Bing (2014) (seriál)

Nechapem tie negativne recenzie. Synator ma rozpravku velmi rad a ja sa na to kukam tiez ovela radsej ako na Cocomelon alebo Baby sharka. V kazdom dieli je navyse nejake ponaucenie. Cesky dabing nema chybu.

Aladin (2019)

Femi-nazi zase uradovali a tak sa namiesto hrdinskeho Aladina dockame emancipovanej Jasminy, ktora do pribehu ale vobec nesedi. Kreslenej predlohe sa to sice snazi podobat, ale vysla z toho nakoniec len politicky korektna sracka, ktora s predlohou ma spolocne naozaj pramalo.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Zvladol som prve 3 diely a je to cas, ktory mi uz nikto nevrati. Po prvom to vyzeralo slubne, namet je viac nez zaujimavy, ale dej sa taha ako sopel z nosa. Nezaujalo.

Největší showman (2017) odpad!

Hrozne pesnicky, ktore uplne zabijaju akykolvek naznak pribehu, ktory sa medzi nimi snazi odohravat. Uboha parodia na film, nechapem, ze sa Jackman na toto dal nahovorit...

Noční zvířata (2016)

Dejova linia odohravajuca sa v knihe je super, ale ten cely zvysok okolo je proste nuda. A ten koniec... titulky by mohli padnut uz v strede filmu a nebol by to rozdiel.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Efekty pekne a natocene podla skutocnej udalosti, ale na zabavnosti to tomu nepridalo. Praca s kamerou strasna a miestami som nestihal sledovat co sa deje. Cakal som viac.

Warcraft: První střet (2016)

Warcrafty som hral uplne vsetky, ale toto ma byt co? Vo filme ma ist o viac, nez len o pekne vizualne efekty. Pribeh uplne absentuje, Travis Flimmel sa asi pozabudol, ze nenataca Vikingov a sprava sa ako Ragnar. Plus neuveritelna "romanticka" zapletka... Cele zle...

Drive (2011)

Po prvych 15 minutach filmu som zaspal, a ani dalsie 3 pokusy tento film dopozerat nedopadli inak... neviem ako sa niekomu mohlo podarit natocit tak nudny film, absolutne bez deja a akychkolvek hereckych vykonov. Strasne!

Dřív než půjdu spát (2014)

Myslienka dobra (aj ked nie uplne originalna - Memento, 50x a stale po prvy raz), ale spracovanie uz menej. V polovici filmu som zaspal a aj na druhy pokus som mal co robit aby som udrzal pozornost. Dej je nezazivny a taha sa ako sopel z nosa a dostane spad az na konci filmu, ked uz divak len caka na zaverecne titulky, takze ho to ani nezaujima. Napriek tomu solidne 3 hviezdy. Keby Kidmanovana ukazala okrem zadku aj kozy, bola by aj stvrta...

Železná srdce (2014)

Taka americka vojnova klasika o strachu, priatelstve, odvahe, zivote, smrti, moralke ale hlavne hrdinstve. Solidny akcny film o neporazitelnom tanku a jeho posadke s dojimavym ale predvidatelnym koncom.