Top Gun: Maverick (2022)

Perfektní herecké výkony. Obraz a zvuk 100%. Po asi 5 letech v kině (Dolby Atmos 4k) naprosto úžasné. Ale hlavně super příběh.

V oku tornáda (2014)

Já jen lituji, že jsem na tohlencto nešel do kina, protože to je audiovizuální nádhera a k tomu navíc příjemní herci.

Ledové království (2013)

Nádherná animace, Disney se překonal. Obsahově to je ale mizérie. Nebýt pár povedených vtípků, šel bych s hodnocením asi ještě níž.

Call of Duty: Operation Kingfish (2011)

Neuvěřitelně krásným způsobem natočený kraťas. Vždyť ty záběry museli stát víc než u lecjakých normálních filmů. Když se k tomu všemu přidá, že to je obyčejný fan-movie, tak si nižší počet hvězd rozhodně nezaslouží.

Loupež na úrovni (2013)

Zmatený, přeplácaný závěr v jinak celkem ucházejícím filmu je u tohohle žánru zbytečná chyba. Celé to pak nevyzní jak by mělo a hodnocení filmu tak spadá do průměrných.

Ona (2013) odpad!

Doufám, že k tomuto se lidstvo nikdy nedopracuje. Někdy jindy zkusím dokoukat, neboť u některých filmů opravdu nechápu tak vysoké hodnocení.

Metro (2013)

Strašně krásný, dojemný film, natočený od srdíčka. Přiznávám, že jsem od něho nic nečekal, takže asi proto jsem nadmíru spokojen.

Kid Cannabis (2014)

Velice podhodnocený film , sakra vždyť to byla jízda celou dobu. A žádný podobný film jsem ještě neviděl. Originální.

Kult hákového kříže (1998)

Moc pěkný film, který mě ale nedokázal chytit za srdce, a to si myslím, že je u tohohle typu filmu podstatné.

Con Air (1997)

Plno klišé, ale energie z tohoto filmu jenom srší :)