zette

Tomáš Guzdek

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114
    • 27.3.2017  09:23

Divat se na to da, pohodovy film o jednom vesnickem dobrakovi, ktery se zivi instalaterinou... No dobry... a co dal? Vorluv nadhled a smysl pro humor se temer vytratil. Nezajimavy film, ani Kohak me 2x nebavil. Nejhorsi Vorluv film a to jsem videl vsechny.

• 27.3.2017  09:08
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Napad dobry, postupne vsak me ocekavani vyprchavalo a verim tomu, ze za mesic si max. vzpomenu, ze se to tocilo v Ostrave, hral tam Vetchy a snad, ze mel zlobivou dceru:-). Postavy vesmes nesympaticke, atmosfera dobra, libily se mi i herecke vykony, za vsechny Ondrej Maly. Skoda, ze jsem nevidel vsechny dily najednou... Nejedna se o zadny propadak, ale momentalne se da u nas narazit i na lepsi kriminalky.

• 26.3.2017  20:09

Myslim, ze celkem zajimavy namet, o tom jak lehce se mlady clovek muze dostat do dluhove pasti. Scenar je bohuzel tragicky, Hanakove postave jsem neveril a rezie je tristni. Vlastne ani nevim, za co davam dve hvezdy...

• 26.3.2017  16:04
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Hm, tak takovy "akcnak" uz u nas dlouho nebyl:-). Divim se Chmelovi nebo treba Josefikove, ze na takovou ubohost pristoupili... Ordinace je proti tomu festivalovy snimek pro intose. Ale zabavne to je a porad se tam neco deje, tak proc to hned hazet do odpadu, ze?

• 26.3.2017  12:34

Dejove se mi film libil hodne. Stejne tak Wanka v roli kneze a Stepnickova v roli mlade holky z vesnice. Naopak Struna v roli bratra mi tam moc nesedel. Fricova rezie vyborna, jako snad vzdy. Slusne dobove drama.

• 26.3.2017  09:56
    Mustang (2015)

Netvrdim, ze se tak deje v kazde turecke domacnosti, urcite se vsak nejedna o zadnou raritu... I pro ty mene chapave slusne znazorneni faktu, jaka kultura usiluje o vstup do EU. Zajimavy pribeh peti sester, ktery minimalne na prvni dojem nikomu nestrani a "pouze" zobrazuje... A to velice dobre, povedena rezie, pekna kamera, postupne budovani atmosfery a vice nez dobre herecke vykony, mimochodem vybrali do roli sester sikovne "soudruzky":-).

• 25.3.2017  18:41
    Trollové (2016)

Vubec se mi to nelibilo, at uz obsahove ci zpracovanim. Kycovite a uplne o nicem. Ja ale nejsem cilova skupina a jestli tem se to libi, tak fajn.

• 25.3.2017  15:48
    Klukanda (2011)

Podobny problem ma asi vice dospivajicich deti. Originalni to uplne neni, ale jedna se o tema, se kterym filmari zase tak casto nepracuji-pokud zustaneme u deti... Herecke vykony slusne, minimalisticke... jen ta matka se k tomu mohla postavit jinak.

• 23.3.2017  19:25

Je zajimave videt po tolika letech zabery na nase byvale herecke, reziserske a jine hvezdy z oblasti filmu. Za to jsem rad, obsahove mi to ale moc nedalo.

• 19.3.2017  17:43

Po technicke strance vyborny dokument, prece jen bych spise uvital vice vypovedi delniku a kratsi stopaz. Nijak originalni, i tak zajimave.

• 19.3.2017  15:31

Na prvni dojem muze film vypadat jako kycovity a dejove ohrany snimek. Opak pravdou, velmi ume natoceny film, ktery se snazi divat na balkansky valecny konflikt strizlivyma ocima. Libila se mi Zrinka Cvitesic.

• 19.3.2017  13:28
    Pán a sluha (1938)

Plachta je vyborny snad v kazdem filmu, zde ovsem dominuje neskutecnym zpusobem... Skvele hlasky, zabavny namet... Sam se divim, ze jsem tento film pro pametniky jeste nevidel.

• 19.3.2017  11:24

Zajimavy pohled na udalosti v Salvadoru z 80. let minuleho stoleti, ocima jednoho domorodeho kluka. Zaver zbytecne sentimentalni, ale jinak povedeny film ve vsech smerech.

• 19.3.2017  09:24

Vadil mi naivni scenar, kdy si spisovatel hraje na detektiva... Film ma ale velmi zvlastni atmosferu, fantastickou Morriconeho hudbu a zajimave postavy.

• 18.3.2017  20:30
    Creed (2015)

Jak mam Rockyho rad, tak mam pocit, ze uz je tento film zbytecny. Dejove o nicem, atmosfera nikde... Jo, natocene to je hezky, solidni herecke vykony, vse je to ovsem bez nejake pridane hodnoty. Creed je snad urceny jen pro velke fanousky cele serie, boxerske nadsence a nebo snad pro ty, kteri prvni dily neznaji...

