Chrustyn

okres Ústí nad Labem
Filmový nenasyta

<< předchozí 1 2 3 4 53 106 158 210
    • 30.3.2017  17:44

Na české poměry překvapivě slušná a zábavná romantická komedie, která sice ničím nepřekvapí, ale na druhou stranu ani neurazí a v rámci české kinematografie se jedná o to lepší, co ta česká režisérská verbeš vytvořila. Hlavní problém jsem bohužel viděl v Ondřejovi Vetchém, který je spíše otravný, než buransky vtipný.

• 30.3.2017  17:41
    Spectral (2016)

S láskou udělaná kombinace Vetřelců, Final Fantasy a videoherního Gears of War, který překvapivě i přes mizivý rozpočet, nevypadá úplně lacině a fandy žánru dokáže překvapit. Pro mě bylo ve výsledku největší negativum v použití nezajímavých monster. Raději bych do filmu nacpal, nějaký přesrostlý potvory. Přesto film neurazí.

• 30.3.2017  17:37
    Regression (2015)

Když si člověk o filmu něco přečte, vypadá to docela zajímavě, bohužel je to jen na první pohled a film rozhodně ani z poloviny, nečerpá z daného potenciálu. V tomto případě je to opravdu škoda.

• 30.3.2017  17:34
    Pět vlků (1974)

Na svou dobu film exceluje výbornými akčními scénami, ale délka filmu je ubíjející a příběh toho na danou délka, nemá moc co nabídnout.

• 30.3.2017  17:33

Prvních cca 20 minut je skvělá situační komedie s roztomilou Amy Adams. Bohužel tempo nevydrží příliš dlouho a s přibývajícími minutami je film méně a méně zábavný. Nakonec, ale není úplně špatný a v klidu se dá přežít.

• 30.3.2017  17:29
    Helen (2009)

Silně depresivní film s excelentním výkonem Ashley Judd, která je to jediné, díky čemu stojí film za vidění.

• 30.3.2017  17:28
    Dcera (2015)

Rodinné drama, které absolutně nemá co nabídnout.

• 30.3.2017  17:25
    Good Kill (2014)

Andrew Niccol má své světlé chvilky, (Obchodník se smrtí, Gattaca) ale v poslední době to s ním jde z kopce a reputaci si nezachrání ani tímto nezajímavým filmem, který však mohl být filmem velice dobrým, protože v rámci tématu, měl co nabídnout. Bohužel se nepodařilo naplnit očekávání.

• 30.3.2017  17:22
    Samba (2014)

Tradiční hořká komedie o střetu dvou naprosto odlišných lidí, kteří v sobě najdou zalíbení. Bohužel v tomto případě zdlouhavá nuda.

• 30.3.2017  17:03

Originální a v mnoha ohledech i hodně zábavný (dost často hodně krvavě zábavný). Bohužel také dost jednotvárný a s ne moc zajímavými postavami.

• 30.3.2017  17:02
    Modrý Max (1966)

John Guillermin natočil spoustu legendárních klasik, (Most u Remagenu, Skleněné peklo) tento film však bohužel patří k jeho slabším dílům.

• 30.3.2017  17:01

Standardní ženské drama, s ženskými hrdinkami pro ženské publikum. Julianne Moore je skvělá herečka, zde to bohužel nepotvrdila.

• 30.3.2017  17:00
    High Rise (2015)

Nezáživná podivnost, která chtěla být chytrou sci-fi a je pouze nudnou blbostí.

• 30.3.2017  16:59

No, ve stručnosti bych napsal jen to, že se rozhodně jedná o to nejhorší co filmový x-men za celou svojí 16-ti letou filmovou kariéru přinesli. Pokud bych se měl rozepisovat, není zde prakticky nic co by fungovalo, ať už přepálené trikové sekvence, nezáživný příběh, nebo příšerné postavy, které nejsou ani z 10% tak zajímavé, jako jejich pozdější (nebo spíše předchozí) dospělé já. Film jsem viděl cca 14 poté, co jsem v kině okusil Logana a je až z podivem, jak odlišně můžou vypadat a na diváka působit, 2 filmy z totožného filmového universa. Singer natočil zároveň jedny z nejlepších X-Men filmů, tak i ten zdaleka nejhorší.

• 8.3.2017  18:14
    Ben Hur (2016)

Sice to není takové peklo, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale rozhodně je to jeden z nejzbytečnějších filmů roku. Pár vizuálních nápadů je zajímavých, ale jako celek film může zaujmout jen ty, kteří neviděli klasiku a už se k ní nedostanou (nebo pro ně nebude tak cool).

• 8.3.2017  18:11

Doba ledová nikdy nebyla špatným animákem, ale v průběhu doby a s přibývajícími čím dál tím méně zajímavými díly jsem se v ní začal ztrácet a vlastně už ani nevím, kolik dílů vlastně má. Každopádně je Mamutí drcnutí nejen s přehledem nejhorší ze všech dílů, ale zároveň jeden z nejhorších animáků co jsem kdy viděl. Něco tak otravného a trapného jsem dlouho neviděl a snad už nikdy neuvidím.

• 8.3.2017  18:09

První půlka je opravdu vtipná a myšlenka s Hitlerem v současnosti je velice zajímavá. Bohužel se film s přibývajícími minutami stává větší a větší satirou na dnešní svět a přestává být tak zábavný jako na začátku.

