Policejní odznak (2002) (seriál)

Perfektní seriál odhalující pozadí policejní práce v Los Angeles a nemyslim,že jenom tam....Sice si kolikrát řikam,že si kluci ze zvláštního oddílu myslí,že mají místo těla ocelovej sloup,od kterýho se kulky budou jen odrážet...Jak jinak si vysvětlit,že se absolutně neobávají pomsty od dealerů drog,různých překupníků apod,který buď vydírají,nebo jejich komplice pošlou do krimu,případně je "odstraní natrvalo" Opravdu mě tenhle seriál dostal,momentálně dnes (5.2.´12) začínám koukat na 6.sérii a docela mě mrzí,že už pak je jen jedna,poslední.Osobně tomuhle seriálu dávam maximální hodnocení,protože mě upoutal a to tak,že velice hodně !!!! Vřele doporučuju všem,kdo má rád policejní seriáli a nemají problém s tim,když policajti rozhodně nehrajou podle pravidel.

Ochrana státu (2008)

celkem zajímavej film o práci tajných služeb a teroristických buněk.Původně jsem se chystal dát vyšší hodnocení,ale hvězdička dolů šla díky tomu jak bylo předem jasný,že krásná agentka zabrání bombovému ůtoku,to mě celkem zklamalo,dost amatérský.....Nicméně toto se odehrálo v samotným závěru filmu a do té doby mě skvěle bavil a líbil se mi.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nejlepší seriál o 2.světové válce jaký jsem kdy viděl, a viděl jsem ho již čtyřikrát.Nikdy bych nevěřil,že se na něco rád podívám byť jen třeba třikrát.U tohoto seriálu již teď vím,že se na něj ještě v budoucnu rád kouknu.Prostě kdo umí,ten umí,a spolupráce Stevena Spielberga s Tomem Hanksem přinesla zasloužené ovoce.Vřele doporučuji všem,kdo jej jestě neviděl,i když těch bude asi hodně málo.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Mě osobně se tenhle seriál líbil,byl sice z doby,kdy církev byla nadevše a kdo nechodil ke zpovědi,byl odsuzován,nicméně zajímavý byl.Sledovat život F.L.Věka od dětství až do dospělosti,navíc se člověk může podívat,jak to kdysi fungovalo...U mě má právem čtyři hvězdičky