zette

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 30 58 87 115
    • 27.4.2017  10:39
    Aftermath (2017)

Arnold nikdy nepatril mezi me favority a i kdyz nezahral spatne, porad ho vidim oveseneho granaty a v maskacich a nejsem tak uplne presvedceny, ze je to role pro neho. Ale asi spis jde jen o me predsudky... Rozpocet asi nebyl nejvyssi a jde to znat. Herecke vykony celkem nicotne. Pribeh spatny neni, zaver taky dobry. Myslim, ze toto drama je lehce podhodnoceno a tak se pri sve nerozhodnosti priklonim ke ctvrte hvezdicce.

• 25.4.2017  09:57
    Vzpomeň si (2015)

Osobne nemam rad vecne parazitovani Zidu na holokaustu a nahaneni nacistu 70 let po valce... Vzpomen si je ale slusna road-movie jednoho starce, ktery podle navodu hleda spravedlnost. Zaver mozna ne uplne uveritelny, presto ma neco do sebe. Vyborna je navsteva u policisty. Jo, dobry film.

• 23.4.2017  23:27

Velka cyparna, hlavne ta prazska ostravstina nebo co to ma byt je strasna. Pravda, toci se u nas jeste vetsi sracky a za uprk ze sousedcina bytu a nakonec i za tu Ostravu druhou hvezdicku pridam. Celkem pekne pisnicky.

• 22.4.2017  21:31
    Jana Eyrová (1943)

Toto filmove zpracovani slavneho romanu jeste vice nez po obsahove strance zaujme svou, misty az hororovou atmosferou, dobrou kamerou a hudbou. Dobre vykreslene hlavni postavy, Fontaine se do sve role skvele hodila a o nic horsi nebyl ani Welles. Potesi i zacinajici Liz Taylor.

• 22.4.2017  17:33
    Advent (1956)

Marie Vasova v roli Roziny je uzasna, vyborny vykon. Rezie, i kdyz ne kazdemu muze sednout je velmi zajimava a mnohym zpusobem i originalni. Zbyle herecke vykony jsou spise divadelni, ale pribeh a lokalita nataceni pekna.

• 22.4.2017  00:51
    Wilsonov (2015)

Pro me mile prekvapeni, tak vtipne jsem to necekal. Humor si nebere servitky s nikym a s nicim. Ne kazdy vtip se povede, porad jich je ale dost, ktere pobavi. Postava Aarona byla Machackovi sita na miru. Scenar jsem taky cekal horsi a bavila me i ta lacina vyprava. Rad se nekdy podivam zase.

• 21.4.2017  22:06

Film tezi z obou hlavnich postav, prvni filmova spoluprace Tracyho a Hepburn... oba vyborni, Katharine neni uplne muj typ, v tomto filmu ji to ovsem moc slusi. Bohuzel, herecke vykony neutahnou nic moc pribeh a tak je tento snimek pro me zklamanim. Zaver z kuchyne, kdy se Tess snazi pripravit snidani je vyborny, bohuzel celkovy dojem nijak neovlivni...

• 17.4.2017  18:59

Velmi povedene romanticke drama, pasaz od "nestastne" nahody po zatceni je genialni a ma vybornou atmosferu. No, nejde se divit, ze si hlavni hrdina vybral bohatou Liz Taylor, nez chudou Shelley Winters:-). Myslim, ze to slo ale zajistit pro nej jednodussi cestou... Slusne zahrane, pribeh mozna ne uplne originalni, presto dobry a pekny hudebni doprovod!

• 17.4.2017  15:45

Verim, ze si Pee Wee najde dost spokojenych divaku. Bezesporu originalni a blazniva podivana. Hlavni postava mi na muj vkus prisla strasne protivna, coz me videni trochu komplikovalo. Ale svym zpusobem to zabavne je.

• 15.4.2017  23:07
    Muž v ohni (2004)

Dobre natocena nuda, typicke klise... asocial vs. chytra holka... Co stoji za zminku je herecky vykon male Dakoty.

• 15.4.2017  21:24
    Silný kafe (2004)

Dejove nic extra, ale dialogy jsou skvele napsane a Martin Hofmann je neskutecny komik, velmi nedoceneny herec... Severska tvorba v ceskem havu se evidentne povedla... Moc nerozumim tak nizkemu hodnoceni.

• 15.4.2017  14:15
    The Woodsman (2004)

Vyborne drama. Divak nevi, co presne hlavni hrdina udelal, jen to, ze to posral a sklony k pedofilii ma dodnes. Je ale radost sledovat Kevina Bacona, ktereho jsem v podvedomi mel, ale po tomto snimku ho beru jako jednoho z nejlepsich hercu soucasnosti. O nic horsi neni ani Kyra Sedgwick. Uzasne natocene komorni drama, styl, ktery je memu srdci nejblizsi...

• 12.4.2017  10:06

Scenar je spatny, stejne jako chovani vetsiny tymu na ostrove. Kvuli deji se ale vetsinou divak na takove filmy nediva a zabavne to je... Libilo se mi i ztvarneni ruznych oblud v cele s Kongem. Dobre vypadali i domorodci. Asi diky tomu, ze se dej filmu odehrava v 70. letech, zvolili tvurci vyborny vyber dobovych pisnicek.

• 11.4.2017  11:43

Zpusob, jakym je film natoceny se snazi pusobit hodne moderne a cili na skupinu mladych divaku cca ve veku hlavni hrdinky. Misty ona snaha pusobi az usmevne. Scenar je vicemene o nicem, nic zvlastniho se zde neobjevi. A tak vedle dobre hudby Muchowa muze divak predevsim ocenovat puvab Zuzany Sulajove, skoda, ze se z platna za posledni roky vytratila... Potesi i pritomnost Martina Holleho, ktery se premiery nedozil.

