URBAN

John Constantine

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 16.4.2017  19:52

Nebudu popírat že to není blbost, jenomže od tohoto dostanete co čekáte. Prostě film čistě na odreágování a pokud ho tak budete vnímat tak si ho můžete užít pokud máte i trochu duši dítěte. ( 16.4.17/MAC )

• 13.4.2017  00:20

Elitní jednotka patří mezi jedny z nejlepších filmů zasazených do policejního prostřední co jsem viděl. Také tomu přidává vizuální zpracování a práce s kamerou. Policejní jednotka BOPE a její členové jsou velice poutavé postavy u kterých je zajímavé sledovat jejich vývoj a jejich životní příběhy.( 3.4.17/MAC )

• 13.4.2017  00:16
    Zlato (2016)

Nejsem cílovou skupinou tohoto žánru, ale musím pochválit provední tohoto příběhu. Byl poutavě podán, ale je to pro mě málo svižné a prostředí bylo poutavé. Matthew McConaughey opět ve své roli exceluje a zcela se jí oddává. ( 2.4.17/PC )

• 31.3.2017  12:07

Na tento animák jsem se moc těšil, ale úplně nesplnil má očekávání, ale nelze mu odepřít nádherné animace. Jenže co se týče příběhu není to nic co by sršelo originalitou nebo vtipem. ( 31.3.17/MAC )

• 31.3.2017  12:06

Já si nemyslím že by tento film byl opravdu tak špatný. Má zajímavý namět a příběh, jenomže je tu zádrhel v tom že tento film je zpracování herní série, která má opravdu velký ohlas a toto zpracování opravdu není dostatečně, ale jako nezaujatý divák musím říct že to opravdu není špatné. Celé to srší akci a opravdu jsem se nenudil. ( 30.3.17/MAC )

• 31.3.2017  12:05
    Já, kocour (2016)

Toto je zkrátka rodinný film a pokud ho tak budete brát užijete si ho. Je pravda že Kevin Spacey není člověk, který by se do tohoto filmu opravdu patřil, ale to mi přišlo spíše nepřirozené než špatné, jelikož se tento herec vyskytuje v jiných typech filmů. Ale to není nic co bych u tohoto filmu něják vadilo. Příběh sice zaujme podle mého názoru spíše děti, ale i tak tento film si může užít i rodina. ( 20.3.17/PC )

• 31.3.2017  12:04

Není to Pařba ve Vegas, ale člověk se u tohoto zasměje. Ze začátku to má spíše slabší rozjezd a v některých místech ztrácí drive, ale na to si člověk zvykne. Jennifer Aniston do tohoto filmu přináší konzervativnost, která se tu opravdu nehodí a právě v mnoha částech díky ní ztrácí film drive, ale tato postava se nakonec dokázala taky trochu odvázat. ( 19.3.17/PC )

• 31.3.2017  12:03

Opět další film zahalený tajemstvím a temnem. Příběh je plný nepředvídatelných událostí a zvratů. To vše zaštitovalo skvělé výkony herců. ( 17.3.17/PC )

• 31.3.2017  11:44
    Kokuhaku (2010)

Naprosto dokonalé znázornění pomsty. Jak po stránce scénáristické tak vizuální. Je to zkrátka skvěle zapadající příběhová skládanka. Ze které srší úzkost a deprese. ( 16.3.17/MAC )

• 30.3.2017  20:39
    Macabre (2009)

Tyto Gore filmy mám rád, ale tento mi dvakrát nesedl. Chování hlavních protadonistů bylo stupidní a ikdyž se mi na tomto filmu prvky gore líbily tak jsem to díky tomuto nemohl ocenit. ( 15.3.17/PC )

• 30.3.2017  20:38
    Kirazu (2014)

Opět další skvělý japonský snímek, který srší násilím, ale toto násilí bylo znovu jedinečně zpracováno a není jen další litrem krve. ( 13.3.17/PC )

• 16.3.2017  16:33
    Zásah (2016)

Už je tomu dlouho co by mějáky film zaujal jako tento. Znázornění násilí má tu své opodstatnění a ve spojení s bojovým uměním je to pastva pro oči a i herci dokázali překvapit, kromě toho jsem se dočkal příběhu, který byl mírné klišé, ale do tohoto prostředí se náramně hodil. (11.3.17/PC)

• 16.3.2017  16:27
    Odpojit (2012)

Film na toto téma mě opravdu překvapil. Pojal toto téma moderní doby zajímavým a nenaučným stylem. Spousty lidí by si z tohoto filmu mělo vzít příklad nebo se alespon nad tím pozastavit. (11.3.17/PC)

• 14.3.2017  20:49
    Spojenci (2016)

Toto není film, který není cílen na mě, ale pro lidi co mají rádi válečné filmy to nemusí urazit, ale pro mě je spojení válečného filmu spolu s romantickým nic moc, ale po technické stránce je tento film v pořádku. Mě tento film utáhl na herecké obsazení, ale ani to mě na celý film neutáhlo. (10.3.17/PC)

• 14.3.2017  20:42

Nevím jestli toto byl Lego film pro děti, protože mnoho vtipů bylo mířeno na ostatní dc comics filmy a nevím jestli toto publikum tyto filmy sleduje. Když se plné kino smálo jen stupidním vtipům. Ale k filmu... Animace byla příjemná. Vtipy se často recyklovaly, ale pořád mají své kouzlo. Film především táhl konec který byl opravdu překvapením. (9.3.17/Kino Luna)

