• Pornografický

Sysel Puko a jeho rodina (2019) (TV film)

Výborný slovenský dokument podaný spôsobom, aby oslovil deti. 5*

Bratislava, město uprostřed přírody (2016)

Výborný dokumentárny film z našej produkcie. Skvelé zábery a aj nahovorený komentár. Nič lepšie na psychologický relax v domácom prostredí hádam ani nie je okrem sledovania akvária s rybičkami aké sú takéto filmy. Branislav Molnár je vysoko užitočný pre slovenskú kultúru a propagáciu. Pohodlne sa usaďte a odpočívajte pozeraním na toto dielo. 5*

Vezmeš si mě, kámo? (2017)

Včera pozreté druhýkrát po nejakej dobe a neľutujem. Dobrá komédia na relax a zábavu. Odporúčam 5*

Predátor: Kořist (2022)

Vo filme sú skombinované dve veci ktoré mám rád a to séria filmov "Predátor" a filmy o indiánoch.

Jiná smečka (2021)

Neviem aký podiel na tomto filme má SR a beriem ho ako maďarský. Maďari opäť nesklamali a majú to za plný počet 5*.

Žiju Dunajem (2017) (TV film)

Milujem takéto dokumentárne filmy. Pokoj, kľud, relax 5*

I jako Ikaros (1979)

Videl som na nete časť z tohto filmu, kde demonštrujú pokus Stanleyho Milgrama a tak som si film dohľadal. Popravde to dopadlo omnoho lepšie ako som čakal. Mám pocit, že som to kedysi dávno už videl, ale aj tak film splnil na 100% všetko čo mal. Zápletka, napätie, nepredvídateľnosť, dobré herecké výkony, dôveryhodnosť, atď...

Terminátor (1984)

Po nejakom čase som si pozrel opäť prvý diel tejto excelentnej sérií filmov a utvrdil som sa v tom, že je to filmová lahôdka nie len tej doby a žánru. Kombinácia Arnold+Cameron+Sci-fi je na 100%. Neviem si predstaviť Terminátora model 101 nikoho iného ako Arnolda.

Good bye, Lenin! (2003)

Výborný film s decentným humorom kde sa šikovne vyhli presadzovaniu politických názorov. Vôbec som nepostrehol ako zámer politickú propagandu a to robí tento film skvelý. Daniel Brühl sa začína u mňa stávať ako takmer istota dobrého filmu pokiaľ v ňom hrá poprednú rolu.