• Pohádka
  • Rodinný

Pyšná princezna (1952)

škoda že se tam zpívají ty budovateský sračky..jinak super

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

doufám že pana Vorlíčka nenapadne točit třeba druhou Popelku, nebo něco podobnýho...je to zajímavý že v 70tých letech točil takový skvosty a teď takový sračky. Moc to přehání s modernizací a měl by si uvědomit že pokračování filmu po 40ti letech asi fakt nedopadne dobře....a ty šílený efekty k tomu..muselo to dát tolik práce a stát tolik peněz a vypadá to šíleně

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Mě se to prostě líbilo nechápu lidi co hodnotí dřív něž něco viděli ať už kladně, nebo záporně. Bylo to vtipný a hezký. Nemám rád přehnanou modernizaci jako např. v nové Saxáně a v téhle pohádce se jim to podařilo moc hezky. A byla to i docela sranda...hlášky že z Marušky udělají třeba třináctej měsíc se fakt povedla :D a u toho krákání Veroniky Žilkové jsem se taky zasmál

Indiánské léto (1995)

Panebože to byl děs! Dívat se na to, jak se Issová 10 minut koupe v jabkách, nebo jak na sebe 5 minut čumí do zrcadla, to je katastrofa! Pokus o rádoby velice uměleckou tvorbu se nepovedl. Ale nasmál jsem se když odšmykla Vilhelmové ty vlasy :D to bylo boží :D Je mi to líto protože mám Kláru i Táňu strašně rád, ale toto byla katastrofa :D

Přednosta stanice (1941)

Když jsem to viděl poprvé, bylo mi asi 8 let, dávali to na silvestra asi ve 2 ráno a já jsem se na to díval s ¨pradědečkem dědou babičkou a tatou...a smál sem se snad nejvíc v mým životě, bohužel tam nebyly reklamy a já sem se od toho nemohl odtrhnout a fakt nekecám, jsem se z toho pochcal....dnes je mi 18 a chčiju z toho dodnes..:D a navíc ta krásná Kabátová!!!

Nevinnost (2011)

Je to dobře a kvalitně natočený, herci hrají suprove, já ale tenhle druh filmu moc nemusím, ale to je jen věc názoru