• 9.4.2017  23:02
    Sabotér (1942)

V tom scenari nelze verit ani te romanticke linii..., je az s podivem, ze i pres tento vyrazny handicap dokazal Hitchcock svou uzasnou rezii udelat z filmu nadprumerny thriller. Porad se tam neco deje a ma radu zajimavych postav.

• 9.4.2017  15:24
    Decibely lásky (2016)

Kazdy rok musi vzniknout takova nejaka podobna sracka jako jsou Decibely lasky... Zajimalo by me, zda pred uvedenim premiery, alespon tvurci veri v uspech a nebo jsou soudni a sami uznaji, ze je to nekoukatelne...

• 9.4.2017  13:00
    Doktoři (TV seriál) (2017)

Vyborny dokument, kteremu divak odpusti i par malych nedostatku... Jak za ziva odoperovavali nador z mozku, tak me braly mrakoty..., maras.

• 8.4.2017  17:30

I pres nizky rozpocet se povedlo natocit solidni dokument s "vyssim poslanim", ktere mam pocit, stejne k nicemu nepovede a nadale bude pokracovat plundrovani pralesu za vidinou zisku. Alespon nekomu muze tento film otevrit oci, avsak na tema palmovy olej uz toho bylo natoceno a napsano spousta. Jelikoz hodnoceni tohoto pocinu je hodne nadhodnocene, znamkuji jen prumerne.

• 8.4.2017  16:11

Podobne tematicke filmy snad s vyjimkou Diktatora a Stalagu 17 nemam moc v oblibe a tento snimek neni vyjimkou. Nad scenarem jsem moc neuvazoval a tak si alespon vychutnaval solidni dialogy a herecke vykony v cele s vybornou Carole Lombard, ktera se bohuzel premiery nedozila.

• 8.4.2017  13:40
    Collateral (2004)

Ale jo, slusny akcnak, ktery je dobre natoceny a ma vyborneho Foxxe s Cruisem v hlavni roli. Dobra atmosfera, skoda, ze se ve druhe polovine zacala trochu vytracet...

• 4.4.2017  18:48
    Contratiempo (2016)

Je to sice dost prekombinovany, presto vyborny thriller. Tesne pod peti hvezdickami.

• 31.3.2017  09:52
    Až bude padat hvězda (TV film) (1976)

"Prece nedam za holice 15 korun", tahle hlaska pobavila:-). Jinak nijak vyjimecny film o budoucich zdravotnich sestrach a jedne protivne tridni ucitelce. Uvod s rozjarenymi sestrickami me nebavil, pak se to trosicku rozjede, no... Zajimave jsou zabery z Vildova pokoje, kdy Vita kouka do zrcadla a mluvi s nemocnym mladikem. Medvecka si zde strihla dost mozna jednu z nejhezcich svych roli.

• 30.3.2017  08:50
    Děti z Kouřové hory (TV seriál) (1979)

Jako maly kluk jsem tento serial miloval, jako vlastne temer vsichni, co ho zde hodnotili...

• 28.3.2017  10:47
    Kousek nebe (2004)

Dobre natoceny film s vybornou hudbou. Ne vzdy pusobi Kousek nebe verohodne, zvlast romanticka linie ve druhe polovine filmu. Zajimave herecke obsazeni a slusne herecke vykony, az na hlavniho hrdinu, nevim, kde ho Nikolaev vyhrabal...

• 28.3.2017  08:08
    Olympic - procházka historií (TV seriál) (2016)

Je super, ze se Olympicu podarilo relativne nove odzpivat vetsinu sve tvorby. Aby byl tento serial opravdu unikatni, jak uvadi CT, mel by obsahovat i nejaka fakta, rozhovory, archivni zabery... Sice nam po Olympicu zustane pekna pamatka, ale jako dokument zustal jen na puli cesty.

• 27.3.2017  12:02
    Anča a Pepík (TV seriál) (2017)

Komiks nepamatuji, ale jednotlive dily se mi libi. Zajimave pribehy, pekna animace. Po delsi dobe vecernicek, ktery ma hlavu a patu.

• 27.3.2017  09:23

Divat se na to da, pohodovy film o jednom vesnickem dobrakovi, ktery se zivi instalaterinou... No dobry... a co dal? Vorluv nadhled a smysl pro humor se temer vytratil. Nezajimavy film, ani Kohak me 2x nebavil. Nejhorsi Vorluv film a to jsem videl vsechny.

• 27.3.2017  09:08
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Napad dobry, postupne vsak me ocekavani vyprchavalo a verim tomu, ze za mesic si max. vzpomenu, ze se to tocilo v Ostrave, hral tam Vetchy a snad, ze mel zlobivou dceru:-). Postavy vesmes nesympaticke, atmosfera dobra, libily se mi i herecke vykony, za vsechny Ondrej Maly. Skoda, ze jsem nevidel vsechny dily najednou... Nejedna se o zadny propadak, ale momentalne se da u nas narazit i na lepsi kriminalky.

• 26.3.2017  20:09

Myslim, ze celkem zajimavy namet, o tom jak lehce se mlady clovek muze dostat do dluhove pasti. Scenar je bohuzel tragicky, Hanakove postave jsem neveril a rezie je tristni. Vlastne ani nevim, za co davam dve hvezdy...

• 26.3.2017  16:04
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Hm, tak takovy "akcnak" uz u nas dlouho nebyl:-). Divim se Chmelovi nebo treba Josefikove, ze na takovou ubohost pristoupili... Ordinace je proti tomu festivalovy snimek pro intose. Ale zabavne to je a porad se tam neco deje, tak proc to hned hazet do odpadu, ze?

<< předchozí 1 2 3 4 30 58 87 115