Tajemná řeka (2003)

i přes do očí bijící ambice filmu (a to jsem až do titulků netušila, že režisérem je eastwood), to vypadalo téměř celou dobu pouze na 3 hvězdy; ale po mono/dialogu Laury Linney v závěru to nějak celé zapadlo tam kam mělo

Zub za zub (1985)

Teda pokud může být klasika dvouhvězdičková....

Jackass: Film (2002)

tak že jako že nezapomenutelné scény

Krabat: Čarodějův učeň (2008)

po původní kreslené verzi z mládí; to dopadlo nad očekávání přívětivě - sice se to místy trošku táhlo, ale atmosféra to ustála a hlavně - co se týče efektů; tak ty byly naprosto ideální - jednoduché, nepřeplácané a přitom do mrtě využité

Den poté (2004)

vizuální zpracování potěší na 4*, jenže Dennis Quaid mi jaksi stále asi vadí natolik stejně jako ta prvoplánovitost

Anděl na horách (1955)

do půle filmu jsem chtěla dát 3* ale pak si začala uvědomovat tu práci s propagací tater a tu náročnost všeho v dobách bez vymožeností techniky (na obou stranách)....

Den trifidů (2009) (TV film)

Naprostá tragédie - ovšem není se čemu divit, podstatu knihy není zas až tak jednoduché ztvárnit, jinak by tu už dávno musela vzniknout nějaká hitovka na téma trifidů

Pumpkin (2002)

tématicky zcela netradiční komix, který klidně strčí do kapsy celou ságu supermana; no věřím, že to tak většina samozvaných kritiků cítit nebude; no a pro pár nedotažeností 4*

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

far far away..od klasiky aneb kam jsme se poděli...nějak se vytratilo vše krom pár vtípků (nesourodě, na sílu)