• 8.3.2017  18:07

Gibson se tento rok vrátil jako herec díky slušnému "Blood fahter" a nyní jako režisér boduje krvavým masakrem "Hacksaw Ridge". Jedná se vlastně o dva filmy v jednom, protože mají obě půlky naprosto odlišnou atmosféru. První je jakousi naivní agitkou na křesťanství a nesmyslnost války a působí jako film z 50. let, kde nechybí ani naivní romance. Jak se však film přesune do půlky druhé, přijdou nefalšovaná, špinavá a nepříjemná jatka, které byly naposledy viděny možná v "Černém jestřábu". Jako celek tak film působí trochu zvláštně a žádná z částí není nijak strhující. Přesto se však jedná o jeden z nejlepších válečných filmů za posledních několik let a minimálně válečné sekvence z hlavy jen tak nedostanete.

• 8.3.2017  17:59

Pokus o buddy movie, ve kterém Renny Harlin dokazuje, že jako režisér už nemá co nabídnout, stejně jako Jackie Chan a otravný Knoxville. V rámci Chanovi filmografie jeden z nejhorších filmů, stejně tak u Harlina. Pro Knoxvilla je to standard.

• 8.3.2017  17:56

Příjemná rodinná fantasy, která pobaví celou rodinu. Bohužel zde chybí něco, čím by film jakkoliv utkvěl v paměti na déle než 2 hodiny po shlédnutí.

• 8.3.2017  17:55

Vizuálně ne tolik působivé jako animáky od Pixaru, ale kde film ztrácí na příběhu a animaci, tam to dohání vtipem a situační komikou. Film je plný výborných vizuálních gagů a nejednou jsem se opravdu zasmál a to se mi moc často nestává. Jako komedie film funguje více než dobře a dětí pobaví vizuál plný všemožných zvířat.

• 8.3.2017  17:53
    Collide (2016)

I díky tomu, že se film odehrává v Německu, působí jako celovečerní verze, lepšího dílu Kobry 11, já si však nemůžu pomoct, ale film mě bavil. Rozhodně nedoporučuji nechat se zlákat na slušné obsazení. Hopkins i Kingsley jsou zde jen do počtu a spíše na pobavení. Hoult jako akční hrdina, také nepůsobí věrohodně, ale akce je zde dost a je více než dobrá. Vzhledem k minimálnímu rozpočtu se jedná o překvapivě zábavnou akční jízdu, která si celou dobu drží tempo a prakticky nepolevuje.

• 8.3.2017  17:50

Překvapivě povedený, malý horůrek z prostředí márnice, kde se vyskytne tělo mladé krásky, která však skrývá nečekané tajemství. S přibývajícími minutami je toho tajemna možná až moc, ale pořád si divák dokáže bez problému udržet divákovu pozornost a udržet ho v napětí po celou dobu.

• 8.3.2017  17:48
    Patriots Day (2016)

Když se Berg snaží, tak opravdu umí. Má sice podobné problémy s patriotismem, jako kolega Bay, ale dokáže zpracovat na první pohled ne zrovna atraktivní téma, do podoby filmu, kde se napětím opravdu nešetří. A když dojde na akci je krásně realistická a efektní zároveň.

• 8.3.2017  17:46

Velice pomalu plynoucí drama, které exceluje hlavně na poli hereckých výkonů, které jsou bez výhrad perfektní a převážně Affleck mladší opět potvrzuje svůj herecký talent, který už konečně ocenila i akademie. Scénářem ani režií film nevybočuje z dramatického standardu o vyrovnání se s temnou minulostí.

• 8.3.2017  17:43

Originální a příjemná romance, která pobaví a za žádných okolností nepůsobí hloupě.

• 8.3.2017  17:38

Bridget už je stará kobra a navíc je teď zbouchnutá a neví kým. Na jedné straně dokonalý milující milionář Dempsey na té druhé strohý a nesympatický (nepochopitelně pro Bridget neodolatelný) Firth. Možná až příliš dlouhé a ne tak svěží, jako bezstarostný první díl, ale pořád koukatelné a docela zábavné.

• 8.3.2017  17:36
    Elle (2016)

Verhoeven se nějak stáhl do pozadí a pokud chce divák vidět jeho další film, musí více hledat. Stejně jsem tomu měl i v případě Elle, o které jsem nevěděl vůbec nic a nalákalo mě na ní pouze režisérovo jméno. Každopádně, pokud vám více sedí americká tvorba tohoto legendárního úchyla, bude pro Vás Elle utahaná podivnost o ničem. I já měl občas problém udržet pozornost, ale naštěstí je film natolik jedinečný a herecky bezchybný, že jsem ho bez větších problému dojel až do konce a občas si ho i užíval.

• 8.3.2017  17:32
    Pustina (TV seriál) (2016)

Depresivní a nepříjemné na sledování, ale vynikající. Je až s podivem, když se člověk podívá na současnou seriálovou, českou produkci, že i v našich končinách, může vzniknout něco, co funguje po všech směrech, od kamery, herce, scénář až po režii. Škoda jen mírně kolísavé kvality jednotlivých dílů.

• 8.3.2017  17:29

Jestli první díl zaujal nějakou tou soft erotikou, druhý díl selhává úplně všude. Mohl bych popsat x stran a vyzdvihnout špatnou předlohu, scénář, herecké výkony i samotnou režii, ale nebudu s tím ztrácet čas. Tento film si ho nezaslouží, tak jako si nezaslouží pozornost kohokoliv, kdo má skutečně rád film.

<< předchozí 1 2 3 4 53 106 158 210