StanleyVanH

DIS, BC

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 8.3.2017  21:41

Sice tam bylo píču vidět, ale perfektní. Hlavně byli vidět, listy stromů, keře, stromy, půda a rozmazaný xichty vyplašených lidí. Zvuky precizní a závěr filmu přímo boží, líbilo se mi to.

• 4.3.2017  22:41

Příběh mě úplně nenadchnul, ale lekal jsem se až jsem si z toho vyklepal zuby a sklovina jen padala na mojí chlupatou hruď

• 10.2.2017  16:26
    Heuréka – město divů (TV seriál) (2006)

Bez emocí, bez tešivosti, hrozná znělka co mi leze krkem když usínám. Je to taková trapárna bych řekl. Kdyby to aspoň více navazovalo na epizody, ale jen pár detailů. Lehký podprůměr 40%.

• 31.1.2017  09:57

Nevim, každopádně jsem v půlce usnul a nevím zda si hodnám kurvit další večer, díky tomhule nesmyslu jestli to dokoukat nebo ne. Přesně styl filmu 21 století, jen čumet do mobilu a sdílet a natáčet hovna, to je celá dnešní posraná doba vo hovně. Ale jelikož, čtu že film je v prvé řadě dobroudružný, tak to zkusím a počkám, zda se tam fakt nějaké dobrodružství nebude nakonec konat.

• 28.1.2017  00:01

Moc dobře provedený film, žádná slátanina.

• 22.1.2017  23:21

Hodně slušná střílečka

• 10.12.2016  22:17

Je prostě vidět, že ta dnešní doba jde kompletně do ňaku. Duchové hezky provedené, ale to je asi tak vše.

• 6.12.2016  00:31
    Californication (TV seriál) (2007)

Jeho život bych teda chtěl mít, říkat celí život jedné ženě jak ji miluje, přitom chrápat s jinýma, ona se k němu stále vrací,co víc si přát.

• 5.12.2016  22:21
    Jason Bourne (2016)

Honění Honění Honění a celí film jen rychlá chůze a běhání, tak tohle s předchozími starými díly, opravdu nemá nic společného. Větší nudu jsem nezažil, zase jsem si akorát dělal naděje na pěkný večer a ještě já vůl na to koukám v blůrej.

• 30.11.2016  02:14

Až moc velká střílečka, jinak dobrý

• 8.11.2016  20:28
    Dvojníci (2016)

Na český filmy nejsem, ale tohle bylo slušný.

• 8.11.2016  12:00

Sice zbytečně natáhnuté a ublafané, ale i tak dobrý, ne ale nejlepší ze serie.

• 11.10.2016  22:31

Tento film má společného s filmem asi jako já s vagínou mezi nohama. Celkem mě zaráží, to stupidní nadhodnocení uživatelů, ale budiš. Jedna hvězda jen za bezvýznamnou akci o hovně.

• 10.10.2016  23:01

Jako nevím co to má společného s hororem, už vůbec nevím a nechápu, proč film dostal takový název ale precizní scificko i když to fakt nechápu proč.

• 1.10.2016  22:58
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

První dvě série super, nějaké to navázání bylo, mínus za změnu herců a třetí a čtvrtá série jen díly o ničem, nic na co se těšit.

• 22.9.2016  16:12

Tak dokonalá jako je kreslená verze, co jsem sledoval v dětstvý, tak tak dokolá verze je i tahle filmová. Naprosto povedené, včetně originální hudby.

• 15.9.2016  05:48
    Aliance (2016)

Rozhodně nejlepší díl, nemám co vytknout...

• 5.9.2016  12:38

Půlka filmu byla vcelku k zasmání, druhá půlka už stála za velký kulový. Obsazení perfektní, bylo na co koukat.

• 3.9.2016  20:23

Dokonalost, tady nemám co vytknout...

• 2.8.2016  17:42
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

1 série za mnou a nic mi to nedalo, neřeklo, nebylo se na co těšit, hrůza.

• 1.8.2016  21:35
    Grimsby (2016)

Saša je opravdu dobrý komediant, mezi komedianty patří mezi moje oblíbence, opravdu skvělí výkon opět. Nejen hlášky ale i totálně vymleté nápady a konání herců bylo kurevsky vtipné. Konečně komedie, kde jsem si nudou nemusel okusovat nehty na rukou a nohou, ale smích až k posrání.

• 28.7.2016  01:30
    Chuck (TV seriál) (2007)

Dokonalost, akce, emoce, dobrá hudba, super obsazení. Na to že tam byli úkoly a akce v každém dílu, tak to nebylo ani tak stereotypní.

• 27.7.2016  18:18

Příběh takový jednoduchý, efekty a prostředí velmi povedené. Taková slušná jednorázovka.

• 4.7.2016  22:05

Příběh velmi dobrý, jen to nebylo moc vtipný.

• 26.6.2016  22:26

Jen dvě slova, proč a proč?

• 21.6.2016  02:39
    Les sebevrahů (TV film) (2013)

Tak tady se zase ukazálo, že na hodnocení se pokaždé dát nedá, 2016 byla o dost větší sračka a přitom hodnocení lepší, no co. Každopádně kdyby tu nebylo několik vzdechlích efektů osmibytového stylu, tak bych napálil i možná o hvězdu navíc, slušná amatérská podivaná i když žádný náznak strachu nebyl, což je škoda a proto taky o hvězdu méně, zvuky a efekty humus, ale vcelku zábavné.

• 15.6.2016  23:32

Celkem svižné a plynulé akčí scifíčko, žádná nuda, herci dobrý, prostředí precizní, celkem pár dobrých vtípků.

• 12.6.2016  22:32

Tak jsem si po delší době udělal romantický večer, ale rozhodně jsem se nerozbrečel, což znamená, že zase taková pecka to není. Obsazení slušný, zajímavě zpracované, ale bez emocí a když už romanci, tak se vším všudy.

• 12.6.2016  09:14

Jako komedie mi to teda nepřišlo, doprovázené to bylo totálně depresivní hudbou a to skoro po celou dobu filmu, nápad to byl vcelku dobrý ale utrápenost největší. Chtěl jsem si prostě pustit komedii na pobavení a dobrou náladu a místo toho tento film ze mě vysál poslední zbytky pozivitní energie a nálady, až jsem z toho měl celou noc noční můry a ještě jsem se probudil dvakrát na záchod.

• 2.6.2016  21:20

Díky van damme za tak skurvený večer, vlastně ty za to nemůžeš. Honba za ledvinou, no to bych se posral. To už byl snad lepší ten strýt frajtr z devadesátých

<< předchozí 1 2 3 4 6 7