Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

1,5* Velice nedůstojné zakončení celé ságy v podstatě ve všech ohledech - scénář, žádné novinky, vtipy nevtipy, herecké výkony, střih, prostě všechno. Tu hvězdičku a půl dávám jen za to, že mám rád svět Star Wars a jsem rád za další střípky z něho, ale je možné, že s odstupem času půjdu s hodnocením ještě níž.

Akumulátor 1 (1994)

Brazil na český a svěrákovský způsob. Paráda.

Vynález (2004)

Hm, moc jsem toho sice nepobral, ale i přesto jsem se bavil škvařením mozku ve snaze pochopit tento neobvyklý snímek.

The Divide (2011)

Na tenhle film nikdy nezapomenu, několik dnů mi bylo blbě, když jsem si na nějakou scénu vzpomněl. Dějí se tam příšerný věci. Ale na druhou stranu je to opravdu geniální psychologický film, který si z tohoto hlediska zaslouží ocenění. Lidi jsou ve skrytu duše nechutný nestvůry a tady je to vidět v plné kráse.

Insidious 2 (2013) odpad!

Nevěřil jsem, že horor může být taková komedie, díky projekce CSFD ;-)

Kimssi pyoryugi (2009)

Film s tak málo slovy, který toho řekne tolik.

Pan Nikdo (2009)

Ohromný překvapení! Pustil jsem si to s tim, že je to nějakej další průměrnej snímek a nakonec čumim s otevřenou držkou na titulky naprosto užaslej! Dokonalá kombinace Benjamina Buttona, Donnieho Darka a Srdcový sedmy(Sliding Doors). Pokud se vám alespoň jeden z těchto filmů líbil, tak je tento snímek pro vás povinnost. Zbožňuju tenhle mish mash děj, kde nevíte většinu filmu, co se děje a potom vám v hlavě lusknou prsty a všechno jde krásně do sebe.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Včera v noci jsem se díval na extended version a celkem jsem se bál, že u toho snu. Ale vůbec, u toho se prostě spát nedá! Naprosto dokonalej snímek, kterej člověka dokáže přinutit se na něj dívat i 3,5 hodiny a vůbec při nepřemýšlet, jestli to náhodou není až moc dlouhý. Opravdu pocta panu mistrovi J. R. R. Tolkien.

Má je pomsta (2002)

Nevím, tenhle díl mi prostě asi nesedl. Příjde mi, že ten film je až moc dlouhý na to, co se tam ve skutečnosti stane. Jednoduše jsem se na film nedokázal soustředit celou jeho dobu.