

13 (2010)

U tohoto filmu jsem byl rád i za reklamní bloky. Na chvíli se uvolnilo napětí, které ve mně vyvolávalo čekání na to, jestli dostane třináctka kulku do hlavy...Ten konec pak byl docela drsnej.

Zločiny mužů (1984)

To minutový tahání za koule - to je perla!

Lukáš (1982)

Tátové jsou pro nás kluky důležití, ať jsou takoví nebo makoví.

Žena pro tři muže (1979)

Spíš taková hořká komedie, kde jsem se zasmál snad jen tomu, když Heřmánek dosouložil s Kořínkovou a řekl: "tak takhle jsem se snad zapotil jenom v Bulharsku".Jinak se mi to líbilo a Heřmánek-Frej byli hodně uvěřitelní jako bratři.

Zářivá světla velkoměsta (1988)

Kdysi jsem četl knihu, ale moc si z ní nepamatuju, jen nějaké drsnější drogové úlety. Film je ale dobrý, líbil se mi a taky se mi líbila Tracy Pollan. Jen jsem myslel, že kniha se odehrávala v L.A. a ne N.Y. ...

Pod nohama nebe (1983)

Ondřej Pavelka hrál přesvědčivě (připadá mi, že jiné než tyto psychicky rozervané typy nehraje) a i jinak zajímavý film. Záběry na techniku a vojenské prostřdí hodně zblízka, aby imperialisti náhodou nemohli určit, kde to je :-D

Tvář za sklem (1979)

Hanzlík byl takovej nějakej mimo, neslanej nemastnej...K panu Macháčkovi by se jako syn víc hodil třeba Jiří Schmitzer, ten má aspoň koule!

Brak (2002) odpad!

Hrozná sračka ...