Proboha! (2008)

Nejlepší dokument o nebo spíš proti náboženství, který jsem viděl.

Sněhurka a lovec (2012)

Můj další nový oblíbený film, na který se s chutí opět rád podívám!

Bitevní loď (2012)

Je to sice úplně nechutná sračka, ale umí se prodat! A jako bonus má chvílemi velmi vtipné scény.

Most (1959)

Film je to sice dobrý, ale moje sympatie si hlavní hrdinové rozhodně nezískali!!!

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Já to beru takhle. Jestli jednička byla úplnej extrém, tak pokračování je víc než ten extrém. Zde je vidět, že si tvůrci dějají prdel z prdele a ne jen z plastelíny. Prostě ta účelnost je přehnaná zcela účelně a mě to bavilo!

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Kde sakra berou ty trapné hlavní mužské představitele?! Taylor Kitsch by si se svým charisma a talentem zasloužil tak maximálně roli v komparzu a to ještě nějakou hodně malou!

Stvoření (2009)

Proti takové nebetyčné hovadině jako Ztracený ostrov (The Forgotten Ones) byla tohle pastva pro oči! Tento snímek má všechno, co tomu druhému chybí a k tomu ještě úžasné finále!

V údolí Elah (2007)

Ty tři hvězdičky jsou za to, že to byla docela zajímavá a napínavá kriminálka. Ale základní myšlenka příběhu byla obyčejná propagandistická sračka! Zvláště ta nechutnost s vlajkou na začátku a na konci! Tommy a Susan, jak jste jen mohli?!

Lampasy (1981)

Jak je to hloupé, tak je to dobré! A Bill a naše sovetské Československo nemá chybu!!!