Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Hodnocení je kompromis mezi hodnocením dnes a hodnocením před cca 15 lety.

Stáhni mě do pekla (2009)

Chcete-li se podívat na film plný nechutných odporností, jako zvracení z pusy do pusy od mrtvé cikánské stařeny či olizování půl hlavy stejnou stařenou proložený vtipnými pasážemi jako mluvící kozel (nebo koza posedlá démonem-mužem?) a ďábel tančící skotské tance, doporučuji. Jedno shlédnutí bohatě stačilo.

Nezapomeň na mě (2010)

Na můj vkus trochu nuda, ale z objektivního hlediska povedený a dobře natočený film.

Metropolis (1927)

Je mi líto, ale čekal jsem poněkud silnější příběh. Jinak viz komentář Galadriel :)

Tajemství Nikola Tesly (1980)

Velice dobrý autentický film (přesně jak jsem vyčetl z novinových článků). Akorát hudba byla trošku nemístná, ale předpokládám, že v 80. letech byla in.

Přemluv bábu (2010)

Za názor 5*, ale odečítám 3* za provedení... to je fakt hrozný video :D

Ježíš je normální! (2008)

Děkuju za ten film. Netušil jsem, že něco tak strašného (snad i horšího než 1984) může existovat!

Andělé a démoni (2009)

Filmová verze poněkud zklamala. Šifra byla lepší, ale u knihy je to u mě naopak. Efekty nejsou špatné, film postrádá věrnost předloze. Hudba nezklamala a film se zdá být kratší než ve skutečnosti je, čímž si film zasluhuje (vzhledem k poměrům dnešní doby) velké plus. Celkový dojem je více než dobrý, ale očekával jsem víc.