• 14.3.2017  00:31

Z technické stránky je Lék na život naprosto skvělý snímek, jenomže to je jako kdyby někdo chtěl natočit druhý kruh a přitom točí jiný film a nepochybuju že tento režisér neměl tuto možnost. Je tam tento podpis opravdu znát. Bohůžel je toto pro mě takové velké letošní zklamání. Ano tento horor umí navodit pocity strachu každým záběrem, ale ono to tam tak něják úplně není. U mě také nastala chyba v rozuzlení příběhu. (7.3.17/Kino Luna)

• 9.3.2017  15:23
    John Wick 2 (2017)

Po prvním dílu jsem si říkal že druhý díl už nebude fungovat, ale právě to čím vynikal první díl dokázal i ten druhý. Je to zpracováno tak že se soustředíte na akční scény a příběh je spíše jen takový doplněk. ( 6.3.17/Cinema City/Sčítání lidu:24 )

• 9.3.2017  15:20

Horor, který má něco do sebe. Je zvláští plný momentů překvapení, ale asi ne rozhdoně ne pro každého. ( 27.2.17/MAC )

• 9.3.2017  15:16

Tento film není zrovna dokonalý, ale ve své rovině ve které chce zaujmout to plní velice dobře. Ústřední dvojka srší vtipem, je tu hezká Kaley Cuoco a dokonce to má i příběh, který se ke komedii hodí. ( 19.2.17/PC )

• 9.3.2017  15:16

Od tohoto filmu jsem čekal hodně, ale bohůžel moje očekávání nebylo naplněno. Po technické nebo vizuální stráncetento film působí velice dobře, jenomže je to film, který mi nic neříká. ( 18.2.17/PC )

• 13.2.2017  16:29
    Trollové (2016)

Trolové nejsou nějáký skvělý film nebo báječně zpracovaný po animační stránce, ale příběh, který nesl mě zaujal a ve většině filmů je pro mě zpívání nepřípustné, ale tady se mi to překvapivě líbilo. Mělo to skvělou atmosféru. ( 8.2.17/PC )

• 13.2.2017  16:26
    Neutečeš (2014)

No pohlavní nemoci jsou zákeřné, ale natočit o tom hororový film v tomto? To chce uráž. Je to tak něják nelogické, ale to k tomuto žánru tak něják patří. V některých chvílích jsem si sice říkal: Co to sakra je? Ale nakonec jsem si užil tento horor jako takovou večerní oddychovku. ( 7.2.17/PC )

• 13.2.2017  16:23

Na toto pokračování jsem se velmi těšil, jelikož první díl mě vělice zaujal, jenomže toto pokračování se moc nepovedlo. Z mého pohledu to moc akčnosti moc nepobralo. Je to škoda. Tato série mohla podle mě todstat světlejší budoucnost. ( 6.2.17/PC )

• 13.2.2017  16:20

Dlouho mě takto nezaujal hororový film. Není zcela čistě žánrově hororový a objevují se tu spíše mysteriozní prvky, ale je to tak dokonale propojené že to má svůj účel. A Richard Gere v hororu? Nedávalo mi to ze začátku smysl, ale překvapivě se sem hodí. ( 5.2.17/PC )

• 13.2.2017  16:16
    Orel Eddie (2016)

Motivační filmy mě tak něják omrzele, ale pokud se najde nějáký co má nabídnou něco navíc nepohrdnu ním, ale tento není jeden z nich. Eddieho příběh mě nezaujal a to byl kámen úrazu. Příběh je něco jako když slepec k houslím příjde a bohůžel toto mě něják zvlášt nezaujalo. ( 3.2.17/PC )

• 13.2.2017  16:13

Velice mě překvapilo zpracování tohoto tématu. Kdo by to řekl že fantasy film bude mít tak hlubokomyslnou myšlenku.Lewis MacDougall se na svůj věk zhostil role naprosto ohromné. Toho určitě čeká zářná kariéra. Příběhy, které tento film provázely byly vělice skvěle zpracovány jak po vizuální nebo scéráristické stránce. Není to film bez chyb, ale jeho myšlenka byla silná. ( 2.2.2017/PC )

• 11.2.2017  20:50
    Rozpolcený (2016)

Na tento horor jsem se těšil a naplňil má očekávání, ale mám takový pocit že tomu něco chybí. Nedokážu říct co, ale něco to postrádá, ale nicméně je to horor, který vás upoutá do sedačky a nedá vám vydechnout a není to jen nějáký průměr a výkony herců v tomto žánru byly překvapující.

• 6.2.2017  18:58
    Obřad (2011)

Ze začátku slíbný horor se slibným příběhem, ale postupem času je to jen kýčoviný horor u kterého jsem sotva udržel pozornost. (21.1.17/PC)

• 6.2.2017  18:56
    Road Trip (2000)

Na tento film jsem se podíval z jediného důvodu a ten je že v této komedii hraje jeden z mých oblíbených herců a to Seann William Scott. Toto je prakticky jediná věc, která mě donutila tuto komedii dokoukat. Najde se tu pár vtipů, pr scén, ale jako celek je to jen další podprůměr, který se snaží udržet. (20.1.17/MAC)

• 6.2.2017  18:52
    Matroš (2015)

Tvářilo se to jako další obyčejná komedie v řadě, ale měla něco do sebe. Malcolm a jeho parta jsou zajímavé postavy, které nezapadají a mají svůj svět ve kterém jsou spokojení. Spíše to postupem času načichne dramatem, ale v tomto spojení je to naprosto v pořádku.(16.1.17/PC)

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38