• 16.3.2017  10:37
    Paterson (2016)

Mozna by se dalo napsat, ze v Patersonu chcipnul pes a nic se tam nedeje, stejne jako v celem filmu. Proste jen obycejny tyden obycejneho ridice autobusu... Paterson ma ovsem atmosferu, je dobre natoceny a ma vyborneho Adama Drivera v hlavni roli. Zaver s Japoncem se mi libil mozna nejvice...

• 15.3.2017  10:06

Tohle neni Hitchcock, ktereho bych si chtel v nejblizsi dobe zase pustit. Jasne, porad jde o solidni film se solidni zapletkou ve vlaku. Zacatek v hotelu a zaver je celkem nudny a nezajimavy. Spousta zajimavych postav, z hereckych vykonu nikdo zvlast nevycnival.

• 14.3.2017  11:14
    Veronika (1972)

Pekny pohadkovy film, povedene masky a kulisy. Skoda pisnicek, ktere maji porad stejny rytmus. Uvodnich cca 20 minut, kdy se dej odehrava v detskem domove jsem myslel, ze to vypnu, pak se ale pribeh rozjede a nenudi az do konce. Kdo by to do tech Rumunu v roce 72 rekl...:-)?

• 12.3.2017  16:11

Film obsahuje spoustu krasnych zaberu, celkove me rezie ale moc nezaujala. Herecke vykony spatne, na druhou stranu je zajimave sledovat pred kamerou tolik nehercu a jeste z doby predvalecne... Na svou dobu celkem originalni namet pro drama, mozna, ze sel zaver udelat mene stastne...:-).

• 12.3.2017  14:03
    Babovřesky 3 (2015)

Jak jednoduche je hodnotit odpadem... Ono to ale jinak nejde, na filmu neni co pochvalit. Minimalne vtipne, misty trapne...´, hlavne nudne a bez pribehu...

• 12.3.2017  09:49

S radosti si dokazu predstavit, ze se takoveto "evropske" filmy toci klidne jednou za dva roky. Zajimavy koncept s velmi sirokou paletou tvurcu... Jednotliva dila maji kolisavou kvalitu, coz jen podtrhuje onu pestrost tohoto filmu. Mne se libily filmy od Troella, Pakalniny, Sulika, Giannarise, Tarra, Szumowske, Greenawaye, Iha a Gedeona.

• 12.3.2017  02:00

Scenar je podobne pitomy jako rada nasich veseloher ze 30. let. To srovnani se mj. nabizi diky Adolphovi Menjoua, ktery hraje a vypada jako nas Marvan:-). Samozrejme, ze dvojice Astaire-Hayworth tlaci film smerem nahoru. Solidni dobova veselohra s vybornym hereckym obsazenim.

• 7.3.2017  18:31
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Vyborne retro, ktere je ozdobou celeho serialu. Skoda jen, ze se Marvan nepoustel do vetsich debat o budoucnosti a odbyl to cca trema poznamkama... Rada zajimavych hereckych vykonu, predevsim Trojan valel, pak Bardos, Budar, Chmela a koneckoncu bavil i Kopta, i kdyz to je takova karikatura, ale zabavna... Nejvetsi slabinou je deravy scenar, ten se ale da omluvit, kdyz se de facto jedna o fikci. Napad dobry, provedeni taky, presto zaokrouhlim smerem dolu.

• 4.3.2017  22:16

Dalsi z rady nasich filmu ze 60. let, kdy forma vitezi nad obsahem. Krasne natoceny film, ktery si zaslouzil lepsi scenar. Hudba genialniho Lisky a pritomnost Marty Raslove vsak stejne dela tento film v mych ocich nadprumerny.

• 4.3.2017  20:36

Trocha napeti tady je, atmosfera spodiny taky dobra... co ale dela v tomto pripade film filmem, je vyborny vykon Leose Nohy.

• 4.3.2017  15:33

Presne ten typ pohadek, ktere nemam rad od utleho veku a myslim si, ze uz se na tomto faktu nic nezmeni...

• 4.3.2017  14:12

Na svou dobu celkem odvazny namet, pribeh je ale vyborny a spolu s Eduardem Cupakem uspesne tahne celou pohadku. Je skoda, ze tvurci tuto pohadku neudelali celovecerni...

• 4.3.2017  14:08

V tomto pripade jsem se Oty Kovala a Kociciho prince obaval zbytecne. Originalni a velmi napadita pohadka, ktera obsahuje dostatek zajimavych scen. Z hercu predevsim zaujme mala Fuchsova a z postav pak restaurator Albert. Ale chapu, ze pro deti muze byt tento film nesrozumitelny a nudny...

• 4.3.2017  10:08

Kdyz jsem videl, ze je v televizi film s takovym nazvem, nemohl jsem si ho nechat ujit:-). Strasna blbost, postava, kterou zahral James Corden se povedla a tahne cely film..., diky ni se tam par vtipnych momentu najde, pekne holky jsou tam taky, tak za dva body, at nezeru:-).

• 3.3.2017  11:01

Na filmu si nejvice povazuji humor kombinovany az s nechutnymi scenami... Na me to proste fungovalo. Spousta zajimavych napadu..., mixer, nastenna lampa, prochazka s kocarkem. Nedivim se tomu, ze se tento humorny horor stal u mnoha fanousku tohoto zanru kultovnim. Pro me lepsi nez pozdejsi Jacksonovy epicke velkofilmy.

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114