• Pornografický

Smrtící posedlost (2019)

Film dvoch tvári. Na jednej stránke  celkom dobrý výber hercov a hlavný záporák má čo si do seba a hrá to dobre. Nápad na scenár dobrý, ale ako tu v recenziách poniektorí spomenuli, tak logika má nedostatky a tie náhody, a zhody okolností s nízkou pravdepodobnosťou to kazia. Občas som počas sledovania filmu sa zamýšľal, že si to ten kretén aj vykoledoval a patrí mu to. Proste niekedy je dobré sa trošku vyhýbať konfrontácií a všetko ide pokojne ďalej. To avšak neznamená, že záporák nie je magor. Dvaja barani sa stretli a trpia všetci. V rámci žánru ide o dobrý film kde nejaké logické nedostatky v konaní treba odignorovať. Tých tunajších 51% (12.12.2022 hodnotilo 197 užívateľov) je dosť kriticky tvrdých.

Trol (2022)

Je to druhý nórsky film o trolloch, ktorý som videl. Celkom ma táto téma zaujala. Dúfam, že do budúcna spravia Nóri ešte nejaký dobrý film o trolloch. Fantasy moc nemusím, ale toto je podľa môjho gusta.

Vražedná dvojnice (2018) (TV film)

Žáner dobrý, scenár by aj ušiel (ak divák nehľadá chyby) a celkovo film na 3* s prižmúreným okom. Ak by som sa na to pozeral kriticky, tak by som dal 2* a považoval by som tunajších 40% za akurát. Film je z roku 2018 a 12.12.2022 má na čsfd 15 hodnotení. Zrejme toto dielo zapadne prachom bez nejakého povšimnutia.

Kontra (2021)

Mám pocit, že som film ako keby už videl. Zrejme som videl film s dosť podobným scenárom. Dopĺňam Zaujetí (2017)

Zakázané uvoľnenie (1986)

Film o reálnych povahách Slovákov, alebo všeobecne ľudí. Ešte aj to hodnotenie za ktoré by sa mali Slováci hanbiť. Tu sa nájdu stovky horších filmov zo zahraničnej pozaoceánskej produkcie z lepším hodnotením. Určite po 36 rokoch by sa dalo vo filme veľa veci vylepšiť, ale 51% je fakt neadekvátnych.

Predátor: Kořist (2022)

Vo filme sú skombinované dve veci ktoré mám rád a to séria filmov "Predátor" a filmy o indiánoch.

Promlčeno (2022)

V momente, keď som čakal vo filme finále, tak film skončil :/

Vřískot (2022)

Nič moc slabé 3*. Problém je, že logika trošku pokrivkáva.

Jiná smečka (2021)

Neviem aký podiel na tomto filme má SR a beriem ho ako maďarský. Maďari opäť nesklamali a majú to za plný počet 5*.