Červená knihovna (1991) (TV film) odpad!

Naprosto kretenská insenace, kde jedna hnusná kráva něco mele a do toho nastavují světla a odstraňují banány.  To ten Balajka měl mozek ze sádry? A goldflam, takový schopný žd, proč toto psal. Franz Kafka by mu rozmlátil hlavu.

Bydlela v hotelu U Andělů (1992) (TV film)

Na tomto filmu je jediné umění, hudba Jiřího Bulise. Jinak je to taková kravina, že seriál major Zeman je umělecký skvost. Žvaněj a chlastaj. A Bláhová zase hraje uchechtanou debilní kurvu. Což hrát nemusí.  Proč to bylo natočeno? Volám zoufale!

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný (1992)

Juraj Jakubisko kdysi tvořil skvosty. Jiří Bulis je opravdu největší, snad po Liškovi autor scénické hudby. Ale co vidím? Nějaké dvě děvky se válej v posteli a žvaněj úplné nesmysly.  Veškrnová a Deana.  Kam jsi to Juro dopracoval?  Jediný vtip v tomto filmu je ten cizinec s hajzlpapírem.

Štek (1988)

Dabovaný Polívka nějakým slovenským kokotem! Dabovaná Chýlková! To je nedívatelné. Kterej dement toto způsobil?

Tři přání (1958)

Velmi zábavný film kritizující mírně systém komunismu. Strana vám nic nedá, je nutno mít kouzelného dědečka.

Dlouhý čas loučení (1983) (TV film)

Je to přímo strašné. Studio Brno, líheň největších sraček zpracovává nějakého ruského patloně. Horší to už nemůže být.

Vše pro firmu (2000) (divadelní záznam)

Hvězdně obsazená adaptace Karla Poláčka. Nemá to humor, není to vtipné a celkově to nebaví.

Uzavřený pavilón (1990) (TV film)

Hodně hustý drama v atmosféře blázince, kde jsem měl tu čest pobývat. Nicméně v r. 1985 už to byl ústav příjemný.  Těžko říct, zda se takový příběh mohl fakt stát a to v r. 1957, kde Nikita už na zabíjení lidí tak netrval. Nicméně ke sledování si kupte flašku vodky z Alberta ve slevě. Zpracování je velmi velmi dobré až realistické. Franta Němec si zase jako v majoru Zemanovi zahrál estébáka.

Svatba s podmínkou (1965)

Takový příběh vycucaný z prstu. Celé mi to připadlo jako fantasmagorie a Drahokoupilová co koučuje celý děj je málo uvěřitelná.

Zvláštní bytosti (1990)

Fenič ať dělá dokumenty-činohra mu nejde. Vím o co mu šlo, ale katastrofálně se mu to nepovedlo.